Podpis Elektroniczny Tłumacz Przysięgły

Tłumaczenie z podpisem kwalifikowanym

Podpis elektroniczny tłumacz przysięgły

Co mają wspólnego podpis elektroniczny i tłumacz przysięgły? Pełna informatyzacja urzędów powoduje, że coraz więcej spraw urzędowych można załatwić na odległość. Wszelkie lockdowny i zawirowania związane z wybuchem pandemii koronawirus oraz wybuch wojny w Ukrainie bardzo przyspieszyły rozwój e-usług. Również tłumacze przysięgli musieli się dostosować do aktualnych trendów. Podpis elektroniczny stał się dla tłumacza przysięgłego tak samo niezbędny jak jego pieczęć. 

Podpis Elektroniczny Tłumacz Przysięgły

Tłumaczenie przysięgłe Online z podpisem kwalifikowanym

Jak to działa?

Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć. Niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie wycenę. Za tłumaczenie przysięgłe zapłacisz online przez system Przelewy 24 lub tradycyjnym przelewem bankowym. Tłumaczenie uwierzytelnione elektronicznym podpisem kwalifikowanym tłumacza przysięgłego otrzymasz na swojego maila.

Tłumaczenie przysięgłe i podpis kwalifikowany

Jak zamówić tłumaczenie przysięgłe z podpisem kwalifikowanym?

3 PROSTE KROKI
1. Wyślij zdjęcie dokumentów do wyceny*

Masz telefon z aparatem fotograficznym?

Podpowiedź:
W telefonie masz skonfigurowanego maila, z którego możesz wysłać do nas zdjęcia dokumentów

*wycena jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

2. POTWIERDŹ WYCENĘ

Na maila otrzymasz od nas wycenę tłumaczenia z różnymi opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie. Do wybory są następujące formy płatności: 

 • Szybka płatność przez Przelewy24
 • Tradycyjny przelew
 • Płatność kartą online
3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Tłumaczenie uwierzytelnione elektronicznym podpisem kwalifikowanym tłumacza przysięgłego otrzymasz na maila.

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

  Tłumaczenie przysięgłe z podpisem elektronicznym​ kwalifikowanym

  Podpis elektroniczny to nic innego jak cyfrowa weryfikacja tożsamości oraz nadanych uprawnień. Istnieją różne rodzaje kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Należy odróżnić podpis nieweryfikowany certyfikatem kwalifikowanym oraz podpis weryfikowany podpisem kwalifikowanym. Niekwalifikowanym podpisem elektronicznym jest np. powszechny darmowy Profil Zaufany, którym każdy obywatel Rzeczypospolitej Polski może posłużyć się w kontaktach z urzędem.

  Co to jest kwalifikowany podpis elektroniczny?

  Kwalifikowany podpis elektroniczny zaś to podpis potwierdzony certyfikatem kwalifikowanym za pomocą urządzenia zatwierdzonego przez Narodowe Centrum Certyfikacji. W związku z tym Dokumenty podpisane podpisem elektronicznym mają taką samą moc prawną jak dokumenty podpisane tradycyjnie własnoręcznym podpisem. W ściśle określonych sytuacjach związanych z obrotem elektronicznych dokumentów urzędowych konieczne jest złożenie podpisu kwalifikowanego. 

  Podpis Elektroniczny Tłumacz Przysięgły Podpis Elektroniczny Tłumacz Przysięgły Kwalifikowany podpis elektroniczny
  Podpis Elektroniczny Tłumacz Przysięgły

  Gwarantujemy najlepsze w Polsce ceny za tłumaczenie przysięgłe uwierzytelniane podpisem elektronicznym tłumacza.

  Tłumaczenie uwierzytelnione kwalifikowanym podpisem elektronicznym

  Tak jest w przypadku uwierzytelniania tłumaczenia przez tłumacza przysięgłego. Z ustawy wprost wynika, ze „Tłumacz przysięgły może, za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, poświadczyć tłumaczenie lub odpis pisma w postaci elektronicznej. Poświadczenie odpisu pisma w postaci elektronicznej może być dokonane tylko na podstawie oryginału, tłumaczenia lub odpisu dokumentu w formie pisemnej.”

  Jak uzyskać podpis kwalifikowany?

  Wszelkie informacje na ten temat znajdziesz na stronach rządowych

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Każdą wycenę przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumaczenie z angielskiego na polski lub z polskiego na angielski.

  Chcesz zamówić tłumaczenie z elektronicznym podpisem kwalifikowanym?

  Masz pytania?

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  Podpis Elektroniczny Tłumacz Przysięgły

  Najważniejsze informacje o tłumaczeniach z podpisem kwalifikowanym
  Podpis Elektroniczny Tłumacz Przysięgły
  Podpis Elektroniczny Tłumacz Przysięgły
  Czym jest tłumaczenie przysięgłe uwierzytelnione elektronicznym podpisem kwalifikowanym?

  Tłumaczenie przysięgłe uwierzytelnione kwalifikowanym podpisem elektroniczny tłumacza przysięgłego to odpowiednik tradycyjnego tłumaczenia przysięgłego uwierzytelnionego pieczątką i podpisem tłumacza przysięgłego. Różnica polega na tym, że tłumaczeniem przysięgłym z elektronicznym podpisem kwalifikowanym można się posługiwać również cyfrowo. 

  Kto może wykonać tłumaczenie przysięgłe poświadczone elektronicznym podpisem kwalifikowanym?

  Tłumaczenie uwierzytelnione może co do zasady wykonywać tylko i wyłącznie tłumacz, który zdał egzamin na tłumacza przysięgłego i został wpisany na listę tłumaczy Ministerstwa Sprawiedliwości. Natomiast, żeby poświadczać elektronicznym podpisem należy wystąpić o kwalifikowany podpis elektroniczny. Więcej na te temat przeczytasz w artykule na naszym blogu o znaczeniu podpisu kwalifikowanego w kontekście tłumaczeń

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów
  5/5
  Paulina G
  Paulina G
  14. Listopad, 2022.
  Polecam biuro tłumaczeń Linguaforum, szybko, sprawnie, miła obsługa 🙂
  Agata Jędrzejczak
  Agata Jędrzejczak
  21. Październik, 2022.
  totalnie polecam, szybka komunikacja + spoko cena 🙂 idealnie przetłumaczone dziękuje !
  Marek Kędziora
  Marek Kędziora
  12. Październik, 2022.
  Polecam Biuro Linguaforum. Nie znam lepiej zorganizowanego biura tłumaczeń, a często korzystam z takich usług. Pełen profesjonalizm, jasność komunikacji z klientem, rzetelność wykonywanych zleceń. Mogę jeszcze raz serdecznie polecić.
  Imee Perido
  Imee Perido
  27. Wrzesień, 2022.
  Satisfied customer here sharing a good experience, people are immediately responding to the newds of rheir clients and most of all they’re charge is not so expensive.
  KATARZYNA SZYDŁOWSKA
  KATARZYNA SZYDŁOWSKA
  25. Lipiec, 2022.
  Zdecydowanie polecam. Drugi raz korzystałam z usług i nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybko ,tanio,bezproblemowo, firma na 6 +.

  Jak zamówić tłumaczenie przysięgłe online?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia przysięgłego z podpisem kwalifikowanym

  WYCENA

  DARMOWA WYCENA

  Wyslij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę na tłumaczenie przysięgłe.
  Zamów wycenę

  PŁATNOŚĆ

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, szybkim przelewem lub blikiem przez Przelewy24, przez PayPal lub gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń. Wszystkie szczegóły otrzymasz w wycenie tłumaczenia.

  REALIZACJA + DOSTAWA

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę na tłumaczenie przysięgłe z kwalifikowanym podpisem elektronicznym