E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ JĘZYKA CHIŃSKIEGO

Biuro tłumaczeń Linguaforum

Twój osobisty tłumacz języka chińskiego

Tłumaczenie jest sztuką, która wymaga od tłumacza nie tylko znakomitej znajomości języka, ale również obeznania w kulturze obu krajów. Profesjonalne tłumaczenie nie polega zastępowaniu słów w jednym języku słowami w drugim języku. Szczególnie istotne jest to przy tłumaczeniach z języków azjatyckich na języki europejskie ze względu na ogromne różnice kulturowe między tymi dwoma częściami świata. Tłumacz języka chińskiego musi zachować właściwe proporcje między zachowaniem oryginalnej treści materiału źródłowego a subtelnym dostosowaniem jej do odbiorcy wychowanego w innej kulturze.

tłumacz języka chińskiego

Tłumacz języka chińskiego

Nie musisz dalej szukać!

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń w jezyku chińskim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Nieważne czy szukasz tłumacza przysięgłego języka chińskiego czy chcesz przetłumaczyć grę komputerową lub stronę internetową na język chiński. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

3 KROKI

Jak zamówić tłumaczenie chińsko polskie?

1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierza dogodną dla siebie opcje i potwierdż tym samym zlecenie

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyśelmy Tobie tłumaczenie. 

Rozliczenie bez niespodzianek

Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów z chińskiego lub na chiński?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz języka chińskiego
  bez niespodzianek

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia. 

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka chińskiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język chiński są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka chińskiego. Nasz tłumacz przysięgły języka chińskiego jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości

  traducciones a chino traducciones de chino
  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz przysięgły języka chińskiego w najlepszej cenie

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia chińskie w Polsce? Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami języka chińskiego atrakcyjne warunki współpracy.

  Niezależnie od tego czy szukasz tłumacza przysięgłego języka chińskiego czy też native speaker. Przekonaj się sam i zamów już teraz darmową wycenę na tłumaczenie. Nasz tłumacz języka chińskiego wykona ją w ciągu 30 min od otrzymania maila. 

  W języku chińskim występują dialekty. Oficjalnym językiem Chin jest mandaryński, mówi nim 70% ludności Państwa Środka.

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę tłumaczenia chińskiego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka chińskiego w Polsce.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  Tłumacz języka chińskiego w 3 prostych krokach

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Czy wiedziałeś, że..?

  Chiński jest językiem tonalnym. Niektóre sylaby mogą brzmieć tak samo, dlatego ważne jest aby ich wymowa była w odpowiednim tonie.

  Język ten pozbawiony jest czasów gramatycznych, co dla osób uczacych się chińskiego jest sporym ułatwieniem. Czasy wyrażane są za pomocą fraz czasowych takich jak: wczoraj, wcześniej, dzisiaj, jutro czy w przyszłości.

  Aby rozumieć sens niespecjalistycznych tekstów, wystarczy znajomość ok. 600 znaków chińskich.

  kilka artykułów z naszego Bloga, które mogą Cię zainteresować.

  Od 14 lat sami zadowoleni klienci
  Posiadasz świetny produkt i chciałbyś z nim zaistnieć w Chinach?

  Zleć nam lokalizację produktu na rynek chiński. Pomożemy Ci pod kątem lingwistycznym i kulturowym przystosować Twoją ofertę, Twój produkt, tekst czy też przekaz marketingowy do mechanizmów rynkowych obowiązujących na rynku chińskim! W dobie Internetu warto rozszerzyć swoja ofertę na rynek chiński.

  Różnice kulturowe pomiędzy Chinami a naszą częścią świata są tak diametralne, że niezbędne jest przystosowania produktu do potrzeb chińskojęzycznego rynku. W tym celu przeprowadzamy lokalizację językową produktu. Polega to m.in. na przystosowaniu tekstu, oferty, przekazu marketingowego czy też opisu produktu do potrzeb danego kraju i adoptacji kulturowej. Cały ten proces jest poprzedzony gruntowną analizą kulturową rynku chińskiego. Tak w skrócie wygląda lokalizacja produktu.

  Tłumacz języka chińskiego ONLINE - jak to działa?

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na chiński lub z chińskiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. 

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenia z języka chińskiego lub na język chiński.   

  Najczęściej wybierane tłumaczenia
  traductor jurado de rumano

  Tłumaczenia przysięgłe w Urzędzie Stanu Cywilnego

  USC wymaga obecności tłumacza przysięgłego języka chińskiego w przypadku gdy jeden z małżonków jest obywatelem Chin.

  Tłumacz języka francuskiego tłumacz przysięgły języka francuskiego tłumacz przysięgły francuski

  Tłumaczenie przysięgłe aktu notarialnego u notariusza język chiński

  Zawieranie i sporządzanie umowy Spółki, wystawianie pełnomocnictw, zbywanie lub nabywania udziałów w spółce chińskiej lub polskiej, zakup lub sprzedaż nieruchomości, gdy jedna ze stron porozumiewa się w języku chińskim.

  Tłumacz języka francuskiego tłumacz przysięgły języka francuskiego tłumacz przysięgły francuski

  Tłumaczenia ustne język chiński

  Realizujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne z języka chińskiego lub na język chiński. Wykonywane przez doświadczonych tłumaczy konferencyjnych. Tłumaczenia ustne wyceniane są indywidualnie. Tłumacz języka chińskiego w biurze tłumaczeń Linguaforum jest do Twoich usług.

  tWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY
  Jak szybko otrzymam tłumaczenie?

  Większość tłumaczeń standaryzowanych dokumentów takich jak akt urodzenia, akt ślubu, czy tez zwolnienie lekarskie realizujemy od ręki. Dla większych tłumaczeń termin realizacji określamy w porozumieniu z klientami i zespołem tłumaczy. Wyślij nam dokumenty do wyceny.

  Nie wiesz jak to zrobić?

  Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila? Zrób dokumentom zdjęcie aparatem w telefonie  i wyślij je nam  na adres mailowy biuro@linguaforum.eu. 

  Jak zamówić tłumaczenie?

  Zamów tłumaczenie w 3 prostych krokach

  wyślij dokument

  WYŚLIJ DOKUMENT DO DARMOWEJ WYCENY

  Wyślij nam dokument w dowolnej formie (np. PDF, jpg, Word, skan). Możesz też zrobić zdjęcie dokumentom. W przypadku tłumaczeń ustnych podaj miejsce, język oraz wyślij opis wydarzenia na którym wymagana jest obecność tłumacza przysięgłego. W ciągu kilku minut przygotujemy wycenę tłumaczenia.

  Tłumaczenie przysięgłe online tłumacz przysięgły online

  AKCEPTACJA ZLECENIA I WYBÓR FORMY PŁATNOŚCI

  Zaakceptuj wycenę. Podana cena jest gwarantowana. Po realizacji tłumaczenia nie doliczamy dodatkowych kosztów. Wybierz formę płatności: (przelew tradycyjny, szybki przelew przez serwis Przelewy 24, płatność kartą, PayPal). Wyślij potwierdzenie zapłaty. Od tego momentu Twoje tłumaczenie jest w realizacji.

  Tłumaczenie przysięgłe online tłumacz przysięgły online

  SZYBKA WYSYŁKA KURIEREM

  Podaj adres do wysyłki. Tłumaczenie przysięgłe zostanie wysłane kurierem lub listem poleconym na wskazany przez Ciebie adres.

  Tłumaczenia medyczne

  TŁUMACZENIA MEDYCZNE Tłumacz medyczny ratuje życia Tłumaczenia medyczne nie dają marginesu na przypuszczenia Tłumaczenia...

  Więcej

  Tłumaczenie dokumentów

  TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW Profesjonalne tłumaczenia bez wychodzenia Tłumaczenie dokumentów bez wychodzenia Tłumaczenie dokumentów wymaga nie...

  Więcej

  Lokalizacja Produktu

  LOKALIZACJA PRODUKTU Usługi lokalizacyjne. Lokalizacja produktu Zindywidualizowane usługi tłumaczeniowe dla firm W związku z...

  Więcej

  Tłumaczenia finansowe

  PRESUPUESTO GRATUITO TŁUMACZENIA FINANSOWE Tłumaczenia finansowe Tłumaczenie finansowe Tłumaczenia finansowe w dobrej cenie? Profesjonalne...

  Więcej

  Tłumaczenia biznesowe

  TŁUMACZENIA BIZNESOWE tłumacz biznesowy Czym są tłumaczenia biznesowe? Wiemy, zaufaj nam! Tłumaczenia biznesowe można...

  Więcej
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka chińskiego lub na chiński