REJESTRACJA SAMOCHODU Z NORWEGII

Rejestracja samochodu z Norwegii

Tłumaczenia "statens vegvesen"? Co należy zrobić? Norweski dowód rejestracyjny ważny w Polsce?

Zapewne kupiłeś samochód i czeka Cię rejestracja samochodu z Norwegii. Do wykonania masz szereg zadań, w tym tłumaczenie norweskich dokumentów samochodowych, które otrzymałeś od kupującego. Powinieneś otrzymać dwie części (Del 1 i Del 2) tzw. norweskiego dowodu rejestracyjnego (wydany przez “statens vegvesen“)  + dokument zakupu (faktura lub umowa).

Rejestracja samochodu z Norwegii

Norweski dowód rejestracyjny

Zamów tłumaczenie norweskiego dowodu rejestracyjnego w 3 prostych krokach

Biuro tłumaczeń Linguaforum zapewnia szybkie tłumaczenie norweskiego dowodu rejestracyjnego.

Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy zamówić tłumaczenie online w 3 prostych krokach. Tłumaczenie odbierzesz z paczkomatu lub kurier dostarczy Ci je do Twoich drzwi. Za wszystko zapłacisz online, przelewem, kartą, a nawet blikiem. Czy może być prościej? 🙂

Sprawdź, jak łatwo zamówić tłumaczenie norweskiego dowodu rejestracyjnego.

3 KROKI

Norweski dowód rejestracyjny.
Tłumaczenie w 3 krokach

1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom samochodowym, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

Zazwyczaj są to dwa podobne do siebie dokumenty (Del 1 i Del 2) oraz dowód zakupu (np. faktura lub umowa kupna-sprzedaży).

2. POTWIERDŹ

W odpowiedzi na swojego maila otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcję i potwierdź tym samym zlecenie.

3. DARMOWA WYSYŁKA

Gotowe tłumaczenie odbierzesz z paczkomatu lub kurier dostarczy Ci je do Twoich drzwi. Wysyłka do paczkomatu jest darmowa. 

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczeniu. Tyle, ile podaliśmy w wycenie, tyle też finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 

Zamów darmową wycenę tłumaczenia norweskiego dowodu rejestracyjnego

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  IMIĘ I NAZWISKO

  ADRES E-MAIL

  NUMER TELEFONU

  WIADOMOŚĆ

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Szybka realizacja tłumaczenia

  Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego przeważnie potrzebne jest na wczoraj. My zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z kilkoma tłumaczami jednocześnie i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji.

  Tłumaczenie przeważnie potrzebne jest na wczoraj, więc my wykonujemy je od ręki!

  Ostatecznie termin realizacji zależy od Twojej lokalizacji, ponieważ dostępność tłumaczy w poszczególnych regionach Polski może się różnić. Standardowo tłumaczenie norweskiego dowodu rejestracyjnego realizujemy w ciągu 24-48 h. 

  CENA 180zł

  Tyle wynosi koszt tłumaczenia jednej części norweskiego dowodu rejestracyjnego (Del 1 lub Del 2). W cenie jest darmowa wysyłka do paczkomatu. Tłumaczenie obu części kosztuje 350 zł (w cenie darmowa wysyłka).

  Rejestracja samochodu z Norwegii

  Ile kosztuje Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Norwegii?

  Za jeden dokument zapłacisz 180zł, za dwa 350zł. Do tego może jeszcze dojść koszt tłumaczenia dokumentów zakupu, np. faktury lub umowy kupna sprzedaży. Wyślij nam zdjęcia dokumentów samochodowych. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5

  Od kupna do rejestracji samochodu z Norwegii trzeba przejść kilka ważnych kroków, które są niezbędne, by cieszyć się polskim dowodem rejestracyjnym. Jednym z nich jest tłumaczenie dokumentów samochodu sprowadzonego z Norwegii. U nas zrobisz to szybko i wygodnie z darmową wysyłką do paczkomatu. Koszt tłumaczenia obu części norweskiego dowodu rejestracyjnego wynosi 350 zł brutto.

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Norwegii

  statens vegvesen rejestracja samochodu z Norwegii norweski dowód rejestracyjny sprowadzenie auta z Norwegii import auta z Norwegii
  Norweski dowód rejestracyjny - Część 1 (Norge Vognkort Del 1)

  Rejestracja samochodu z Norwegii

  Jeżeli sprowadziłeś pojazd z Norwegii (lub kupiłeś od handlarza) samochód, motor, traktor, ciągnik, ciężarówkę, naczepę lub inny pojazd, powinieneś otrzymać wraz z nim norweski dowód rejestracyjny wydany przez Norweski Zarząd Dróg Publicznych (statens vegvesen). Jest to instytucja odpowiedzialna za rejestrowanie i wyrejestrowywanie wszystkich pojazdów w Norwegii.

  Norweski dowód rejestracyjny pojazdu wydawany jest w dwóch częściach.

  Dokumenty są zabezpieczone przed fałszowaniem. Zawierają między innymi znaki wodne oraz nici fluorescencyjne. Tłumaczenie norweskich dokumentów samochodowych wykonujemy praktycznie od ręki. W tym celu do Twojej dyspozycji są doświadczeni tłumacze języka norweskiego, którzy wykonują tłumaczenia przysięgłe najwyższej jakości.

  statens vegvesen rejestracja samochodu z Norwegii norweski dowód rejestracyjny sprowadzenie auta z Norwegii import auta z Norwegii Vognkort Del 2 - Norweski Dowód rejestracyjny Część 2
  Norweski dowód rejestracyjny - Część 2 (Norge Vognkort Del 2)

  Norweski dowód rejestracyjny

  Statens vegvesen wydaje norweski dowód rejestracyjny w dwóch częściach:

  Część 1 (Norge Vognkort Del 1) zawiera informacje o pojeździe i jego właścicielu. W Norwegii wozi się ją w aucie, w schowku.

  Część 2 (Norge Vognkort Del 2) potwierdza własność, oraz jest niezbędna przy kupnie/sprzedaży pojazdu. Zawiera specjalny kod dzięki któremu urzędnicy w Statens Vegvesen mają dostęp do zmian w bazie danych. Przykładowe zmiany to zainstalowanie haka, gazu, halogenów, zmianę wielkości kół czy orurowanie auta terenowego. Zalecane jest przechowywanie jej w bezpiecznym miejscu z dala od pojazdu, na przykład w domu.

  Powinno to wzbudzić Twoje podejrzenie, jeżeli sprzedający nie posiada obu części dokumentów. 

  Rejestracja samochodu z Norwegii

  Jak szybko otrzymam tłumaczenie norweskich dokumentów samochodowych?

  Tłumaczenie norweskiego dowodu rejestracyjnego realizujemy zazwyczaj od ręki. Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila?

  Wystarczy aparatem w telefonie zrobić dokumentom zdjęcie i wysłać je na adres mailowy biuro@linguaforum.eu. 

  W ciągu 1-2 dni rejestracja samochodu z Norwegii stanie się możliwa.

  Statens vegvesen - Rejestracja samochodu z Norwegii

  Procedury związane z uzyskaniem norweskiego dowodu rejestracyjnego

  Dokumenty powinieneś przetłumaczyć przysięgle z języka norweskiego na polski. Dodatkowo, aby zarejestrować pojazd pracownik Wydziału Komunikacji w Twoim miejscu zamieszkania poprosi o tłumaczenie przysięgłe z języka norweskiego na polski dowodu zakupu. Może to być tłumaczenie przysięgłe faktury lub umowy kupna-sprzedaży. Jeżeli posiadasz dwujęzyczną fakturę lub umowę kupna-sprzedaży to urzędnik może zażądać od Ciebie poświadczenia tłumacza przysięgłego języka norweskiego, że obie wersje językowe w tym dokumencie są tożsame (identyczne).

  Koszt tłumaczenia jednej części dowodu rejestracyjnego wynosi 180 zł brutto wraz z wysyłką kurierem lub listem poleconym na terenie Polski. Tłumaczenie czy też poświadczenie umowy kupna sprzedaży lub faktury wyceniamy indywidualnie. 

  Więcej na naszej podstronie o tłumaczeniach z języka polskiego oraz z języka norweskiego.

  Umowa kupna sprzedaży

  Umowa zawiera niezbędne informacje o pojeździe, jego stanie, wyposażeniu oraz danych osobowych stron. Umowa może dotyczyć samochodu osobowego, motocykla, kampera, a nawet przyczepy kempingowej. 

  Bez tego dokumentu lub faktury zakupu mogą wystąpić problemy z rejestracją pojazdu sprowadzonego z Norwegii do Polki.

  Skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij dokumenty do darmowej wyceny. W ciągu 30-60 min otrzymasz bezpłatną i niezobowiązującą ofertę.

  statens vegvesen rejestracja samochodu z Norwegii norweski dowód rejestracyjny sprowadzenie auta z Norwegii import auta z Norwegii Kontrakt om kjøp av bruktbil - Umowa kupna używanego samochodu
  Statens Vegvesen - Rejestracja samochodu z Norwegii

  W Linguaforum specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów i certyfikatów dla wszystkich pojazdów. Nie ma znaczenia, gdzie na świecie go kupiłeś.

  Duński dowód rejestracyjny

  Duński dowód rejestracyjny tłumaczenie Ile kosztuje tłumaczenie duńskiego dowodu rejestracyjnego? Zastanawiasz się, ile kosztuje...

  Więcej