TŁUMACZ JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO

 

Tłumacz przysięgły łaciny

Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych, zarówno pisemnych jak i ustnych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy się skontaktować z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

język łacina

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne na język łaciński

Do zwykłych przekładów, a więc tych nie uwierzytelnionych, zalicza się również tłumaczenia specjalistyczne w których wyróżniamy m.in następujące dziedziny: tłumaczenia medyczne, ekonomiczne, prawnicze, naukowe, informatyczne, marketingowe i SAP oraz przekład literacki i przekład poezji.

Przygotowałeś materiały reklamowe lub promocyjne i potrzebujesz pomocy przy przetłumaczeniu oferty? Masz łacińskie dokumenty urzędowe, świadectwa szkolne, zaświadczenia zawodowe?

Chciałbyś przetłumaczyć CV na język łaciński? Prowadzisz korespondencję elektroniczną, korespondencję tradycyjną? Posiadasz referencje, świadectwa pracy, dokumenty medyczne?

Zajmujemy się również przekładem tekstów takich jak korespondencja, strona www, prezentacja firmy, materiały reklamowe, artykuł prasowy, dokumentacja techniczna, ścieżka dialogowa, film reklamowy i fabularny, oraz wszelkie inne dokumenty.

Tłumaczenia przysięgłe języka łacińskiego

realizowane są przez biegłych z listy tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Obecność tłumacza przysięgłego wymagana jest np. w Urzędzie Stanu Cywilnego podczas ślubu, u notariusza przy zawieraniu umów, przy zakupie nieruchomości lub w Sądzie podczas rozprawy sądowej, w sytuacji kiedy jedną ze stron jest obcokrajowiec i nie władający językiem urzędowym danego kraju. Tłumaczenie przysięgłe jest uwierzytelnione imienną pieczęcią tłumacza i jego podpisem.

Trochę o języku łacińskim…

Język łaciński to inaczej łacina. Ukształtowała się prawdopodobnie w II tysiącleciu przed naszą erą , jako język mieszkańców Lacjum w środkowej Italii. Była językiem ojczystym Rzymian.
Współcześnie łacina nadal jest używana ale w ograniczonym zakresie. W języku łacińskim wydawane są liczne publikacje, najczęściej naukowe. Łacina jest językiem urzędowym Państwa Watykańskiego.

darmowa_wycena