E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Biuro tłumaczeń Linguaforum

Twój osobisty tłumacz języka hiszpańskiego

Nie musisz już dalej szukać. Twój osobisty tłumacz języka hiszpańskiego czeka by zrealizować dla Ciebie najwyższej jakości tłumaczenie. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie. Biuro tłumaczeń Linguaforum realizuje tlumaczenia z hiszpańskiego i na hiszpański nieprzerwanie już od 2006 roku. Posiadamy również swoją filię w Madrycie, co gwarantuje najwyższą jakość tłumaczeń na język hiszpański. Tłumaczenia przysięgłe możemy wykonać zarówno przez tłumacza przysięgłego w Polsce jak i w Hiszpanii. 

¿Sólo hablas español? Mira aquí.

tłumacz języka hiszpańskiego

Tłumacz języka hiszpańskiego

Nie musisz dalej szukać!

Specjalizujemy się w języku hiszpańskim. Zapraszamy do zadawania pytań i składania zamówień. Wszystko bez wychodzenia z domu. Nieważne czy szukasz tłumacza przysięgłego języka hiszpańskiego czy chcesz przetłumaczyć stronę internetową. Wszystko zrealizujesz w naszym biurze. W przypadku tłumaczenia strony www na język hiszpański oferujemy tłumaczenie pozycjonujące. Każdy rodzaj tłumaczenia zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. Sprawdź jakie to proste. 

3 KROKI

Jak zamówić tłumaczenie hiszpańsko polskie?

1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierza dogodną dla siebie opcje i potwierdż tym samym zlecenie

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyśelmy Tobie tłumaczenie. 

Rozliczenie bez niespodzianek

Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Liczy się każdy grosz i my o tym wiemy

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów z hiszpańskiego lub na hiszpański?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz języka hiszpańskiego
  bez niespodzianek

  Dzięki współpracy z tłumaczami hiszpańskiego na całym świecie gwarantujemy najlepsze ceny dla najwyższej jakości tłumaczeń. Tłumaczenia możemy wykonać praktycznie we wszystkich kombinacjach językowych, w których jednym z języków jest hiszpański. Cały proces realizacji zlecenia jest przejrzysty dla klienta. Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się po realizacji tłumaczenia. 

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka hiszpańskiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język hiszpański są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka hiszpańskiego. Nasz tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości lub na liście MAEC.

  tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego tłumacz hiszpański tłumaczenia Traducción a español Traducir a español

  KILKA CIEKAWYCH ARTYKUŁÓW Z NASZEGO BLOGA

  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz przysięgły hiszpańskiego w najlepszej cenie

  Dajemy gwarancje, że otrzymasz u nas najlepszą cenę na tłumaczenia hiszpańskie w Polsce. Do tego dołożymy zupełnie za darmo najlepszą jakość tłumaczeń. Biuro tłumaczeń Linguaforum ma swój oddział w Hiszpanii. Współpracujemy z tłumaczami języka hiszpańskiego na całym świecie. Możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy największymi specjalistami w Polsce jeżeli chodzi o tłumaczenia w obrębie języka hiszpańskiego. 

  Przekonaj się sam i zamów już teraz darmową wycenę tłumaczenia. Nasz tłumacz języka hiszpańskiego wykona ją w ciągu 30 min od otrzymania maila. 

  Dzielimy się swoim doświadczeniem. Nigdy nie odprawiamy klienta z kwitkiem. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenia lub konkretnej usługi to zawsze doradzimy jak tego można dokonać. 

  Około 550 milionów osób na całym świecie używa języka hiszpańskiego, co czyni go czwartym językiem po po angielskim, chinskim mandaryńskim i hindi

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę tłumaczenia francuskiego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka francuskiego w Polsce.

  Jeśli chcesz wyjechać do Hiszpanii, radzimy najpierw przeczytać te informacje. Każdy region ma swoje własne przepisy i ograniczenia sanitarne. W tym artykule znajdziesz aktualne informacje.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  Tłumacz języka hiszpańskiego w 3 prostych krokach

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Czy wiedziałeś, że..?

  Język hiszpański (nazywany również językiem kastylijskim – castellano) najczęściej jest używany jako język ojczysty rzecz jasna w Hiszpanii, ale również na Karaibach, w Ameryce Północnej, Południowej oraz Środkowej i należy do języków iberoromańskich. 

  Język Hiszpański jest stosowany praktycznie na całym świecie i jest uważany za język międzynarodowy, używany przez wiele narodów. Hiszpański jest również językiem urzędowym w wielu organizacjach międzynarodowych. Z powodu dosyć ekspansywnego kolonializmu Królestwa Hiszpańskiego język hiszpański jest obecnie używany przez około 440 milionów ludzi na świecie jako język ojczysty, co czyni go drugim najczęściej używanym językiem ojczystym na świecie, tuż za językiem chińskim i drugim najczęściej używanym językiem urzędowym po języku angielskim. Patrząc na liczbę osób (ok. 550 milionów) posługujących się językiem hiszpańskim jest on po angielskim, mandaryńskim i hindi czwartym najczęściej używanym językiem na świecie.

  Język hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem ojczystym oraz drugim najczęściej używanym językiem urzędowym na świecie. Patrząc na liczbę osób posługującym się językiem hiszpańskim jest on na czwartej pozycji na świecie.

  Tłumaczenia hiszpańsie to nasza specjalizacja
  Zrealizujemy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Wykonujemy tłumaczeni

  Tłumacz języka hiszpańskiego ONLINE - jak to działa?

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na hiszpański lub z hiszpańskiego, zaczekaj na wycenę i zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem lub listem poleconym. Tłumaczenia możemy wysłać z Polski do Hiszpanii lub z Hiszpanii do Polski. Możliwe jest również wysłanie tłumaczeń do dowolnego kraju na świecie.  

  Poniżej znajdziesz wybrane specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenia z języka hiszpańskiego lub na język hiszpański.

  Najczęściej wybierane tłumaczenia
  traductor jurado de rumano

  Tłumaczenia przysięgłe w Urzędzie Stanu Cywilnego

  Zakochałeś się w kimś kto rozmawia tylko w języku hiszpańskim i planujesz związek małżeński. To piękna chwila, w której z przyjemności będziemy uczestniczyć. USC wymaga obecności tłumacza przysięgłego języka hiszpańskiego w przypadku gdy jeden z małżonków jest obywatelem kraju w którym język hiszpańskim jest językiem urzędowym.

  Tłumacz języka francuskiego tłumacz przysięgły języka francuskiego tłumacz przysięgły francuski

  Tłumaczenie przysięgłe u notariusza

  Chcesz sporządzić umowę Spółki, wystawić pełnomocnictwo, zbyć lub nabyć udziały w spółce hiszpańskiej lub polskiej, zakupić lub sprzedać nieruchomość, a jedna ze stron umowy jest obywatelem kraju, w którym język hiszpański jest językiem ojczystym lub niedostatecznie komunikuje się w języku polskim? Podczas wizyty u notariusza niezębny jest tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego, gdy jedna ze stron włada językiem hiszpańskim.

  Tłumacz języka francuskiego tłumacz przysięgły języka francuskiego tłumacz przysięgły francuski

  Tłumaczenia ustne w języku hiszpańskim

  Realizujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne z języka hiszpańskiego lub na język hiszpański wykonywane przez doświadczonych tłumaczy konferencyjnych. Tłumaczenia ustne wyceniane są indywidualnie. Tłumacz języka hiszpańskiego jest do Twoich usług.

  tWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY
  Jak szybko otrzymam tłumaczenie?

  Większość tłumaczeń standaryzowanych dokumentów takich jak akt urodzenia, dowód rejestracyjny czy tez zwolnienie lekarskie realizujemy od ręki. Dla większych tłumaczeń termin realizacji określamy w porozumieniu z klientami i zespołem tłumaczy. Wyślij nam dokumenty do wyceny.

  Nie wiesz jak to zrobić?

  Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila? Zrób dokumentom zdjęcie aparatem w telefonie  i wyślij je nam  na adres mailowy biuro@linguaforum.eu. 

  Jak zamówić tłumaczenie?

  Zamów tłumaczenie w 3 prostych krokach

  wyślij dokument

  WYŚLIJ DOKUMENT DO DARMOWEJ WYCENY

  Wyślij nam dokument w dowolnej formie (np. PDF, jpg, Word, skan). Możesz też zrobić zdjęcie dokumentom. W przypadku tłumaczeń ustnych podaj miejsce, język oraz wyślij opis wydarzenia na którym wymagana jest obecność tłumacza przysięgłego. W ciągu kilku minut przygotujemy wycenę tłumaczenia.

  Tłumaczenie przysięgłe online tłumacz przysięgły online

  AKCEPTACJA ZLECENIA I WYBÓR FORMY PŁATNOŚCI

  Zaakceptuj wycenę. Podana cena jest gwarantowana. Po realizacji tłumaczenia nie doliczamy dodatkowych kosztów. Wybierz formę płatności: (przelew tradycyjny, szybki przelew przez serwis Przelewy 24, płatność kartą, PayPal). Wyślij potwierdzenie zapłaty. Od tego momentu Twoje tłumaczenie jest w realizacji.

  Tłumaczenie przysięgłe online tłumacz przysięgły online

  SZYBKA WYSYŁKA KURIEREM

  Podaj adres do wysyłki. Tłumaczenie przysięgłe zostanie wysłane kurierem lub listem poleconym na wskazany przez Ciebie adres.

  Tłumaczenia medyczne

  TŁUMACZENIA MEDYCZNE Tłumacz medyczny ratuje życia Tłumaczenia medyczne nie dają marginesu na przypuszczenia Tłumaczenia...

  Więcej

  Lokalizacja Produktu

  LOKALIZACJA PRODUKTU Usługi lokalizacyjne. Lokalizacja produktu Zindywidualizowane usługi tłumaczeniowe dla firm W związku z...

  Więcej

  Tłumaczenia finansowe

  PRESUPUESTO GRATUITO TŁUMACZENIA FINANSOWE Tłumaczenia finansowe Tłumaczenie finansowe Tłumaczenia finansowe w dobrej cenie? Profesjonalne...

  Więcej

  Tłumaczenia biznesowe

  TŁUMACZENIA BIZNESOWE tłumacz biznesowy Czym są tłumaczenia biznesowe? Wiemy, zaufaj nam! Tłumaczenia biznesowe można...

  Więcej
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka hiszpańskiego lub na hiszpański