TŁUMACZ JĘZYKA HINDI

Tłumacz przysięgły hindi

Usługi językowe Linguaforum w języku hindi obejmują usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne.
Nasi tłumacze są w stanie zapewnić wysokiej jakości tłumaczenia hindi dla różnych domen i branż, w tym telekomunikacji, technologii informacyjnej (IT), medycznej (ochrona zdrowia, farmaceutyki, badania kliniczne), finansów, produkcji, prawa, edukacji, e-commerce, e-learningu, itp.
Zapewniamy szybką usługę tłumaczenia przysięgłego najważniejszych dokumentów, w tym paszportów, aktów urodzenia, ślubu i świadectw akademickich, nawet w ciągu 48 godzin.

tłumacz przysięgły hindi

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne hindi

Wybrane rodzaje usług tłumaczeniowych z językiem hindi, które oferujemy:
tłumaczenie stron internetowych, tłumaczenie dokumentów i umów, tłumaczenia medyczne, tłumaczenie certyfikatów, tłumaczenie audio i wideo, tłumaczenie techniczne, tłumaczenie prawne i finansowe, tłumaczenia dla branży turystycznej. Sprawdzamy się również w takich tematach jak tłumaczenie etykiet produktów zarówno z języka polskiego jak i z języka angielskiego na hindi (i odwrotnie).

Lokalizacja strony w języku hindi

Indie zajmują drugie miejsce, zaraz za Chinami, pod względem liczby użytkowników Internetu. Hindi jest największym rodzimym językiem ojczystym w Indiach, zapotrzebowanie na treści internetowe w języku hindi z pewnością wzrośnie i przewyższy internautów w języku angielskim w Indiach. Zrób pierwszy krok do przodu i zlokalizuj swoją stronę internetową w języku hindi, aby zaistnieć na rynku indyjskim. Lokalizacja strony internetowej jest najbardziej opłacalnym sposobem na rozwój firmy, jeśli treść jest odpowiednio napisana również na potrzeby SEO.
Sekret udanej komunikacji polega na mówieniu w języku klienta i łączeniu się z nim kulturowo. Chociaż angielski jest rozumiany w większości narodów świata, nie jest on językiem ojczystym dla ponad 70% populacji azjatyckiej. Wielojęzyczna komunikacja i lokalizacja pomaga z pewnością dotrzeć do rynku azjatyckiego.

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne języka hindi realizujemy przeważnie na konferencjach międzynarodowych, w firmach z kapitałem zagranicznym oraz na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych. Tłumacz hindi polski oraz angielski.

Tłumaczenie marketingowe w języku hindi

tłumacz polsko hindi zajmie się tłumaczeniem kampanii reklamowych na język hindi i wszystkie inne dialekty indyjskie. Mamy copywriterów, którzy mogą dokonać idiomatycznego tłumaczenia nagłówków i zlokalizować treść w taki sposób, aby kopia była tak dobra, jak oryginał. Możemy uwzględnić niuanse kulturowe występujące w różnych regionach i odpowiednio przekształcić treść.

O języku hindi

180 milionów mówi po hindi jako swoim podstawowym języku. Jeśli dodasz osoby posługujące się językiem urdu, który jest wzajemnie zrozumiały dla potocznych form hindi, liczba ta wzrośnie do 490 milionów na całym świecie. Niektórzy szacują, że liczba osób mówiących w języku hindi jako podstawowym lub drugorzędnym wynosi aż 600 milionów.
Hindi jest podstawowym językiem w Indiach i Nepalu. Istnieją znaczące społeczności rodzimych użytkowników języka w regionach Afryki Południowej, Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Fidżi, Trynidadu, Ugandy, Jemenu, Singapuru, Mauritiusa, Malezji i Ugandy.
Język hindi stale ewoluuje, ponieważ zawiera aspekty słownictwa perskiego, arabskiego, tureckiego, portugalskiego, perskiego i angielskiego. Alfabet jest znacznie bardziej rozbudowany niż alfabet angielski z jedenastoma samogłoskami i trzydziestoma trzema spółgłoskami.