E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZENIA PRAWNICZE WARSZAWA

tłumaczenia prawnicze Warszawa

Tłumaczenia prawnicze Warszawa

Nie musisz dalej szukać!

Tłumaczenie prawnicze Warszawa jest tłumaczeniem języka używanego w przepisach prawnych i do celów prawnych. Tłumaczenie prawne może również oznaczać, że jest to szczególny rodzaj tłumaczenia stosowanego wyłącznie w prawie, co nie zawsze ma miejsce. Ponieważ prawo jest dziedziną zależną od kultury, tłumaczenie prawne niekoniecznie jest przejrzyste językowo. Przejrzystości w tłumaczeniu można w pewnym stopniu uniknąć poprzez stosowanie łacińskiej terminologii prawniczej, tam, gdzie to możliwe.

W biurze tłumaczeń Linguaforum otrzymasz najbardziej kompletną i specjalistyczną usługę. Wystarczy, że prześlesz nam swoje dokumenty, a my zajmiemy się resztą. Wszystko bez wychodzenia z domu i w 3 prostych krokach.

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenia prawnicze?

Prześlij nam swoje dokumenty w wybranym formacie tekstowym lub zdjęcie na adres: biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcję i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu, aż wyślemy Ci tłumaczenie. 

agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducción jurada

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczeniu. Tyle ile podaliśmy w wycenie, tyle też finalnie będą kosztowały tłumaczenia prawnicze Warszawa.


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGOW
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Jakość tłumaczeń w najlepszej cenie

  Ile kosztują tłumaczenia prawnicze Warszawa?

  Wyślij nam swoje dokumenty. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tłumaczenia prawnicze Warszawa zgodnie z oczekiwaniami

  Tłumaczenia prawnicze Warszawa wykonywane są przez eksperta, który doskonale zna systemy prawne obu krajów. Tłumaczenia prawnicze to najczęściej tłumaczenia tekstów takich jak:

  -komentarze;
  -glosariusze;
  -podręczniki prawa;
  -dokumenty naukowe.

  Aby móc wykonywać tego typu tłumaczenia, należy posiadać rozległą wiedzę na temat dokumentów i treści prawa. Ponadto tłumacz musi opanować posługiwanie się tym bardzo specyficznym językiem. Dzięki temu doskonale zrozumie tekst źródłowy i będzie w stanie przetłumaczyć go odpowiednio dla tej dziedziny.

  Tłumaczenia prawnicze Warszawa

  Tłumaczenia prawnicze Warszawa z pieczęcią tłumacza przysięgłego?

  Tłumaczenia prawnicze Warszawa, oprócz tego, że są bardzo specyficzne, prawie zawsze wymagają uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. Nasi tłumacze przysięgli są na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  tłumacz polsko arabski tłumacz arabski tłumacz przysięgły arabskiego tłumacz arabsko polski polski arabski tłumacz język arabski tłumacz
  najlepsza cena w Polsce
  Tłumaczenia prawnicze Warszawa w najlepszej cenie na rynku

  Biuro tłumaczeń Linguaforum ma spore doświadczenie w realizacji tłumaczeń prawniczych, tłumaczeń prawnych czy też tłumaczeń specjalistycznych z różnych branż i w różnych kombinacjach językowych. Z większych projektów wykonujemy tłumaczenia prawnicze Warszawa z angielskiego na polski i z polskiego na angielski.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Po uzgodnieniu z klientem i tłumaczem cena pozostaje niezmienna. 

  Należy jednak pamiętać, że tłumaczenia prawnicze Warszawa wykonujemy w wielu językach, ponieważ współpracujemy z inwestorami z całego świata.

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia prawnicze?

  Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami prawnymi atrakcyjne warunki współpracy.

  Rynek ten wymaga zaangażowania wszechstronnych specjalistów językowych, którzy bezbłędnie przetłumaczą różne dokumenty prawnicze.

  Jak zamówić tłumaczenia prawnicze Warszawa?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji

  Trudności i umiejętności: czego potrzebuje tłumacz

  Niezbędna jest rozległa wiedza z zakresu prawa. Tłumacząc tekst prawniczy z języka polskiego na angielski, tłumacz musi znać nie tylko polski system prawny, ale również język prawny kraju docelowego.

  Istnieją specjalne zwroty lub wzory pism, które nie mogą i nie powinny być w żaden sposób zastępowane. W zakresie takich tekstów i tłumaczeń prawniczych może być konieczne wybranie tylko jednej formy tłumaczenia. Różnie dobrane słowa mogą oznaczać różne rzeczy lub mogą nie oddawać pełnego znaczenia oryginału. Dlatego tak ważne jest, aby tłumaczenia tekstów prawniczych były wykonywane przez kompetentne osoby z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie.

  Doświadczenie i wiedza to nie jedyne wymagania stawiane tego typu tłumaczom. Musi posiadać umiejętność wyciągania wniosków i analitycznego myślenia. Dlatego też tłumaczenia prawnicze Warszawa są często wykonywane po prostu przez prawników. Dzięki temu mają oni dostęp do niezbędnych źródeł i możliwość uzyskania wyjaśnień. Z biegiem czasu otrzymują oni wystarczające doświadczenie, aby perfekcyjnie opanować tłumaczenie danej dziedziny prawa.

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Poproś o bezpłatną, niezobowiązującą wycenę tłumaczeń prawniczych