REJESTRACJA SAMOCHODU Z NORWEGII

Rejestracja samochodu z Norwegii

Tłumaczenia "statens vegvesen"?
Co należy zrobić? Norweski dowód rejestracyjny ważny w Polsce?

Zapewne kupiłeś samochód i czeka Ciebie rejestracja samochodu z Norwegii Do wykonania masz szereg zadań, w tym tłumaczenie norweskich dokumentów samochodowych, które otrzymałeś od kupującego. Powinieneś otrzymać dwie części (Del 1 i Del 2) tzw. norwerskiego dowodu rejestracyjnego (wydany przez „statens vegvesen”)  + dokument zakupu (faktura lub umowa).

 

Rejestracja samochodu z Norwegii

Norweski dowód rejestracyjny

Zamów tłumaczenie norweskiego dowodu rejestracyjnego w 3 prostych krokach

Biuro tłumaczeń Linguaforum zapewnia szybkie tłumaczenie norweskiego dowodu rejestracyjnego.

Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy zamówić tłumaczenie online w 3 prostych krokach. Tłumaczenie odbierzesz z paczkomatu lub kurier dostarczy Ci je do Twoich drzwi. Za wszystko zapłacisz online, przelewem, kartą , a nawet blikiem. Czy może być prościej? 🙂

Sprawdź jak łatwo zamówić tłumaczenie norweskiego dowodu rejestracyjnego 

3 KROKI

Norweski dowód rejestracyjny.
Tłumaczenie w 3 krokach

1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom samochodowym, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

Zazwyczaj są to dwa podobne do siebie dokumenty (Del 1 i Del 2), oraz dowód zakupu (np. faktura lub umowa kupna sprzedaży).

2. POTWIERDŹ

W odpowiedzi na swojego maila otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. DARMOWA WYSYŁKA

Gotowe tłumaczenie obierzesz z paczkomatu lub kurier dostarczy Ci je do Twoich drzwi. Wysyłka do paczkomatu jest darmowa. 

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 

Zamów darmową wycenę tłumaczenia norweskiego dowodu rejestracyjnego


  Załącz plik:  Szybka realizacja tłumaczenia

  Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego przeważnie potrzebne jest na wczoraj. My sobie zdajemy z tego sprawę dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z kilkoma tłumaczami jednocześnie i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji.

  Tłumaczenie przeważnie potrzebne jest na wczoraj, więc my wykonujemy je od ręki

  Ostatecznie termin realizacji zależy od Twojej lokalizacjil ponieważ dostępność tłumaczy w poszczególnych regionach Polski może się różnić. Standardowo tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego realizujemy od ręki w ciągu maksymalnie 24h. 

  CENA 180zł

  Tyle wynosi koszt tłumaczenia jednej części norweskiego dowodu rejestracyjnego (Del 1 lub Del 2). w cenie jest darmowa wysyłka do paczkomatu. Tłumaczenie oby części kosztuje 350 zł (w cenie darowa wysyłka)

  Rejestracja samochodu z Norwegii

  Ile kosztuje Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Norwegii?

  Za jeden dokument zapłacisz 180zł, za dwa 350zł. Do tego może jeszcze dojść koszt tłumaczenia dokumentów zakupu, np. faktury lub umowy kupna sprzedaży. Wyślij nam zdjęcia dokumentów samochodowych. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5

  Od kupna do rejestracji samochodu z Norwegii trzeba przejść kilka ważnych kroków, które są niezbędne by cieszyć się polskim dowodem rejestracyjnym. Jednym z nich jest tłumaczenie dokumentów samochodu sprowadzonego z Norwegii. U nas zrobisz to szybko i wygodnie z darmową wysyłką do paczkomatu. Koszt tłumaczenia obu części norweskiego dowodu rejestracyjnego wynosi 350 zł brutto.

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Norwegii

  statens vegvesen rejestracja samochodu z Norwegii norweski dowód rejestracyjny sprowadzenie auta z Norwegii import auta z Norwegii
  Norweski dowód rejestracyjny - Część 1 (Norge Vognkort Del 1)

  Rejestracja samochodu z Norwegii

  Jeżeli sprowadziłeś pojazd z Norwegii (lub kupiłeś od handlarza) samochód, motor, traktor, ciągnik, ciężarówkę, naczepę lub inny pojazd, powinieneś otrzymać wraz z nim norweski dowód rejestracyjny wydany przez Norweski Zarząd Dróg Publicznych (statens vegvesen). Jest to instytucja odpowiedzialna za rejestrowanie i wyrejestrowywanie wszystkich pojazdów w Norwegii.

  Norweski dowód rejestracyjny pojazdu wydawany jest w dwóch częściach.

  Dokumenty są zabezpieczone przed fałszowaniem. Zawierają między innymi znaki wodne oraz nici fluorescencyjne. Tłumaczenie norweskich dokumentów samochodowych wykonujemy praktycznie od ręki. W tym celu do Twojej dyspozycji są doświadczeni tłumacze języka norweskiego, którzy wykonują tłumaczenia przysięgłe najwyższej jakości.

  statens vegvesen rejestracja samochodu z Norwegii norweski dowód rejestracyjny sprowadzenie auta z Norwegii import auta z Norwegii Vognkort Del 2 - Norweski Dowód rejestracyjny Część 2
  Norweski dowód rejestracyjny - Część 2 (Norge Vognkort Del 2)

  Norweski dowód rejestracyjny

  Statens vegvesen wydaje norweski dowód rejestracyjny w dwóch częściach:

  Część 1 (Norge Vognkort Del 1) zawiera informacje o pojeździe i jego właścicielu. W Norwegii wozi się ją w aucie, w schowku.

  Część 2 (Norge Vognkort Del 2) potwierdza własność, oraz jest niezbędna przy kupnie/sprzedaży pojazdu. Zawiera specjalny kod dzięki któremu urzędnicy w Statens Vegvesen mają dostęp do zmian w bazie danych. Przykładowe zmiany to zainstalowanie haka, gazu, halogenów, zmianę wielkości kół czy orurowanie auta terenowego. Zalecane jest przechowywanie jej w bezpiecznym miejscu z dala od pojazdu, na przykład w domu.

  Powinno to wzbudzić Twoje podejrzenie jeżeli sprzedający nie posiada obu części dokumentów. 

  Rejestracja samochodu z Norwegii

  Jak szybko otrzymam tłumaczenie norweskich dokumentów samochodowych?

  Tłumaczenie norweskiego dowodu rejestracyjnego realizujemy zazwyczaj od ręki. Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila?

  Wystarczy aparatem w telefonie zrobić dokumentom zdjęcie i wysłać je na adres mailowy biuro@linguaforum.eu. 

  W ciągu 1-2 dni rejestracja samochodu z Norwegii stanie się możliwa.

  Statens vegvesen - Rejestracja samochodu z Norwegii

  Procedury związane z uzyskaniem norweskiego dowodu rejestracyjnego

  Dokumenty powinieneś przetłumaczyć przysięgłe z języka norweskiego na polski. Dodatkowo, aby zarejestrować pojazd pracownik Wydziału Komunikacji w Twoim miejscu zamieszkania poprosi o tłumaczenie przysięgłe z języka norweskiego na polski dowodu zakupu. Może to być tłumaczenie przysięgłe faktury lub umowy kupna sprzedaży. Jeżeli posiadasz dwujęzyczną fakturę lub umowę kupna sprzedaży to urzędnik może zażądać od Ciebie poświadczenia tłumacza przysięgłego języka norweskiego, że obie wersje językowe w tym dokumencie są tożsame (identyczne).

  Koszt tłumaczenia jednej części dowodu rejestracyjnego wynosi 180 zł brutto wraz z wysyłką kurierem lub listem poleconym na terenie Polski. Tłumaczenie czy też poświadczenie umowy kupna sprzedaży lub faktury wyceniamy indywidualnie. 

  Więcej na naszej podstronie o tłumaczeniach z języka polskiego oraz z języka norweskiego.

  Umowa kupna sprzedaży

  Umowa zawiera niezbędne informacje o pojeździe, jego stanie, wyposażeniu oraz danych osobowych stron. Umowa może dotyczyć samochodu osobowego, motocykla, kampera a nawet przyczepy kempingowej. 

  Bez tego dokumentu lub faktury zakupu mogą wystąpić problemy z rejestracją pojazdu sprowadzonego z Norwegii do Polki.

  Skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij dokumenty do darmowej wyceny. W ciągu 30-60 min otrzymasz bezpłatną i niezobowiązującą ofertę.

  statens vegvesen rejestracja samochodu z Norwegii norweski dowód rejestracyjny sprowadzenie auta z Norwegii import auta z Norwegii Kontrakt om kjøp av bruktbil - Umowa kupna używanego samochodu

  W Linguaforum specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów i certyfikatów dla wszystkich pojazdów. Nie ma znaczenia, gdzie na świecie go kupiłeś.

  Duński dowód rejestracyjny

  Duński dowód rejestracyjny tłumaczenie Ile kosztuje tłumaczenie duńskiego dowodu rejestracyjnego? Zastanawiasz się, ile kosztuje...

  Więcej