E-Sklep
biuro tłumaczeń

Tłumacz pendżabski

Pomimo, iż językiem pendżabskim porozumiewa się około 30 milionów osób nie jest on popularnym językiem międzynarodowym i nie wykonuje się dużo tłumaczeń z nim związanych. Jednak jako profesjonalne biuro tłumaczeń oferujemy również tłumaczenia z i na język pendżabski, również uwierzytelnione czyli przysięgłe. Co ważne, oferujemy usługi tłumaczeń nie tylko w parach polski-pendżabski-polski, ale także angielski-pendżabski, francuski, hiszpański i inne.

tłumacz przysięgły pendżabski

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne pendżabi

Jesteśmy w stanie wybrać najbardziej wykwalifikowanych tłumaczy języka pendżabskiego do Twojego projektu tłumaczeniowego, co oznacza, że ​​możemy zaoferować najniższą cenę za najlepsze możliwe tłumaczenie.


Oferujemy również bezpłatną wycenę wszystkich naszych tłumaczeń w parze z językiem pendżabskim; dzięki temu możesz szybko i bez zobowiązań porównać koszty naszych usług z naszymi konkurentami.

 

 

O języku pendżabi

Pendżabi jest językiem indoaryskim, który wywodzi się z języka zwanego Shauraseni, głównego języka średniowiecznych Indii. Obecnie Pendżabi jest coraz bardziej rozpowszechniony we współczesnych mediach i komunikacji. Osoby nim porozumiewajace się zamieszkują historyczną krainę Pendżab na pograniczu indyjsko-pakistańskim. W indyjskim stanie Pendżab ma status języka urzędowego, ale w pakistańskiej prowincji Pendżab nie jest już urzędowym.
Obecnie na całym świecie jest ponad 100 milionów rodzimych użytkowników pendżabskiego. Jest to język, który jest najczęściej używany w Pakistanie a w Indiach zajmuje 11 miejsce na liście najpowszechniej używanych języków. Jest to również jeden z popularnych języków w Anglii, Walii i Kanadzie.