E-Sklep
biuro tłumaczeń

Tłumacz ormiański

Oferujemy głównie tłumaczenia z polskiego, angielskiego, francuskiego i niemieckiego na język ormiański, ale tłumaczymy również z ormiańskiego na szereg innych języków. Podejmujemy się tłumaczenia niezliczonych rodzajów dokumentów, w tym dokumentacji medycznych, materiałów marketingowych, podręczników technicznych, sprawozdań finansowych i umów. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich wykonywanych przez nas tłumaczeń.
Współpracujemy z rodzimymi użytkownikami języka, płynnie posługującymi się językiem ormiańskim i polskim oraz przeszkolonymi w wymaganej dziedzinie. W ten sposób gwarantujemy nie tylko najbardziej precyzyjne, ale również najszybsze i najbardziej opłacalne usługi tłumaczeniowe w zakresie języka ormiańskiego.

tłumacz przysięgły ormiański

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne ormiański

Istnieje wiele branż w których usługi tłumaczeniowe w języku ormiańskim są niezwykle przydatne. Dziedziny takie jak medycyna, produkcja, handel, wymagają często tłumaczeń. Jednak na tym sie nie kończy. Tłumaczone są wszelkiego rodzaju dokumenty, umowy, tworzone strony internetowe w języku docelowym uwzględniające kulturę kraju, transkrypcje audio wideo, tłumaczenia ustne i przysięgłe.
Działamy w języku ormiańskim i polskim, ale oferuje również tłumaczy pisemnych i ustnych w wielu najpopularniejszych językach świata, np. angielski-ormiański. Nasz sukces wynika z oferowania szerokiego wachlarza rozwiązań, które pomagają firmom dotrzeć do potencjalnych klientów. Specjalizujemy się w bezbłędnych, kulturowo osadzonych usługach w zakresie języków pisemnych i mówionych.

 

Tłumaczenia dla biznesu

Czy macie klientów lub dostawców w Armenii? Potrzebujecie zlokalizować swoją grę wideo, oprogramowanie, aplikację mobilną lub kampanię reklamową na rynku ormiańskim i zapewnić sobie maksymalny sukces?
Nasz dedykowany zespół tłumaczy rozumie niuanse kulturowe. Oferujemy ormiańskie usługi tłumaczeniowe oraz lokalizacyjne.

Jeśli potrzebujesz dokumentów prawnych przetłumaczonych z języka ormiańskiego na polski z powodów osobistych lub biznesowych, możemy Ci pomóc.
Nasze tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) akceptowane są na całym świecie. Możemy również zapewnić pomoc w tłumaczeniu ustnym języka ormiańskiego na ślubach, rozmowach biznesowych lub postępowaniach sądowych.

O języku ormiańskim.

Język ormiański jest używany na obszarze wokół Kaukazu (głównie w Armenii). Stanowi własną niezależną gałąź indoeuropejskiej rodziny językowej.
Współcześnie funkcjonują dwa standardy języka ormiańskiego oraz liczne dialekty. Standardy różnią się wymową niektórych głosek, a także odmianą czasowników i czasami gramatycznymi. Ich nazwy pochodzą od miejsca ich powstania: wschodnioormiański oraz zachodnioormiański.