E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZENIA MEDYCZNE WARSZAWA

Tłumaczenie medyczne Warszawa

Tłumaczenia medyczne Warszawa

Nie musisz dalej szukać!

Tłumaczenia medyczne Warszawa muszą być bezwzględnie wykonywane przez tłumaczy posiadających wiedzę specjalistyczną z danego obszaru medycyny. Tłumaczenia z zakresu medycyny są wykonywane przeważnie przez osoby z wykształceniem medycznym, np. lekarzy, fizjoterapeutów czy też farmaceutów, którzy w trakcie swojej kariery zawodowej zdobyli umiejętności językowe w swojej dziedzinie.

W biurze tłumaczeń Linguaforum otrzymasz najbardziej kompletną i specjalistyczną usługę. Wystarczy, że prześlesz nam swoje dokumenty, a my zajmiemy się resztą. Wszystko bez wychodzenia z domu i w 3 prostych krokach.

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenia medyczne?

Prześlij nam swoje dokumenty w wybranym formacie tekstowym lub PDF na adres: biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcję i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu, aż wyślemy Ci tłumaczenie. 

agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducción jurada

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczeniu. Tyle ile podaliśmy w wycenie, tyle też finalnie będą kosztowały tłumaczenia medyczne Warszawa.


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGOW
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Jakość tłumaczeń w najlepszej cenie

  Ile kosztują tłumaczenia medyczne Warszawa?

  Wyślij nam swoje dokumenty. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tłumaczenia medyczne Warszawa
  zgodnie z oczekiwaniami

  Tłumaczenia medyczne Warszawa to jeden z najbardziej odpowiedzialnych i jednocześnie złożonych obszarów w tłumaczeniach. Wykwalifikowany tłumacz medyczny powinien — tak jak lekarz — posiadać wąski zakres specjalizacji medycznej.  Każdy błąd w realizowanym tłumaczeniu medycznym może oznaczać ryzyko dla zdrowia i życia.

  U tłumacza medycznego niewystarczająca będzie biegła znajomość wybranej pary językowej. Tłumacz medyczny musi się bez przerwy szkolić w zakresie nowości w medycynie, ponieważ medycyna jest innowacyjną branżą, która generuje nowe produkty, procedury i terminy niemalże każdego dnia. Tłumaczenie medyczne Warszawa obejmuje często dane oraz wrażliwe informacje, które mogą mieć wpływ na zdrowie ludzkie. Jednym z elementów tłumaczeń medycznych jest tłumaczenie farmaceutyczne.

  biuro tłumaczeń warszawa agencja tłumaczeń Warszawa Tłumaczenia medyczne Warszawa

  Tłumaczenia medyczne Warszawa z pieczęcią tłumacza przysięgłego?

  Tłumaczenia medyczne Warszawa, oprócz tego, że są bardzo specyficzne, często wymagają uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. Nasi tłumacze przysięgli są na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  tłumacz polsko arabski tłumacz arabski tłumacz przysięgły arabskiego tłumacz arabsko polski polski arabski tłumacz język arabski tłumacz

  Kilka artykułów z naszego Bloga, które mogą Cię zainteresować.

  najlepsza cena w Polsce
  Tłumaczenie medyczne Warszawa w najlepszej cenie na rynku

  Należy jednak pamiętać, że tłumaczenia medyczne Warszawa wykonujemy w wielu językach, ponieważ współpracujemy z inwestorami z całego świata.

  Wykwalifikowanych tłumaczy medycznych jest praktycznie tak mało, że często musimy korzystać z usług tłumaczy spoza Warszawy, a niekiedy nawet Polski. W dobie Internetu i ogólnej globalizacji nie stanowi to jednak większego wyzwania. Z tłumaczami medycznymi jesteśmy w stałym kontakcie mailowym czy telefonicznym.

  Tłumaczenia medyczne Warszawa możesz zlecić u nas zdalnie. Jednocześnie dbając obecnie o Twoje i tłumaczy bezpieczeństwo wprowadziliśmy dodatkowe techniczne rozwiązania, dzięki któremu nie będziesz musiał wychodzić z domu, żeby zlecić tłumaczenie. Połącz się na czacie z naszym ekspertem i zapytaj o szczegóły. 

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia medyczne?

  Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami medycznymi atrakcyjne warunki współpracy.

  Rynek ten wymaga zaangażowania wszechstronnych specjalistów językowych, którzy bezbłędnie przetłumaczą różne dokumenty medyczne.

  Jak zamówić tłumaczenia medyczne Warszawa?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji

  Tłumaczenia medyczne Warszawa obejmują szeroki zakres obowiązków

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe oferta biura tłumaczeń

  Odróżnić należy tłumaczy pisemnych medycznych i tłumaczy ustnych medycznych. Oferujemy również ustne tłumaczenia medyczne. Nasi tłumacze medyczni asystują podczas wizyt lekarskich, jeżeli pacjent nie rozmawia w języku polskim. Tłumacz medyczny ustny ma często trudniejsze zadanie od tłumacza medycznego pisemnego, ponieważ tłumaczy na żywo. Może on polegać jedynie na swojej pamięci i nabytych już umiejętnościach w zakresie nomenklatury i wiedzy medycznej.

  Tłumaczenie medyczne Warszawa ustne może m.in. posłużyć w trakcie wizyty lekarskiej i ułatwić komunikację między pacjentem a lekarzem. Podczas takiego tłumaczenia u lekarza ustny tłumacz medyczny musi w czasie rzeczywistym odnajdywać poprawne słowa z zakresu medycyny, nie korzystając przy tym ze słowników czy innych pomocniczych materiałów. 

  Obecnie tłumaczymy test negatywny na covid-19 na różne języki.

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Poproś o bezpłatną, niezobowiązującą wycenę tłumaczeń medycznych