TŁUMACZ JĘZYKA MIGOWEGO

Tłumacz migowy

Tłumacz języka migowego

Tłumacz migowy (tłumacz języka migowego) jest potrzebny wszędzie tam, gdzie mają ze sobą kontakt osoby głuchonieme lub niedosłyszące z osobami nie znającymi języka migowego. Zadzryć się to może w urzędzie, szpitalu, szkole czy nawet w sklepie spożywczym. Nie jest łatwo niesłyszącym w porozumiewaniu się z innymi, zwłaszcza w sytuacjach kiedy muszą załatwić “na mięście” sprawy urzędowe, prywatne lub chcą skorzystać z porad specjalisty.

Tłumacz Migowy

Tłumacz migowy

Nie musisz dalej szukać!

Współpracujemy z tłumaczami migowymi na terenie całego kraju. Zachęcamy do dokonywania rezerwacji z większym wyprzedzeniem. Skontaktuj sie z nami. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie. 

W dobie pandemii koronawirus większość tłumaczeń w języku migowym organizujemy online. 

3 KROKI

Jak zamówić tłumaczenie francusko polskie?

1. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub za pomocą czatu w Messengerze i opisz wydarzenie do którego chciałbyś wynająć tłumacza migowego. Przygotujemy darmową i niezobowiązującą wycenę. 

2. POTWIERDŹ

Po chwili otrzymasz od nas wycenę dla tłumaczenia migowego, z różnymi opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie

3. REALIZACJA ZLECENIA

Potwierdzimy jeszcze raz wszystkie szczegóły zlecenia i zarezerwujemy odpowiedni termin. W przypadku tłumaczeń migowych zdalnych zachęcamy do ustalenia wszystkich szczegółów technicznych z wyprzedzeniem. 

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

  Rozliczenie bez niespodzianek

  W wycenie otrzymasz dokładne stawki za tłumaczenie migowe. Rozliczenie jest godzinowe. Opłata jest naliczana za każdą rozpoczętą godzinę tłumaczenia. W przypadku tłumaczeń wyjazdowych do kosztów tłumaczenia mogą dojść jeszcze koszty dojazdu tlumacza oraz koszty zakwaterowania. O wszystkim zostaniesz poinformowany w wycenie.

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę wynajmu tłumacza migowego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń.

  Jeżeli w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. Będziesz miał(a) pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka migowego w Polsce.

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Niedoceniany język
  Język migowy piątym językiem na świecie

  Język migowy jest piątym najczęściej używanym językiem na świecie, chodź go nie widzimy codziennie jest ważny dla wielu ludzi. Niestety niewiele osób słyszących decyduje się aby go studiować  by zostać oficjalnie tłumaczem.

  Język migowy jest piątym najczęściej używanym językiem na świecie

  Egzamin na tłumacza migowego

  Kto może zostać tłumaczem migowym?

  Aby rozpocząć swoją  karierę jako oficjalny tłumacz migowy należy mieć

  • ukończone 21 lat
  • posiadać obywatelstwo polskie
  • być osobą niekaraną.

  Osoba spełniająca te kryteria musi złożyć do Zarządu Głównego Polskiego Związku Głuchych wniosek zawierający

  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • dowód uiszczenia opłaty wstępnej
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie

  Polski Związek Głuchych który organizuję 2 razy w roku egzaminy, dzięki którym otrzymuję się certyfikat tłumacza języka migowego. Wniosek należy złożyć przynajmniej 60 dni przed wyznaczonym terminem egzaminu. Warto śledzić stronę PZG i CEJM, aby znać dokładną datę. Odpowiedz o zakwalifikowaniu dostaje się do 7 dni od wysłania dokumentów.

  Tłumacz języka migowego tłumacz migowy
  Tłumacz Migowy

  Są trzy poziomy egzaminów: N, T1 oraz T2.

  • Certyfikat N jest dla osób z wadą słuchu, gdzie sprawdza się rozumienie, umiejętności komunikacyjne oraz zdolności tłumaczeniowe. Potrzeba tylko znać język migowy oraz dobrze posługiwać się językiem polskim w piśmie i mowie.
  • Certyfikat T1 określa zdolności tłumacza na poziomie podstawowym. Przed przystąpieniem należy odbyć kurs języka migowego i znać minimum 750 znaków.
  • Certyfikat T2 określa zdolności na poziomie biegłej znajomości języka. Zawiera on 4 sprawdziany z rozumienia, komunikacji, tłumaczenia oraz wiedzy o niesłyszących i etyki tłumacza. Aby do niego przystąpić należy najpierw mieć minimum od 3 lat certyfikat T1, policealne studium języka migowego lub wykształcenie wyższe na poziomie licencjata.

  T2 jest najwyższym uprawnienie w Polsce, gdyż Ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego z góry nie wlicza języka migowego. Powoduję to wiele kontrowersji, jednak na razie nie podjęto kroków aby dokonać regulacji prawnych.

  Jak zamówić tłumacza migowego?

  Tłumacz języka migowego w 3 prostych krokach

  WYCENA

  DARMOWA WYCENA

  Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub za pomocą czatu w Messengerze i opisz wydarzenie do którego chciałbyś wynająć tłumacza migowego. Przygotujemy darmową i niezobowiązującą wycenę. 
  Zamów wycenę

  PŁATNOŚĆ

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, szybkim przelewem lub blikiem przez Przelewy24, przez PayPal lub gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń. Wszystkie szczegóły otrzymasz w wycenie tłumaczenia.

  REALIZACJA TŁUMACZENIA

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Potwierdzimy jeszcze raz wszystkie szczegóły zlecenia i zarezerwujemy odpowiedni termin. W przypadku tłumaczeń migowych zdalnych zachęcamy do ustalenia wszystkich szczegółów technicznych z wyprzedzeniem. 
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę na wynajem tłumacza języka migowego