Tłumacz islandzki

Islandia jest stosunkowo małym krajem z niewielką populacją ludności skupioną w stolicy – Reykjaviku. Mimo, iż nie leży blisko naszych granic jest miejscem atrakcyjnym dla Polaków. Największą grupą imigrantów na Islandii są nasi rodacy.
Współpracujemy z jednymi z najlepszych islandzkich tłumaczy w branży. Zapewniamy dokładne tłumaczenia przy rozsądnych cenach, dając klientom dokładnie to czego potrzebują. Prześlij dokument a otrzymasz bezpłatną wycenę.

tłumacz przysięgły islandzki

Przysięgłe tłumaczenie z i na islandzki

Możemy dostarczyć Ci prawidłowo poświadczone i przetłumaczone dokumenty, aby można było je przedłożyć w odpowiednim urzędzie, instytucjach, sądach lub dla pracodawcy. Możemy szybko zająć się tłumaczeniem przysięgłym wszelkich dokumentów, które wymagają uwierzytelnienia i nie trwa to dłużej niż w przypadku tłumaczeń zwykłych niepoświadczonych.
Oferowane przez nas usługi dostosowujemy do oczekiwań Klientów. Jednym z najważniejszych wymagań jest szybka obsługa. Można również skontaktować się z nami poza godzinami pracy. Jakość i terminowość – to dwa główne powody, dla których zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów.
Tłumacz islandzki Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław? Obojętnie w jakim mieście się znajdujesz, możesz zlecić nam usługę tłumaczenia online.

Tłumacz polsko islandzki

Oferujemy tłumaczenia z języka polskiego na język islandzki, oraz tłumaczymy również z języka islandzkiego (także na język angielski oraz inne języki europejskie). Podejmujemy się tłumaczenia wielu rodzajów dokumentów, w tym dokumentacji pracowniczej, medycznej, wszelkich umów, aktów urodzenia, dokumentów poświadczających zdobyte uprawnienia itp. Nasi specjaliści mają również doświadczenie w tłumaczeniu stron internetowych oraz w lokalizacji oprogramowania i gier. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich wykonanych przez nas tłumaczeń.
Dzięki ponad 14-letniemu doświadczeniu i bogactwu międzynarodowych kontaktów, jesteśmy przekonani, że mamy dobry wgląd w wymagania naszych klientów. Wiemy, czego potrzebują od biura tłumaczeń pozostając jednocześnie do dyspozycji Klienta. Właśnie dlatego otrzymujesz dokładnie to, czego chcesz. Zwracamy również szczególną uwagę na to, aby nasze procesy były proste i całkowicie przejrzyste. Zawsze przed realizacją zlecenia informujemy o maksymalnych kosztach usługi.

O języku islandzkim

Językiem islandzkim posługuje się około 320 tys. osób. Współczesny język islandzki zachował gramatykę języka zasadniczo niezmienioną od średniowiecza.
Alfabet islandzki oparty jest na alfabecie łacińskim i składa się z 31 liter.