TŁUMACZ JĘZYKA GRECKIEGO

tłumacz języka greckiego

tłumacz przysięgły języka greckiego

Nas tłumacz przysięgły języka greckiego wykonuje tłumaczenie uwierzytelnione z greckiego, szczególnie dokumenty celne z Grecji. Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy się skontaktować z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

tłumacz języka greckiego

Tłumacz języka greckiego

Nie musisz dalej szukać!

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń w języku greckim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Nieważne czy szukasz tłumacza przysięgłego języka greckiego czy chcesz wykonać tłumaczenie finansowe lub przetłumaczyć stronę internetową na język grecki. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie grecko polskie?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 


  Załącz plik:  Gwarantowana wycena

  Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 

  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Mam dokumenty celne z Grecji, ile kosztuje tłumaczenie przysięgłe z języka greckiego?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz języka greckiego
  bez niespodzianek

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka greckiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język grecki są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka greckiego.

  Nasz tłumacz przysięgły języka greckiego jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  Dokumenty celne z Grecji tłumacz grecko polski Tłumacz przysięgły języka greckiego Tłumacz przysięgły grecki Tłumaczenie uwierzytelnione z greckiego Tłumaczenie przysięgłe z języka greckiego Tłumacz języka greckiego

  Negatywny wynik testu COVID-19:

  W związku z ciągłymi zmianami spowodowanymi działaniem koronawirusa polecamy nasze informacje o COVID-19. Upewnij się, że jesteś dobrze poinformowany przy wjeździe i wyjeździe z Grecii.

  tłumacz przysięgły języka szwajcarskiego tłumacz szwajcarski

  Specjalizujemy się w następujących rodzajach tłumaczeń

  Tłumaczenie aktu urodzenia z Grecji

  Urodziło Ci się dziecko w Grecji i chcesz je zarejestrować w Urzędzie Stanu Cywilnego? Do tego niezbędne jest tłumaczenie przysięgłe aktu urodzenia z greckiego na polski.

  Tłumaczenie dokumentów do ślubu

  Planujesz ślub w Grecji lub w Polsce z obywatelem Grecji? Do tego potrzebne jest tłumaczenie przysięgłe z greckiego na polski lub z polskiego na grecki różnych dokumentów urzędowych.

  Tłumaczenie materiałów reklamowych

  Przygotowałeś materiały reklamowe lub promocyjne i potrzebujesz pomocy przy przetłumaczeniu oferty biznesowej?

  Greckiego dowodu rejestracyjnego

  Sprowadziłeś samochód z Grecji i chciałbyś przetłumaczyć dokumenty samochodowe, dowód rejestracyjny lub kartę pojazdu z greckiego na polski? Potrzebne tu będzie tłumaczenie uwierzytelnione z greckiego na polski.

  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz grecko polski w najlepszej cenie w Polsce

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia greckie w Polsce? Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami języka greckiego atrakcyjne warunki współpracy.

  Niezależnie od tego czy szukasz tłumacza przysięgłego języka greckiego czy też native speaker. Przekonaj się sam i zamów już teraz darmową wycenę na tłumaczenie. Nasz tłumacz języka greckiego wykona ją w ciągu 30 minut od otrzymania maila. 

  Proszę zwrócić uwagę, że nasz tłumacz języka polskiego na słowacki został wybrany przez nas po przetestowaniu na kilku zleceniach. Każde tłumaczenie przysięgłe jest przypisane do konkretnego tłumacza, co gwarantuje jakość i końcową satysfakcję.

  Językiem tym posługuje się obecnie co najmniej 13,2 mln osób w Grecji, na Cyprze, we Włoszech, w Albanii i Turcji oraz w greckiej diasporze.

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę tłumaczenia greckiego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka greckiego w Polsce.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  translatopm office free cost estimation

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  translation office online payments credit card

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  translation office online cheap translations

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Czy wiedziałeś, że..?

  Język grecki ma najdłuższą udokumentowaną historię spośród wszystkich żywych języków indoeuropejskich, obejmującą co najmniej 3500 lat.

  Od 15 lat sami zadowoleni klienci
  Zrealizujemy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku greckim? Masz podręcznik i nie wiesz o co w nim chodzi? Twój klient w Grecji oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Chciałbyś złożyć pozew w języku greckim lub przetłumaczyć wyrok?

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenia z języka greckiego lub na język grecki:

  Najczęściej wybierane tłumaczenia
  tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego

  Tłumaczenie CMR lub listu przewozowego

  Sprowadzając towar z Grecji przewoźnik otrzymuje dokument CMR, tzw. międzynarodowy list przewozowy. Zdarza się, że Urząd skarbowy lub Urząd Celny może zażądać tłumaczenia CMRki z języka greckiego na polski lub z polskiego na język grecki. Takie tłumaczenie realizuje tłumacz przysięgły greckiego.

  tłumaczenie aktu notarialnego

  Tłumaczenie przysięgłe greckiego dowodu rejestracyjnego

  Po sprowadzeniu pojazdu z Grecji wydział komunikacji będzie wymagał abyś przedstawił tłumaczenie przysięgłe greckiego dowodu rejestracyjnego oraz faktury zakupu lub umowy kupna sprzedaży.

  polsko wietnamski wietnamsko polski tłumacz wietnamski tłumaczenia na wietnamski

  Tłumaczenia ustne język grecki

  Oferujemy tłumaczenia ustne symultaniczne lub konsekutywne z języka greckiego lub na język grecki, które są realizowane przez doświadczonych tłumaczy konferencyjnych. Tłumaczenia ustne wyceniane są indywidualnie. Prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

  Tłumacz języka greckiego ONLINE - jak to działa?

  tłumaczenie symultaniczne tłumacz symultaniczny

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na niemiecki lub z niemieckiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. 

  TŁUMACZENIE PRZYSIĘGŁE GRECKI BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

  Przykładowe dokumenty GRECKIE

  Tłumaczenie symultaniczne

  TŁUMACZENIE SYMULTANICZNE Tłumaczenie symultaniczne w Polsce Linguaforun jest Twoim biurem tłumaczeń! Tłumaczenie symultaniczne jest...

  Więcej

  Tłumaczenia finansowe

  PRESUPUESTO GRATUITO TŁUMACZENIA FINANSOWE Tłumaczenia finansowe Tłumaczenie sprawozdania finansowego Tłumaczenia finansowe w dobrej cenie?...

  Więcej

  Lokalizacja produktu

  LOKALIZACJA PRODUKTU Usługi lokalizacyjne Zindywidualizowane usługi tłumaczeniowe dla firm W związku z globalizacją przedsiębiorstwa...

  Więcej

  Tłumaczenie medyczne

  TŁUMACZENIE MEDYCZNE Nie boimy się żadnych wyzwań Kompetentne i fachowe tłumaczenia medyczne W tłumaczeniach...

  Więcej
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka greckiego lub na grecki