E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ JĘZYKA FIŃSKIEGO

tłumacz języka fińskiego

tłumacz przysięgły języka fińskiego

Tłumacz przysięgły języka fińskiego w dobrej cenie? Profesjonalne tłumaczenia fińskiego? Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych, zarówno pisemnych jak i ustnych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustne i specjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy się skontaktować z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

Tłumacz języka fińskiego

Tłumacz języka fińskiego

Nie musisz dalej szukać!

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń w języku fińskim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Nieważne czy szukasz tłumacza przysięgłego języka fińskiego czy chcesz wykonać tłumaczenie finansowe lub przetłumaczyć stronę internetową na język fiński. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie fińsko polskie?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów z fińskiego lub na fiński?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz języka fińskiego bez niespodzianek

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka fińskiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język fiński są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka fińskiego.

  Nasz tłumacz przysięgły języka fińskiego jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  tłumacz języka fińskiego tłumacz przysięgły jezyka fińaskiego

  Negatywny wynik testu COVID-19:

  W związku z ciągłymi zmianami spowodowanymi działaniem koronawirusa polecamy nasze informacje o COVID-19. Upewnij się, że jesteś dobrze poinformowany przy wjeździe i wyjeździe z Finlandii.

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe oferta biura tłumaczeń

  kilka artykułów z naszego Bloga, które mogą Cię zainteresować.

  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz przysięgły języka fińskiego w najlepszej cenie

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia fińskie w Polsce? Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami języka fińskiego atrakcyjne warunki współpracy.

  Niezależnie od tego czy szukasz tłumacza przysięgłego języka fińskiego czy też native speaker. Przekonaj się sam i zamów już teraz darmową wycenę na tłumaczenie. Nasz tłumacz języka fińskiego wykona ją w ciągu 30 min od otrzymania maila. 

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę tłumaczenia niemieckiego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka fińskiego w Polsce.

  Polecamy Ci odwiedzenie naszego bloga. W artykułach o Harrym Potterze można znaleźć więcej informacji.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji

  KILKA INTERESUJĄCYCH FAKTÓW O JĘZYKU FIŃSKIM

  Język fiński nie pochodzi od Finów

  Korzenie języka fińskiego nie są takie same jak korzenie narodu fińskiego. Uważa się, że Finowie pochodzą z dzisiejszej Turcji, natomiast język fiński jest językiem uralskim, który pochodzi z Uralu w Rosji.

  Fiński alfabet nie jest fiński

  Fiński alfabet składa się z 29 liter. Oprócz standardowego alfabetu rzymskiego (tego samego, który jest używany w języku angielskim), dodaje się “Å” i “Ö” z alfabetu szwedzkiego oraz “Ä” (wymawiane “ahh”). Pomimo ich włączenia, niektóre litery w alfabecie, takie jak “W”, są rzadko używane w języku fińskim i występują tylko w obcych słowach lub nazwach.

  Finowie obchodzą imieniny

  Finlandia jest jednym z niewielu krajów, w którym ludzie obchodzą zarówno urodziny jak i imieniny. Tradycja sięgająca okresu średniowiecza. Każdego dnia w kalendarzu znajduje się kilka fińskich imion, w których ludzie z tym imieniem otrzymują kartki i ciastka od bliskich. Obejmują one jednak tylko zwykłe fińskie i szwedzkie imiona, więc osoby z nietypowymi imionami są pomijane.

  Język fiński jest językiem „metalowców”

  Nauczyciele języka fińskiego uważają, że większość osób uczących się go dla przyjemności robi to ze względu na swoje zainteresowanie fińską sceną muzyki heavy metalowej. W Finlandii jest więcej zespołów heavy metalowych niż w jakimkolwiek innym kraju, a piosenki są zazwyczaj pisane po fińsku lub angielsku, albo w kombinacji tych dwóch.

  Jedno fińskie słowo jest używane na całym świecie

  Niezwykłe jak na język europejski, język fiński nie ma wielu słów zapożyczonych z angielskiego lub innych języków, z jednym wyjątkiem. Sauna została wynaleziona w Finlandii i jest podstawą kultury tego kraju. Następnie słowo to jest pisane tak samo w większości innych języków, chociaż w języku fińskim jest wymawiane jako “sow-nah”.

  W języku fińskim nie ma zaimków płciowych

  Finlandia może zawdzięczać swoje zdecydowane stanowisko w sprawie równości płci swojemu językowi, który nie zawiera słów ani zaimków związanych z płcią. Najbardziej zauważalny jest neutralny pod względem płci hän, który może oznaczać zarówno “on”, jak i “ona”.

  Od 15 lat sami zadowoleni klienci
  Zrealizujemy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku fińskim? Masz podręcznik i nie wiesz o co w nim chodzi? Twój klient w Finlandii oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Chciałbyś złożyć pozew w języku niemieckim lub przetłumaczyć wyrok?

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenia z języka niemieckiego lub na język fiński:

  Tłumacz języka fińskiego ONLINE - jak to działa?

  048-search

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na niemiecki lub z niemieckiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. 

  TŁUMACZENIE PRZYSIĘGŁE FIŃSKI BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

  Przykładowe dokumenty fińskie

  Tłumaczenia finansowe

  PRESUPUESTO GRATUITO TŁUMACZENIA FINANSOWE Tłumaczenia finansowe Tłumaczenie finansowe Tłumaczenia finansowe w dobrej cenie? Profesjonalne...

  Więcej

  Lokalizacja Produktu

  LOKALIZACJA PRODUKTU Usługi lokalizacyjne. Lokalizacja produktu Zindywidualizowane usługi tłumaczeniowe dla firm W związku z...

  Więcej

  Tłumaczenia medyczne

  TŁUMACZENIA MEDYCZNE Tłumacz medyczny ratuje życia Tłumaczenia medyczne nie dają marginesu na przypuszczenia Tłumaczenia...

  Więcej
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka fińskiego lub na fiński