CERTYFIKAT EKSPORTOWY - ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE (ZEA)

Tłumaczenie ARABSKIEGO dowodu rejestracyjnego

Tłumaczenie arabskich dokumentów samochodowych

Jeżeli samodzielnie sprowadziłeś z Dubaju lub kupiłeś już sprowadzony z Dubaju samochód, motor czy też jakiś inny pojazd to powinieneś otrzymać do niego tzw. arabski dowód rejestracyjny  + certyfikat eksportowy + dowód zakupu.

Arabski dowód rejestracyjny

Arabski dowód rejestracyjny

Tłumaczenie arabskich dokumentów samochodowych to nasza specjalność

Tłumaczenie dokumentów samochodowych przeważnie potrzebne jest na wczoraj. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z kilkoma tłumaczami jednocześnie i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji. Arabskie dokumenty samochodowe przetłumaczymy od ręki i w najlepszej cenie.

Wycena indywidualna

Tłumaczenie przysięgłe dokumentów samochodowych wraz z wysyłką kurierską

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  IMIĘ I NAZWISKO

  ADRES E-MAIL

  NUMER TELEFONU

  WIADOMOŚĆ

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5

  Sprowadzanie samochodów z Dubaju - Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych z ZEA?

  Sprowadziłeś samochód z Dubaju? Zastanawiasz się, jaki będzie koszt tłumaczenia tych dokumentów samochodowych? Wyślij skan lub wysokiej jakości zdjęcia belgijskiego dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu lub dowodu zakupu. Wycenę otrzymasz w ciągu 30min, a tłumaczenie dostarczy kurier w ciągu 24-48 godzin.

  arabski dowód rejestracyjny z Emiratów
  Wzór dowodu rejestracyjnego z Emiratów Arabskich

  Dokumenty samochodowe z Emiratów Arabskich

  Sprowadziłeś samochód lub motor z Emiratów i potrzebujesz tłumaczenie przysięgłe certyfikatu eksportowego oraz faktury zakupu, aby zarejestrować pojazd w Polsce?

  Sprowadzanie samochodów z Dubaju (ZEA) ma swoje plusy, ale opłacalne jest głównie dla aut droższych z segmentu luksusowego. Koszty całej operacji są spore (fracht morski, ubezpieczenie, odprawy, opłaty portowe, podatki), niemniej w stosunku do Europy zakup samego pojazdu jest tani.

  Tłumaczenie arabskiego dowodu rejestracyjnego nie powinno być wymagane przez Wydział Komunikacji, gdyż przed wyeksportowaniem pojazdu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich obowiązkowo trzeba go wyrejestrować.

  certyfikat exportowy z Emiraty Arabskich
  Vehicle Export Certificate. Wzór certyfikatu eksportowego z Emiratów Arabskich.

  Sprowadzanie samochodów z dubaju

  Tłumaczenie dokumentów samochodywch Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Mieszkasz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i chcesz wyeksportować swój samochód do Polski?
  Pierwszym krokiem do eksportu samochodu jest wyrejestrowanie pojazdu. Musisz udać się do Urzędu Drogowego i Transportowego (RTA) i złożyć wszystkie wymagane dokumenty, anulować rejestrację i uzyskać świadectwo wywozowe. Dokumenty niezbędne do tego celu obejmują:

  • Karta rejestracyjna pojazdu
  • Paszport i ID w przypadku rezydenta Emiratów
  • Świadectwo ubezpieczenia wywozowego
  • Kopia paszportu osoby odbierającej samochód w miejscu docelowym
  • Tablice rejestracyjne samochodów

  Gdy będziesz miał w ręku wszystkie wymagane dokumenty, odwiedź RTA i złóż tablice rejestracyjne w odpowiednim dziale. Rejestracja samochodu zostanie teraz anulowana, a Ty otrzymasz certyfikat eksportowy. Dzięki świadectwu wywozowemu masz możliwość otrzymania tymczasowych tablic wywozowych dla swojego samochodu. Można ich używać do legalnej jazdy po ZEA przez 15 dni, co daje czas na ukończenie pozostałej części procesu wysyłki. Koszt certyfikatu eksportowego z tablicami wynosi 90 AED , a bez tablic – 20 AED.

   

  Certyfikaty eksportowe z Emiratów moga sie róznic od siebie w zależności od miejsca wydania. Z Dubaju może być inny od tego z Abu Dhabi (Abu Zabi).

  Po wyrejestrowaniu, poszukaj agentów spedycyjnych, którzy zajmą się wszelką dokumentacją i procedurami w celu wyeksportowania pojazdu z urzędu celnego w Dubaju. Należy pamiętać, że należy uiścić opłaty na rzecz spedytora oraz wszelkie inne opłaty celne lub podatki pobierane w momencie, gdy samochód dotrze do miejsca przeznaczenia.

  certyfikat eksportowy Emiraty Arabskie tłumaczenie
  Export Certificate. Wzór certyfikatu eksportowego z Dubaju.

  Duński dowód rejestracyjny

  Duński dowód rejestracyjny tłumaczenie Ile kosztuje tłumaczenie duńskiego dowodu rejestracyjnego? Zastanawiasz się, ile kosztuje...

  Więcej