E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZENIA DOKUMENTÓW SAMOCHODOWYCH WARSZAWA

To nigdy nie było takie proste

Tłumaczenie dokumentów rejestracyjnych bez wychodzenia

Tłumaczenie dokumentów rejestracyjnych pojazdu z języka niemieckiego, francuskiego, japońskiego lub dowolnego innego języka na język polski nigdy nie było takie proste. Wystarczy zrobić zdjęcia lub skany i przesłać je do nas mailowo, lub przez formularz kontaktowy. Tłumaczenie wykona — zgodnie z wymogami wydziału komunikacji — tłumacz przysięgły języka, w którym dokumenty zostały wystawione. Każdy klient biura przetłumaczone dokumenty otrzyma w przesyłce kurierskiej lub wprost do wybranego paczkomatu.

Tłumaczenia dokumentów samochodowych Warszawa

Tłumaczenia dokumentów samochodowych Warszawa

Jak zlecić tłumaczenie dokumentów rejestracyjnych?

Szukasz opcji tłumaczenia dokumentów sprowadzonego z zagranicy pojazdu, wszystko online i bez wychodzenia? Dobrze trafiłeś. Przeczytaj jak zlecić w kilku prostych krokach tłumaczenie dokumentów rejestracyjnych pojazdu.

Przede wszystkim zrób dokumentom (dowód rejestracyjny, karta pojazdu oraz dowód zakupu) zdjęcia swoim telefonem lub przygotuj skany jeżeli masz taką możliwość techniczną. Następnie za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub maili podeślij do nas te dokumenty. W odpowiedni otrzymasz wycenę z linkiem do płatności online. W razie potrzeby możesz też zapłacić gotówką w naszym biurze.

3 PROSTE KROKI

aby zlecić tłumaczenie
dokumentów samochodowych

Jak zamówić tłumaczenia?

1. WYŚLIJ ZDJĘCIE dokumentów

Zrób dobrej jakości zdjęcie lub skan. Następnie wyślij go na adres: biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcję i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Ci tłumaczenie. 


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGOW
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Jakie dokumenty muzę przetłumaczyć, żeby zarejestrować pojazd?

  Nie jest sztuką przetłumaczyć wszystkie dokumenty jakie otrzymałeś przy zakupie pojazdu. Sztuka jest przetłumaczyć tylko te właściwie. Po co masz przepłacać skoro możemy Ci doradzić?

  Niezbędne dokumenty do rejestracji pojazdu są następujące:

  • Tłumaczenie umowy kupna sprzedaży bądź faktury
   Uwaga: Nawet jeżeli dokument jest dwujęzyczny tłumaczenie będzie konieczne
  • dowód rejestracyjny
  • karta pojazdu

  Oczywiście w każdym kraju dokumenty rejestracyjne pojazdu wygladają inaczej, więc chętnie Ci pomożemy zidentyfikować te właściwe. 

  Cenimy Twój czas i pieniądze, więc zadzwoń do nas, zanim przyjedziesz do naszego biura. Każdy przekład dokumentów możemy zrealizować online. Możesz też od razu wysłać zdjęcie dokumentów, które chcesz tłumaczyć. Każdy klient biura Linguaforum otrzyma od nas wycenę nawet w 5 min. Bez wychodzenia z domu, w 3 prostych krokach!

  Po zakupie samochodu zagranicą nalezy przetłumaczyć dokumenty samochodowe na jezyk polski. Takie tłumaczenie wykonuje tłumacz przysięgły

  Szukasz tłumacza przysięgłego w Warszawie, który przetłumaczy dowód rejestracyjny Twojego nowego samochodu? My wykonamy dla Ciebie tłumaczenia wszelkich dokumentów, których potrzebujesz do rejestracji pojazdu. Wykonujemy profesjonalne tłumaczenie dokumentów samochodowych. Są to oczywiście tłumaczenia uwierzytelnione, czyli takie jakie wymaga wydział komunikacji do zarejestrowania pojazdu.

  Po sprowadzeniu pojazdu z zagranicy wymagane jest tłumaczenie przysięgłe dowodu rejestracyjnego oraz dokumentu zakupu, np. umowy kupna-sprzedaży lub faktury zakupu. W biurze tłumaczeń Linguaforum tłumaczenie dokumentów samochodowych zlecisz online.

  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducción jurada

  Gwarantowana wycena

  Cena nie wzrośnie po przetłumaczeniu. Tyle ile podaliśmy w wycenie, tyle tez finalnie będą kosztowały tłumaczenia dokumentów samochodowych Warszawa.

  Jakość tłumaczeń w najlepszej cenie

  Ile kosztują tłumaczenia dokumentów samochodowych w Warszawie?

  Wyślij nam swoje dokumenty rejestracyjne nowo nabytego pojazdu. W ciągu max 1h otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tłumaczenia dokumentów samochodowych Warszawa -
  cennik zgodnie z oczekiwaniami

  Cennik tłumaczenia dokumentów samochodowych możesz sprawdzić tutaj. Ciągle pracujemy nad jego aktualizacją. Bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem tłumaczeń, jeżeli nie znajdujesz ceny dla tłumaczenia swojego dowodu rejestracyjnego. 

  Darmową wycenę na tłumaczenie przysięgłe dowodu rejestracyjnego przedstawimy w większości przypadków od ręki. Pamiętaj jednak, że dowody rejestracyjne różnią się od siebie ilością wpisów. Ostateczną wycenę przedstawiamy zawsze po otrzymaniu zdjęcia lub skanu dowodu rejestracyjnego.  

  biuro tłumaczeń Warszawa Tłumaczenia dokumentów samochodowych Warszawa

  Tłumaczenia dokumentów samochodowych Warszawa z pieczęcią tłumacza przysięgłego?

  Tłumaczenia dokumentów samochodowych, oprócz tego, że są bardzo specyficzne, często wymagają uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. Nasi tłumacze przysięgli są na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  tłumacz polsko arabski tłumacz arabski tłumacz przysięgły arabskiego tłumacz arabsko polski polski arabski tłumacz język arabski tłumacz
  najlepsza cena w Polsce
  Tłumaczenie dokumentów samochodowych Warszawa w najlepszej cenie na rynku

  W naszym biurze tłumaczeń zlecisz tłumaczenie dokumentów samochodowych w Warszawie w najlepszej cenie. Zrób zdjęcie lub skany swoich dokumentów i wyślij je nam do darmowej wyceny na adres mailowy biuro@linguaforum.eu. Dbając o Twoje bezpieczeństwo oraz szanując czas wprowadziliśmy rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz musiał przychodzić do siedziby naszej agencji tłumaczeń, żeby zlecić tłumaczenie dowodu rejestracyjnego.

  Zamów tłumaczenie dokumentu bez wychodzenia z domu. Wyślij nam dokumenty na maila. Przygotujemy darmową wycenę. Po Twojej akceptacji przystąpimy do realizacji tłumaczenia. Gotowe tłumaczenie przysięgłe dokumentów samochodowych otrzymasz kurierem lub listem poleconym. Zazwyczaj cały proces trwa nie dłużej niż jeden do dwóch dni roboczych. 

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na Tłumaczenia dokumentów samochodowych?

  Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami atrakcyjne warunki współpracy.

  Rynek ten wymaga zaangażowania wszechstronnych specjalistów językowych, którzy bezbłędnie przetłumaczą różne dokumenty samochodowe.

  Jak zamówić Tłumaczenia dokumentów samochodowych Warszawa?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem, przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji

  Wybierz tłumaczenia dokumentów samochodowych Warszawa

  Najczęściej wybierane i tłumaczone dokumenty samochodowe. W naszym biurze tłumaczeń w Warszawie będziesz w stanie dokonać tłumaczeń dokumentów samochodowych z tych krajów. Poniżej przedstawiamy listę z których krajów przetłumaczymy dokumenty samochodowe oraz jak wyglądaje dokumenty rejestracyjne samochodowe 

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Poproś o bezpłatną, niezobowiązującą wycenę