Tłumacz indonezyjski

Oferujemy tłumaczenia z polskiego i angielskiego na indonezyjski. Przetłumaczymy również każdy tekst indonezyjski na język angielski lub inny język europejski. Świadczymy usługi tłumaczeniowe najwyższej jakości od ponad 14 lat. Oferujemy tłumaczenia dokumentów, usługi transkrypcji i wielojęzyczne tworzenie stron internetowych. Nasza sieć lingwistów obejmuje pełen zakres specjalistycznej wiedzy, w tym medyczną, techniczną, finansową i marketingową. Zapewniamy tłumaczenia dla firm, instytucji, oraz osób prywatnych.

tłumacz przysięgły indonezyjski

Tłumacz polsko indonezyjski

Większość tłumaczeń wykonywana jest przez rodzimych użytkowników języka indonezyjskiego (native speakerów). Każdy tłumacz języka indonezyjskiego ma solidne doświadczenie w tłumaczeniu. Wybór najlepszych narzędzi tłumaczeniowych oraz współpraca z najlepszymi tłumaczami, pozwala nam konkurować z topowymi agencjami tłumaczeniowymi. Nasze procedury kontroli jakości i kontroli przed publikacją we wszystkich językach zapewniają profesjonalne tłumaczenia. Posiadamy obszerne bazy danych, które zachowują tłumaczenia zwrotów i powiedzeń potocznych w języku indonezyjskim oraz innych językach.

Nasi doświadczeni tłumacze indonezyjscy przetłumaczą Twój materiał szybko i fachowo, abyś mógł go użyć, na przykład zareklamować się większej liczbie konsumentów, czyli dotrzeć do użytkowników języka indonezyjskiego na całym świecie. Pracujemy nad tym, aby zapewnić Ci szybkie tłumaczenia w konkurencyjnej cenie. Nasza usługa tłumaczeń na język indonezyjski zapewnia szybkie i dokładne wsparcie techniczne w zakresie tłumaczenia Twoich dokumentów, zarówno w przypadku tłumaczenia z języka polskiego na indonezyjski jak i z języka indonezyjskiego na polski oraz wielojęzycznego, w tym angielski – indonezyjski.

Usługa tłumaczenie i lokalizacja strony internetowej na indonezyjski

Linguaforum oferuje pełne, profesjonalne usługi tłumaczenia stron internetowych na rynek Indonezji wraz z usługą lokalizacji. Nasza sieć specjalistów przetłumaczy i zlokalizuje twoją stronę internetową, oprogramowanie, aplikację, grę wideo lub inny produkt na język i kulturę Indonezji. Nasz zespół zarządzający projektem będzie nadzorował wszystkie aspekty tworzenia witryny w Indonezji, w tym optymalizację wyszukiwarek ( SEO), aby zmaksymalizować ruch w witrynie. Praca z rodzimymi użytkownikami języka indonezyjskiego zapewnia Twojej firmie przewagę na jednym z najszybciej rozwijających się i największych rynków międzynarodowych.
Korzystamy z najnowszej technologii tłumaczenia w Internecie, aby tłumaczyć pełne strony internetowe w WordPress (z którego korzysta 70% stron), Joomla, Drupal i witrynach e-commerce, dzięki czemu twoja strona internetowa staje się atrakcyjną wielojęzyczną witryną dla twoich indonezyjskich odbiorców.

Tłumaczenia ustne indonezyjski

Ustne tłumaczenia języka indonezyjskiego realizujemy przeważnie na konferencjach międzynarodowych, w firmach z kapitałem zagranicznym oraz na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych.  

Tłumaczenia przysięgłe i prawne, język indonezyjski

Nasi tłumacze z zakresu prawa są kompetentni i mają specjalne przeszkolenie w zakresie systemu prawnego i określonej terminologii. Legitymizują się zdobytymi uprawnieniami tłumacza przysięgłego, pracując ze wszystkimi rodzajami dokumentów prawniczych. Obszary, w których wykonujemy tłumaczenia indonezyjskie, obejmują wnioski patentowe, umowy o zachowaniu poufności, fuzje spółek, umowy handlowe, akty małżeństwa, urodzenia i zgonu, testamenty, umowy o pracę, umowy najmu, ogólne dokumenty firmowe itp.

O języku i kulturze Indonezji

Indonezja jest archipelagiem ponad 17 tysięcy wysp w Azji Południowo-Wschodniej i Oceanii. Jest czwartym najludniejszym krajem na świecie. Jego populacja liczy ponad 260 milionów ludzi. Chociaż istnieją setki grup etnicznych i językowych, prawie wszyscy mówią w języku indonezyjskim, języku urzędowym. To sprawia, że indonezyjski jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie.
Indonezja jest piątym państwem na świecie pod względem liczby użytkowników Internetu wynoszącą ponad 130 mln osób.