E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ JĘZYKA KATALOŃSKIEGO

Tłumacz przysięgły kataloński

Od 2006 roku zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych, zarówno pisemnych jak i ustnych. Wykonasz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

Dotrzyj do klientów mówiących po katalońsku w ich ojczystym języku dzięki naszym profesjonalnym usługom tłumaczeniowym.
Ponad 14 lat doświadczenia w dostarczaniu najwyższej jakości tłumaczeń, w tym także na język kataloński oraz z języka katalońskiego.

tłumacz przysięgły katalońskiego

Przysięgłe tłumaczenia z i na język kataloński

Żadna branża tłumaczeń nie jest nam obca, ale są dziedziny w których specjalizujemy się najbardziej: tłumaczenia prawne umów i roszczeń, tłumaczenia techniczne np. instrukcji obsługi lub konserwacji, tłumaczenia medyczne, tłumaczenia stron internetowych. Ponadto: tłumaczenia biznesowe i handlowe np. katalogi firmowe i materiały marketingowe, lokalizacja gier i oprogramowania (aplikacji), tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) różnego rodzaju dokumentów osobistych, urzędowych oraz firmowych.

Bez względu na to, czy językiem docelowym tłumaczenia jest kataloński, polski, czy angielski – nasze doświadczenie i dokładność zapewni, że kontekst, gramatyka i znaczenie kulturowe oryginalnego dokumentu nigdy nie zostaną utracone w tłumaczeniu.

Świadczymy swoje usługi dla wielu firm oraz organizacji sektora prywatnego i publicznego, dlatego nasi tłumacze mają doświadczenie i zdolność do realizacji każdego rodzaju projektu tłumaczeniowego z lub na język kataloński.

O języku katalońskim

Katalonia jest autonomicznym regionem Hiszpanii. Jest najbogatszą i najbardziej uprzemysłowioną częścią kraju. Wielu Katalończyków jest bardzo dumnych ze swojej niezależnej historii, tożsamości i języka. Język kataloński jest językiem romańskim, którym mówi się we wschodniej i północno-wschodniej Hiszpanii oraz na Balearach. Poza tym mówi się nim również w Andorze, gdzie jest językiem urzędowym, w regionie we Francji (obszar Roussillon) i w sardyńskim mieście Alghero. Szacuję się, że językiem tym porozumiewa się około 9 milionów ludzi.