TŁUMACZ JĘZYK CHIŃSKI

wycena

Tłumacz przysięgły języka chińskiego

Szukasz profesjonalnego tłumaczenia z języka chińskiego lub na język chiński? Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych, zarówno pisemnych jak i ustnych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy się skontaktować z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

Chiny

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne na język chiński

są w 90% realizowane przez native speakerów języka docelowego. Do zwykłych przekładów, a więc tych nie uwierzytelnionych, zalicza się również tłumaczenia specjalistyczne w których wyróżniamy m.in następujące dziedziny: tłumaczenia medyczne, ekonomiczne, prawnicze, naukowe, informatyczne, marketingowe i SAP oraz przekład literacki i przekład poezji.

Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku chińskim? Masz podręcznik i nie wiesz o co w nim chodzi? Twój klient w Chinach oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Chciałbyś złożyć pozew w języku Chińskim lub przetłumaczyć wyrok?

Potrzebujesz wystawić komuś pełnomocnictwo lub chciałbyś się zapoznać z obowiązującymi przepisami prawa? Twoja firma chce przeszkolić pracowników, ale materiały szkoleniowe są po chińsku? Interesujesz się tekstem ekonomicznym? Mamy dla Ciebie przygotować tłumaczenie bilansu lub rozliczenia podatkowego? Fascynujesz się literaturą chińską i chciałbyś nam zlecić przekład tekstu literackiego? Tłumaczymy też teksty informatyczne, oprogramowania, programy edukacyjne, dysertacje naukowe.

Sprowadziłeś samochód z Chin i chciałbyś przetłumaczyć dokumenty samochodowe, dowód rejestracyjny lub kartę pojazdu z chińskiego na polski?

Przygotowałeś materiały reklamowe lub promocyjne i potrzebujesz pomocy przy przetłumaczeniu oferty biznesowej? Twój chiński kontrahent przesłał Ci korespondencję handlową, ale kompletnie nie wiesz o co mu chodzi? Masz chińskie dokumenty urzędowe, świadectwa szkolne, zaświadczenia zawodowe?

Jedziesz do Chin i chciałbyś przetłumaczyć CV na język chiński? Prowadzisz korespondencję elektroniczną, korespondencję tradycyjną? Posiadasz referencje, świadectwa pracy, dokumenty medyczne? Uległeś wypadkowi w Chinach i musisz dla swojego ubezpieczenia przetłumaczyć dokumentację medyczną oraz protokół szkody?

Zajmujemy się również przekładem tekstów takich jak korespondencja, strona www, prezentacja firmy, materiały reklamowe, artykuł prasowy, dokumentacja techniczna, ścieżka dialogowa, film reklamowy i fabularny, oraz wszelkie inne dokumenty.

Tłumaczenia przysięgłe języka chińskiego

realizowane są przez biegłych z listy tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Obecność tłumacza przysięgłego wymagana jest np. w Urzędzie Stanu Cywilnego podczas ślubu, u notariusza przy zawieraniu umów, przy zakupie nieruchomości lub w Sądzie podczas rozprawy sądowej, w sytuacji kiedy jedną ze stron jest obcokrajowiec i nie władający językiem urzędowym danego kraju. Tłumaczenie przysięgłe jest uwierzytelnione imienną pieczęcią tłumacza i jego podpisem.

Tłumaczenia ustne w języku chińskim

realizujemy przeważnie na konferencjach międzynarodowych, w firmach z kapitałem zagranicznym oraz na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych z udziałem chińczyków.  Do tłumaczeń ustnych zaliczamy również tłumaczenia konferencyjne, które dzielimy na tłumaczenia konsekutywne (następcze) i tłumaczenia symultaniczne (równoległe), określane również jako tłumaczenia kabinowe.

Posiadasz świetny produkt i chciałbyś z nim zaistnieć w Chinach? Zleć nam lokalizację produktu na rynek chiński

Pomożemy Ci pod kątem lingwistycznym i kulturowym przystosować Twoją ofertę, Twój produkt, tekst czy też przekaz marketingowy do mechanizmów rynkowych obowiązujących na rynku chińskim! W dobie Internetu warto rozszerzyć swoja ofertę na rynek chiński. Różnice kulturowe pomiędzy Chinami a naszą częścią świata są tak diametralne, że niezbędne jest przystosowania produktu do potrzeb chińskojęzycznego rynku. W tym celu przeprowadzamy lokalizację językową produktu. Polega to m.in. na przystosowaniu tekstu, oferty, przekazu marketingowego czy też opisu produktu do potrzeb danego kraju i adoptacji kulturowej. Cały ten proces jest poprzedzony gruntowną analizą kulturową rynku chińskiego. Tak w skrócie wygląda lokalizacja produktu.

Trochę o języku chińskim…

Język chiński to język z rodziny chińsko-tybetańskiej. Wyróżnia się nawet kilkadziesiąt języków chińskich. Standardowy jest język mandaryński. Jest on językiem urzędowym w Chińskiej Republice Ludowej, Tajwanie i Singapurze.

darmowa_wycena