W imieniu naszego Partnera szukamy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta – j. niemiecki

Miejsce pracy: Warszawa

Na tym stanowisku będziesz wspierać telefonicznie niemieckojęzycznych użytkowników urządzeń z kategorii najnowszych technologii (urządzenia mobilne, sztuczna inteligencja, platforma VOD, akcesoria).

 

Warto do nas dołączyć:

 

Oczekujemy:

 

Zyskujesz:

 

Za każdą poleconą osobę, która zostanie zatrudniona na umowę o pracę otrzymasz 500 zł. Zbierz CV od znajomych i wyślij do nas mailem.

 

W dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. ”

 

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij swoje CV na adres email: biuro@linguaforum.eu

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie