SAMOCHÓD Z FINLANDII

Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego fińskiego

Fińskie dokumenty samochodowe

Jeżeli samodzielnie sprowadziłeś z Finlandii lub kupiłeś już sprowadzony z Finlandii samochód, motor czy też jakiś inny pojazd to powinieneś otrzymać do niego tzw. fiński dowód rejestracyjny + dokument zakupu.

Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego fińskiego

Warto postawić na doświadczonych partnerów
Tłumaczenie fińskiego dowodu rejestracyjnego to nasza specjalność

Tłumaczenie dokumentów samochodowych przeważnie potrzebne jest na wczoraj. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z kilkoma tłumaczami jednocześnie i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji.

350zł

Cena brutto za tłumaczenie przysięgłe dowodu rejestracyjnego z Finlandii wraz z wysyłką kurierską

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych?

  Zastanawiasz się, ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych? Wyślij skan lub wysokiej jakości zdjęcia dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu lub dowodu zakupu, a otrzymasz tłumaczenie w ciągu 24-48 godzin.

  Koszt tłumaczenia fińskiego dowodu rejestracyjnego wynosi 350 zł brutto. W cenie jest darmowa wysyłka kurierska.

  Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego fińskiego

  Tłumaczenie fińskiego dowodu rejestracyjnego

  Samochód z Finlandii - tłumaczenie dowodu rejestracyjnego fińskiego

  Jeżeli samodzielnie sprowadziłeś z Finlandii samochód, motor, traktor, ciągnik, ciężarówkę, naczepę lub inny pojazd lub kupiłeś od handlarza sprowadzony z Finlandii pojazd powinieneś otrzymać wraz z pojazdem fiński dowód rejestracyjny, który składa się z dwóch części:

  • Część I (część techniczna) zawiera dane techniczne pojazdu oraz dane właściciela i posiadacza
  • Część II (zgłoszenie) służy do zgłaszania zmian w rejestrze

  Oba te dokumenty musisz przetłumaczyć przysięgłe z języka fińskiego na polski. Dodatkowo, aby zarejestrować pojazd pracownik Wydziału Komunikacji w Twoim miejscu zamieszkania poprosi o tłumaczenie przysięgłe z języka fińskiego na polski dowodu zakupu. Może to być tłumaczenie przysięgłe faktury lub umowy kupna sprzedaży. Jeżeli posiadasz dwujęzyczną fakturę lub umowę kupna sprzedaży to urzędnik może zażądać od Ciebie poświadczenia tłumacza przysięgłego języka fińskiego, że obie wersje językowe w tym dokumencie są tożsame (identyczne).

  Tłumaczenie fińskiego dowodu rejestracyjnego

  Samochód z Finlandii - tłumaczenie dowodu rejestracyjnego fińskiego

  Koszt tłumaczenia obu części dowodu rejestracyjnego wynosi 350zł brutto wraz z wysyłką kurierem lub listem poleconym na terenie Polski. Tłumaczenie czy też poświadczenie umowy kupna sprzedażny lub faktury wyceniamy indywidualnie. 

  Reasumując, do zarejestrowania przez Wydział Komunikacji w Twoim mieście samochodu, motoru, traktora, ciągnika, ciężarówki, naczepy lub innego pojazdu sprowadzonego z Finlandii będziesz potrzebował tłumaczenia uwierzytelnionego następujących dokumentów.

  • Fiński dowód rejestracyjny Część I (część techniczna) zawiera dane techniczne pojazdu oraz dane właściciela i posiadacza
  • Fiński dowód rejestracyjny Część II (zgłoszenie) służy do zgłaszania zmian w rejestrze
  • Umowa kupna sprzedaży lub faktura zakupu

  Skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij dokumenty do darmowej wyceny.

  Najlepsze tłumaczenie w najlepszej cenie!

  Tłumaczenie fińskiego dowodu rejestracyjnego

  W Linguaforum specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów i certyfikatów dla wszystkich pojazdów. Nie ma znaczenia, gdzie na świecie go kupiłeś.

  Duński dowód rejestracyjny

  Duński dowód rejestracyjny tłumaczenie Ile kosztuje tłumaczenie duńskiego dowodu rejestracyjnego? Zastanawiasz się, ile kosztuje...

  Więcej