REJESTRACJA SAMOCHODU Z NORWEGII

Rejestracja samochodu z Norwegii

Tłumaczenia "statens vegvesen"? Co należy zrobić? Norweski dowód rejestracyjny ważne w Polsce?

Jeżeli samodzielnie sprowadziłeś z Norwegii lub kupiłeś już sprowadzony z Norwegii samochód, motor czy też jakiś inny pojazd to powinieneś otrzymać do niego tzw. norwerski dowód rejestracyjny (wydany przez “statens vegvesen”)  + dokument zakupu (faktura lub umowa).

Norweski Zarząd Dróg Publicznych lub (statens vegvesen), Jest to instytucja odpowiedzialna za rejestrowanie i wyrejestrowywanie wszystkich pojazdów w Norwegii.

Dokumenty, które posiadasz na norweski pojazd zostaną wydane przez tę instytucję, następnie będziesz musiał je przetłumaczyć na język polski.

rejestracja samochodu z Norwegii

Warto postawić na doświadczonych partnerów
Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Norwegii to nasza specjalność

Tłumaczenie dokumentów samochodowych przeważnie potrzebne jest na wczoraj. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z kilkoma tłumaczami jednocześnie i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji.

180zł

Cena brutto za tłumaczenie przysięgłe jedną część dowodu rejestracyjnego w języku norweskim wraz z przesyłką kurierską


  Załącz plik:  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  ile kosztuje Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Norwegii?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów samochodowych. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Rejestracja samochodu z Norwegii to jedno, a tłumaczenia dokumentów to drugo. Tłumaczenia wynosi 350 zł brutto. W cenie jest darmowa wysyłka kurierska.

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Norwegii

  statens vegvesen rejestracja samochodu z Norwegii norweski dowód rejestracyjny sprowadzenie auta z Norwegii import auta z Norwegii
  Norweski dowód rejestracyjny - Część 1 (Norge Vognkort Del 1)

  Rejestracja samochodu z Norwegii

  Jeżeli sprowadziłeś pojazd z Norwegii (lub kupiłeś od handlarza) samochód, motor, traktor, ciągnik, ciężarówkę, naczepę lub inny pojazd, powinieneś otrzymać wraz z nim norweski dowód rejestracyjny.
  Norweski dowód rejestracyjny pojazdu wydawany jest w dwóch częściach.

  Dokumenty są zabezpieczone przed fałszowaniem, zawierają między innymi znaki wodne oraz nici fluorescencyjne. Tłumaczenie norweskich dokumentów samochodowych wykonujemy praktycznie od ręki. W tym celu do Twojej dyspozycji są doświadczeni tłumacze języka norweskiego, którzy wykonują tłumaczenia przysięgłe najwyższej jakości.

  statens vegvesen rejestracja samochodu z Norwegii norweski dowód rejestracyjny sprowadzenie auta z Norwegii import auta z Norwegii Vognkort Del 2 - Norweski Dowód rejestracyjny Część 2
  Norweski dowód rejestracyjny - Część 2 (Norge Vognkort Del 2)

  Norweski dowód rejestracyjny

  Statens vegvesen wydaje dowodu rejestracji w dwóch częściach:

  Część 1 (Norge Vognkort Del 1) zawiera informacje o pojeździe i jego właścicielu. W Norwegii wozi się ją w aucie, w schowku.

  Część 2 (Norge Vognkort Del 2) potwierdza własność, oraz jest niezbędna przy kupnie/sprzedaży pojazdu. Zawiera specjalny kod dzięki któremu urzędnicy w Statens Vegvesen mają dostęp do zmian w bazie danych. Przykładowe zmiany to zainstalowanie haka, gazu, halogenów, zmianę wielkości kół czy orurowanie auta terenowego. Zalecane jest przechowywanie jej w bezpiecznym miejscu z dala od pojazdu, na przykład w domu.

  tWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY

  Jak szybko otrzymam tłumaczenie?

  Tłumaczenie holenderski dowód rejestracyjny realizujemy zazwyczaj od ręki. Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila?

  Wystarczy aparatem w telefonie zrobić dokumentom zdjęcie i wysłać je na adres mailowy biuro@linguaforum.eu. 

  Statens vegvesen - Rejestracja samochodu z Norwegii

  Procedury związane z uzyskaniem norwerskim dowodem rejestracyjny

  Dokumenty powinieneś przetłumaczyć przysięgłe z języka norweskiego na polski. Dodatkowo, aby zarejestrować pojazd pracownik Wydziału Komunikacji w Twoim miejscu zamieszkania poprosi o tłumaczenie przysięgłe z języka norweskiego na polski dowodu zakupu. Może to być tłumaczenie przysięgłe faktury lub umowy kupna sprzedaży. Jeżeli posiadasz dwujęzyczną fakturę lub umowę kupna sprzedaży to urzędnik może zażądać od Ciebie poświadczenia tłumacza przysięgłego języka norweskiego, że obie wersje językowe w tym dokumencie są tożsame (identyczne).

  Koszt tłumaczenia jednej części dowodu rejestracyjnego wynosi 180 zł brutto wraz z wysyłką kurierem lub listem poleconym na terenie Polski. Tłumaczenie czy też poświadczenie umowy kupna sprzedaży lub faktury wyceniamy indywidualnie. 

  Więcej na naszej podstronie o tłumaczeniach z języka polskiego oraz z języka norweskiego.

  Umowa kupna sprzedaży

   

  Ona zawiera niezbędne informacje o pojeździe, jego stanie, wyposażeniu oraz danych osobowych stron. Umowa może dotyczyć samochodu osobowego, motocykla, kampera a nawet przyczepy kempingowej. 

  Bez tego dokumentu lub faktury zakupu mogą wystąpić problemy z rejestracją pojazdu norweskiego w Polsce.

  Skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij dokumenty do darmowej wyceny. W ciągu 30′ otrzymujesz bezpłatną i niewiążącą ofertę.

  statens vegvesen rejestracja samochodu z Norwegii norweski dowód rejestracyjny sprowadzenie auta z Norwegii import auta z Norwegii Kontrakt om kjøp av bruktbil - Umowa kupna używanego samochodu

  W Linguaforum specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów i certyfikatów dla wszystkich pojazdów. Nie ma znaczenia, gdzie na świecie go kupiłeś.