E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ JĘZYKA NORWESKIEGO

tłumacz języka norweskiego

tłumacz przysięgły języka norweskiego

Tłumacz przysięgły norweskiego (tłumaczenia uwierzytelnione)
| tłumaczenia norweski | tłumacz ustny norweskiego | biuro tłumaczeń norweski | norweskie tłumaczenia medyczne …. w dobrej cenie? Profesjonalne tłumaczenia bez wychodzenia z domu? Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy się skontaktować z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

tłumacz języka norweskiego

Tłumacz języka norweskiego

Nie musisz dalej szukać!

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń w języku norweskim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Nieważne czy szukasz tłumacza przysięgłego języka norweskiego czy chcesz wykonać tłumaczenie finansowe lub przetłumaczyć stronę internetową na język norweski. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie norwesko polskie?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów z norweskiego lub na norweski?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5

  Specjalizujemy się w następujących rodzajach tłumaczeń

  Norweskie tłumaczenia medyczne

  Korzystamy z usług wysoko wykwalifikowanych tłumaczy mających doświadczenie w terminologii medycznej. Obsługujemy dokumenty takie jak testy laboratoryjne, broszury medyczne i inne. Wszystkie dokumenty są traktowane jako poufne.

  W przypadku wszelkiego rodzaju tłumaczeń medycznych istotne jest, aby tłumacz rozumiał nie tylko języki, których dotyczą, ale także pojęcia medyczne, które są podstawą tych słów.

  Norweskie tłumaczenia techniczne

  Wymagają od tłumacza zarówno doświadczenia, jak i specjalistycznej wiedzy na temat dwóch języków. Mamy wykwalifikowanych tłumaczy technicznych, którzy mają doświadczenie w dziedzinach takich jak: informatyka, budownictwo i inżynieria lądowa, przemysł morski, chemia i fizyka.

  Mamy również dobrą międzynarodową sieć tłumaczy, która pozwala tłumaczyć między więcej niż tylko dwoma językami obcymi.

  Norweskie tłumaczenia prawne

  Do tłumaczeń prawnych korzystamy z usług wysoko wykwalifikowanych tłumaczy. Tłumacz przysięgły języka norweskiego wykona tłumaczenie uwierzytelnione. Biegły tłumacz ustny norweskiego przeprowadzi tłumaczenie u notariusza lub w Sądzie.

  Stawiamy wysokie wymagania dotyczące poufności i odpowiednio przetwarzamy wszystkie rodzaje dokumentów. Wszyscy nasi tłumacze podpisali deklarację poufności.

  Norweskie tłumaczenia finansowe

  Nasz zespół współpracuje z bankami, firmami doradztwa finansowego, firmami ubezpieczeniowymi i menedżerami inwestycyjnymi, tłumacząc dokumenty finansowe z należytą dokładnością.

  Począwszy od analiz aktywów po sprawozdania finansowe. Doświadczenie naszych lingwistów gwarantuje, że żaden szczegół nie zostanie utracony w tłumaczeniu.

  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz języka norweskiego
  bez niespodzianek

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka norweskiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język norweski są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka norweskiego.

  Nasz tłumacz przysięgły języka norweskiego jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  tłumacz języka norweskiego tłumacz przysięgły języka norweskiego Tłumaczenia medyczne norweski tłumacenia prawne norweskiego

  Negatywny wynik testu COVID-19:

  W związku z ciągłymi zmianami spowodowanymi działaniem koronawirusa polecamy nasze informacje o COVID-19. Upewnij się, że jesteś dobrze poinformowany przy wjeździe i wyjeździe z Norwegii.

  tłumacz języka norweskiego tłumacz przysięgły języka norweskiego Tłumaczenia medyczne norweski tłumacenia prawne norweskiego

  Tłumacz języka norweskiego ONLINE - jak to działa?

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na norweski lub z norweskiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. 

  kilka artykułów z naszego Bloga, które mogą Cię zainteresować.

  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz przysięgły języka norweskiego w najlepszej cenie

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia norweskie w Polsce? Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami języka norweskiego atrakcyjne warunki współpracy.

  Niezależnie od tego czy szukasz tłumacza przysięgłego języka norweskiego czy też native speaker. Przekonaj się sam i zamów już teraz darmową wycenę na tłumaczenie. Nasz tłumacz języka norweskiegoo wykona ją w ciągu 30 minut od otrzymania maila. 

  Liczbę użytkowników języka norweskiego szacuje się na około 5 milionów

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę tłumaczenia niemieckiego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka norweskiego w Polsce.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Czy wiedziałeś, że..?

  Język norweski to język z grupy skandynawskiej języków germańskich. Współczesny język norweski nie posiada standardu wymowy, wszystkie występujące dialekty są równorzędne.

  Od 15 lat sami zadowoleni klienci
  Zrealizujemy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku norweskim? Masz podręcznik i nie wiesz o co w nim chodzi? Twój klient we Norwegii oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Chciałbyś złożyć pozew w języku norweskim lub przetłumaczyć wyrok?

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenia z języka norweskiego lub na język norweski:

  TŁUMACZENIE PRZYSIĘGŁE NORWESKI BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

  Przykładowe dokumenty norweskie

  tłumacz przysięgły norweski

  Tłumaczenia przysięgłe język norweski

  Zrealizujesz u nas tłumaczenie uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego języka norweskiego. Najczęściej tłumaczymy dokumenty takie jak: dowód rejestracyjny, akt urodzenia, umowa o pracę, świadectwo pracy, rozliczenie podatku, podstawa podatku, umowa kupna / sprzedaży.

  tłumacz ustny norweskiego

  Tłumaczenia ustne język norweski

  Oferujemy obsługę tłumaczeń symultanicznych i konsekutywnych z języka norweskiego lub na język norweski. Wykonywane są przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem. Tłumacz ustny norweskiego wycenia usługę indywidualnie. Biuro tłumaczeń norweski jest do Państwa usług.

  norweskie tłumaczenia medyczne

  Norweskie tłumaczenia medyczne

  Tłumaczenia medyczne przysięgłe oraz zwykłe to m.in. następujące dokumenty. Karta pacjenta, testy laboratoryjne, wyniki badań, historia choroby, ulotki farmaceutyczne, strona internetowa o charakterze medycznym.

  tłumaczenie aktu notarialnego norweski

  Tłumaczenie przysięgłe aktu notarialnego u notariusza

  Zawieranie i sporządzanie umowy Spółki, wystawianie pełnomocnictw, zbywanie lub nabywania udziałów w spółce norweskiej lub polskiej, zakup lub sprzedaż nieruchomości, gdy jedna ze stron porozumiewa się w języku norweskim.

  tłumaczenie norweskiego dowodu rejestracyjnego

  Tłumaczenia przysięgłe Dowodu Rejestracyjnego

  Wymagane jest do rejestracji sprowadzonego pojazdu z Norwegii. Norweski dowód rejestracyjny pojazdu wydawany jest w 2 częściach. Wydziały Komunikacji wymagają tłumaczenia przysięgłego (uwierzytelnionego). czytaj więcej>>

  Tłumaczenie z angielskiego na norweski lub z norweskiego na angielski

  Dzięki współpracy z tłumaczami z całego świata, tłumaczymy na i z większości języków europejskich, w tym norweski (Bokmål i Nynorsk). Tłumaczenia wykonują native speakerzy (język przekładu jest ich językiem ojczystym).

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka norweskiego lub na norweski