biuro tłumaczeń

Promocja tłumaczeń na język japoński

tłumaczenia na język japoński

Japonia – ten piękny i duży kraj (obszar Japonii jest porównywalny z powierzchnią Niemiec) składający się z kilku tysięcy wysp jest kierunkiem podróży dla wielu Polaków. Oprócz niewątpliwych walorów krajoznawczych i kulturowych, które są atrakcją dla turystów, Japonia przyciąga do siebie także ludzi związanych biznesem. Tłumaczenia na język japoński są stałym elementem współpracy między firmami europejskimi a japońskimi. Japonia nadal znajduje się w czołówce postępu technologicznego, wraz z rosnącym zasięgiem kulturowym i dynamicznie rozwijającym się handlem turystycznym. Jako trzecia co do wielkości gospodarka świata, Japonia ma ugruntowaną pozycję w biznesie międzynarodowym. Jeśli chcesz być traktowany poważnie w którejkolwiek z wysoce konkurencyjnych branż, współpracuj z wiarygodną i sprawdzoną firmą tłumaczeniową.

Obserwujemy w naszym biurze tłumaczeń duży wzrost zainteresowania na tłumaczenia język japoński. Otrzymujemy od Klientów zarówno materiały prywatne jak i dokumentacje firmowe. Tłumaczymy m.in. różnego rodzaju pełnomocnictwa, dokumentacje techniczne, świadectwa, akty i zaświadczenia Urzędu Stanu Cywilnego, dokumenty finansowe oraz te związane z działalnością spółek. Częstą praktyką jest sprowadzanie pojazdów (samochodów, motocykli lub maszyn budowlanych) z Japonii. W związku z tym, aby zarejestrować je w Polsce, konieczne jest wykonanie uwierzytelnionego tłumaczenia certyfikatu eksportowego (Export Certificate). Z powodzeniem realizujemy dużo tego typu zleceń.

W związku z rozwojem naszego działu języków azjatyckich, mamy dla Państwa promocję na tańsze tłumaczenia pisemne wykonywane w obrębie języka japońskiego.

OD 20 LUTEGO DO KOŃCA MAJA MEGA RABATY.

TŁUMACZENIA PISEMNE ZWYKŁE I PRZYSIĘGŁE Z I NA JĘZYK JAPOŃSKI JUŻ OD 70 ZŁ NETTO ZA STRONĘ.

Prześlij nam skany dokumentów przez internet do wyceny. Gotowe tłumaczenie przekazujemy na maila, lub jeśli jest wykonane przez tłumacza przysięgłego otrzymasz je kurierem. Zapewniamy, że wszystkie nasze tłumaczenia są wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowanych japońskich tłumaczy posiadających udokumentowane doświadczenie w zakresie treści występującej w dokumencie. Ponadto na twoją prośbę zwrócimy ci dokument w dokładnie takim samym formacie, w jakim nam go przekazałeś.

Udostępnij wpis

Newsletter

Zapisz się do Newslettera i otrzymuj powiadomienia o najnowszych wpisach i promocjach

Wysyłając swój adres mailowy wrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych – Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82

Popularne wpisy