E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ BIAŁORUSKIEGO

tłumacz białoruskiego

tłumacz białorusko-polski

Tłumacz polsko-białoruski, tłumacz białorusko-polski: potrzebujesz ich usług? Szukasz ofert wyłącznie w dobrej cenie? Uważasz, że profesjonalizm w tłumaczeniach to podstawa? Skorzystaj więc z naszych usług. Nasz tłumacz białoruskiego chętnie nawiąże z Tobą współpracę. Zaczynając od 2006 r. aż po dzień dzisiejszy, owocnie realizujemy tysiące powierzanych nam zadań związanych z przekładem. Wśród nich znajdziesz nie tylko pisemne, ale i ustne zlecenia lingwistyczne. Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego wykonamy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia, niezależnie od tego czy ma być ono pisemne, ustne, zwykłe, specjalistyczne lub przysięgłe. U nas możesz zakończyć poszukiwania. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym konsultantem, a on z przyjemnością posłuży Ci radą i zasugeruje najlepsze rozwiązanie. W biurze Linguaforum oferujemy też tłumaczenia przysięgłe poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

tłumacz białoruskiego

Tłumacz białoruskiego

Nie musisz dalej szukać!

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń w języku białoruskim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Nieważne czy szukasz tłumacza przysięgłego języka białoruskiego czy chcesz wykonać tłumaczenie finansowe lub przetłumaczyć stronę internetową na język białoruski. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Tłumacz białorusko-polski, tłumacz polsko-białoruski: jak zamówić ich usługi?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu.

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Ci tłumaczenie. 

Tłumacz białoruskiego: gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczeniu. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Tłumacz białoruskiego: ile kosztuje tłumaczenie?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 minut otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. Tłumacz polsko-białoruski i tłumacz białorusko-polski.

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Tłumacz białoruskiego: opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz białoruskiego
  bez niespodzianek

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka białoruskiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język białoruski są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka białoruskiego.

  Nasz tłumacz przysięgły języka białoruskiego jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Oferujemy też tłumaczenia przysięgłe poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

  tłumacz białoruskiego tłumacz polsko białoruski tłumacz białorusko polski

  Negatywny wynik testu COVID-19:

  W związku z ciągłymi zmianami spowodowanymi działaniem koronawirusa polecamy nasze informacje o COVID-19. Upewnij się, że jesteś dobrze poinformowany przy wjeździe i wyjeździe z Białorusi. Możesz też zgłosić się do nas, aby zamówić tłumaczenie poświadczone potrzebnych dokumentów.

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe oferta biura tłumaczeń
  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz białoruskiego w najlepszej cenie

  Polska nie jest wcale taka mała, dlaczego więc to właśnie my oferujemy najlepsze ceny za przekłady języka białoruskiego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Źródło naszego sukcesu tkwi w tradycji, doświadczeniu, a także w ugruntowanych kontaktach biznesowych. Nasze biuro tłumaczeń Linguaforum powstało w roku 2006. Od samego początku kierowaliśmy się zasadą popytu i podaży, co pozwoliło nam na stworzenie warunków współpracy, które szybko okazały się atrakcyjne i efektywne. Naprawdę nie jest tu ważne, czy potrzebny jest ci tłumacz przysięgły języka białoruskiego, czy też szukasz native speakera. Możesz sam się o tym przekonać zamawiając, nawet w tym momencie, darmową wycenę tłumaczenia. Poczekasz najwyżej 30 minut, ponieważ nasz tłumacz polsko-białoruski wykonuje ją w tak krótkim czasie. Oczywiście nie zapomina przy tym o dokładności. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe z języka białoruskiego poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

  Białoruski jest językiem ojczystym dla około 3 milionów osób.

  Wycena bez ryzyka: tłumacz białoruskiego

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę tłumaczenia, które wykona tłumacz białoruskiego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka białoruskiego w Polsce.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia: tłumacz białoruskiego

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Czy wiedziałeś, że..?

  Język białoruski to język wschodniosłowiański używany głównie na Białorusi. Język białoruski wyodrębnił się z języka ruskiego w XIV wieku.

  Od 15 lat tylko zadowoleni klienci
  Zrealizujemy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku białoruskim? Masz podręcznik i nie wiesz o co w nim chodzi? Twój klient na Białorusi oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Chciałbyś złożyć pozew w języku białoruskim lub przetłumaczyć wyrok? Tłumacz polsko-białoruski i białorusko-polski.

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenia z języka białoruskiego lub na język białoruski:

  Tłumacz białoruskiego ONLINE - jak to działa?

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na białoruski lub z białoruskiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. Tłumacz polsko-białorusku, tłumacz białorusko-polski.

  Tłumaczenia medyczne

  TŁUMACZENIA MEDYCZNE Tłumacz medyczny ratuje życia Tłumaczenia medyczne nie dają marginesu na przypuszczenia Tłumaczenia...

  Więcej

  Tłumaczenia biznesowe

  TŁUMACZENIA BIZNESOWE tłumacz biznesowy Czym są tłumaczenia biznesowe? Wiemy, zaufaj nam! Tłumaczenia biznesowe można...

  Więcej

  Tłumaczenia finansowe

  PRESUPUESTO GRATUITO TŁUMACZENIA FINANSOWE Tłumaczenia finansowe Tłumaczenie finansowe Tłumaczenia finansowe w dobrej cenie? Profesjonalne...

  Więcej
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka białoruskiego lub na białoruski