TŁUMACZ JĘZYKA PERSKIEGO

Tłumacz Polsko Perski

Tłumacz Przysięgły Perski

Tłumacz przysięgły perski  w dobrej cenie? Trafiłeś idealnie. Każde zapytanie poddajemy wycenie u kilku tłumaczy jednocześnie tak aby mieć pewność, że oferujemy najlepszą na daną chwilę cenę. W przypadku języka perskiego najczęściej tłumacz występuje w kombinacji językowej perski na polski. Rzadziej spotykany jest tłumacz polsko perski. U nas znajdziesz zarówno tłumacza przysięgłego języka perskiego jak i native speakerów, którzy z powodzeniem przetłumaczą każdy rodzaj tekstu na język perski. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy się skontaktować z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie. Wszelkie konsultacje i wyceny są u nas zupełnie darmowe. 

tłumacz języka perskiego

Tłumacz polsko perski lub persko polski

Nie musisz dalej szukać!

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń w języku perskim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Najczęściej wykonujemy tłumaczenia przysięgłe z perskiego na polski, ale zdarzają się również tłumaczenia w odwrotnym kierunku. Oprócz tego jesteśmy w stanie wykonac praktycznie każdy rodzaj tłumaczenia na perski lub z perskiego, które nie wymaga uwierzytelnienia. Nasz tłumacz języka perskiego wykona tłumaczenie finansowe lub przetłumaczy stronę internetową na język perski. Tłumaczenie polsko perskie lub persko polskie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie persko polskie?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. Tłumaczenie wymagające uwierzytelnienia wysyłamy kurierem lub do paczkomatu. Zwykłe tłumaczenia persko polskie odsyłamy na maila.

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczeniu. Nasze wyceny są gwarantowane. Tyle ile podaliśmy w ofercie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  IMIĘ I NAZWISKO

  ADRES E-MAIL

  NUMER TELEFONU

  WIADOMOŚĆ

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów z perskiego lub na perski?

  Tłumacz persko polski czy polsko perski w najlepszej cenie. Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów
  5/5
  Beata Sime
  Beata Sime
  16. Luty, 2023.
  Bardzo serdeczne I profesjonlane podejscie do klienta. Szybka odpowiedz na kazde pytanie. Dobre ceny. Szybko, sprawnie I fachowo. Serdecznie polecam !!!
  damix92
  damix92
  7. Luty, 2023.
  Super szybko i konkretnie
  eryczano
  eryczano
  28. Styczeń, 2023.
  5 gwiazdek firma bardzo ekspresowa skany wysłałem w piątek o 17 w niedzielę już miałem na emailu
  Román
  Román
  20. Styczeń, 2023.
  Excelente trato y servicio. También bastante rápido. Tardan entre 1 y 3 días laborables en traducir un documento dependiendo de lo denso que sea. Precios bastante razonables. Lo recomiendo.
  Konstancja Ubraniak
  Konstancja Ubraniak
  5. Styczeń, 2023.
  Super profesjonalna Firma polecam Wszystkim ,jestem bardzo zadowolona NAJLEPSI :):):)
  Aleksandra Latos-zygowska
  Aleksandra Latos-zygowska
  13. Grudzień, 2022.
  Szybko,skutecznie,profesjonalnie. Przystępne ceny. Niezawodni. Polecam.

  tłumacz persko polski | Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz polsko perski bez niespodzianek

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka perskiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język perski są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka perskiego.

  Nasz tłumacz przysięgły perski jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  Tłumacz języka perskiego w najlepszej cenie! Tłumacz polsko perski przysięgły bez wychodzenia z domu! Bezpłatna wycena! W ciagu 30' otrzymasz ofertę! tłumacz polsko perski tłumacz przysięgły perski tłumacz języka perskiego persko polskit łumacz persko polski

  Negatywny wynik testu COVID-19:

  W związku z ciągłymi zmianami spowodowanymi działaniem koronawirusa polecamy nasze informacje o COVID-19. Upewnij się, że jesteś dobrze poinformowany przy wjeździe i wyjeździe z Iranu.

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe oferta biura tłumaczeń

  Perski jest językiem urzędowym w Iranie (Persja), Afganistanie i Tadżykistanie. Dokładna liczba nie jest znana, ale w Uzbekistanie również można znaleźć wielu mówców. Jako drugi lub trzeci język jest używany w Iraku, Pakistanie, Indiach i Bahrajnie. W sumie posługuje się nim ponad 130 milionów ludzi.

  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz przysięgły perski w najlepszej cenie

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia perskie w Polsce? Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami języka perskiego atrakcyjne warunki współpracy.

  Niezależnie od tego czy szukasz tłumacza przysięgłego języka perskiego czy też native speaker. Przekonaj się sam i zamów już teraz darmową wycenę na tłumaczenie. Tłumacz persko polski lub polsko perski wykona wycenę w ciągu 30 minut od otrzymania maila. 

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę tłumaczenia perskiego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka perskiego w Polsce.

  Proszę zwrócić uwagę, że nasz tłumacz języka polskiego na perski został wybrany przez nas po przetestowaniu na kilku zleceniach. Każde tłumaczenie przysięgłe jest przypisane do konkretnego tłumacza, co gwarantuje jakość i końcową satysfakcję.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Czy wiedziałeś, że..?

  Perski jest uważany za jeden z najstarszych istniejących języków. Należy do rodziny indoeuropejskiej, podobnie jak greka i łacina. Historię tego języka można podzielić na trzy wyraźne etapy: stary, średni i nowy.

  Starożytny Perski

  Najwcześniejszym odnalezionym tekstem w tym języku jest inskrypcja z Behistun z czasów Achemenidów Dariusza I (522-486 p.n.e.). Inskrypcja ta ma archaiczną formę językową, która należy do kilku wieków wcześniejszych. Dlatego też język staroperski może pochodzić z okresu o ponad 3000 lat wcześniejszego.

  Środkowy Perski

  Średni perski dzieli się na dwie odrębne fazy: perski używany w czasach Imperium Partów (248 p.n.e.-226 n.e.) i perski z czasów Imperium Sasanidów (226-651 n.e.). W tym czasie morfologia języka została znacznie uproszczona, co ułatwiło jego naukę. Miała trzy płci: męską, żeńską i nijaką. Aunque toda la literatura quedó destruida con la invasión musulmana de Persia.

  Nowy Perski

  Arabska inwazja i podbój Persji zapoczątkowały współczesną historię tego języka i jego literatury. Niestety, proces ten trwał ponad 200 lat. Dlatego punktem wyjścia dla Nowego Perskiego jest 1200 lat temu. Największe dziedzictwo tego okresu znajduje odzwierciedlenie w literaturze i w różnych tekstach, które zostały do tej pory odkryte.

  Od 15 lat sami zadowoleni klienci
  Zrealizujemy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku perskim? Masz podręcznik i nie wiesz o co w nim chodzi? Twój klient w Iranie oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Chciałbyś złożyć pozew w języku perskim lub przetłumaczyć wyrok?

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenia z języka perskiego lub na język perski:

  Tłumacz języka perskiego ONLINE - jak to działa?

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na niemiecki lub z niemieckiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. 

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka perskiego lub na perski