TŁUMACZ JĘZYKA PERSKIEGO

tłumacz języka perskiego

tłumacz przysięgły perski

Tłumacz przysięgły perski  w dobrej cenie? Tłumacz języka perskiego bez wychodzenia z domu? Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy się skontaktować z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

tłumacz języka perskiego

tłumacz języka perskiego

Nie musisz dalej szukać!

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń w języku perskim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Tłumacz języka perskiego wykona tłumaczenie finansowe lub przetłumacze stronę internetową na język perski. Te i każde inne tłumaczenie otrzymasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie persko polskie?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 


  Załącz plik:  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów z perskiego lub na perski?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz języka perskiego
  bez niespodzianek

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka perskiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język perski są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka perskiego.

  Nasz tłumacz przysięgły perski jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  tłumacz przysięgły perski tłumacz języka perskiego

  Negatywny wynik testu COVID-19:

  W związku z ciągłymi zmianami spowodowanymi działaniem koronawirusa polecamy nasze informacje o COVID-19. Upewnij się, że jesteś dobrze poinformowany przy wjeździe i wyjeździe z Iranu.

  tłumacz przysięgły języka ukraińskiego tłumacz języka ukraińskiego biuro tłumaczeń ukraiński tłumacz przysięgły ukraiński

  Perski jest językiem urzędowym w Iranie (Persja), Afganistanie i Tadżykistanie. Dokładna liczba nie jest znana, ale w Uzbekistanie również można znaleźć wielu mówców. Jako drugi lub trzeci język jest używany w Iraku, Pakistanie, Indiach i Bahrajnie. W sumie posługuje się nim ponad 130 milionów ludzi.

  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz przysięgły perski w najlepszej cenie

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia perskie w Polsce? Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami języka perskiego atrakcyjne warunki współpracy.

  Niezależnie od tego czy szukasz tłumacza przysięgłego języka perskiego czy też native speaker. Przekonaj się sam i zamów już teraz darmową wycenę na tłumaczenie. Tłumacz języka perskiego wykona ją w ciągu 30 minut od otrzymania maila. 

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę tłumaczenia perskiego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka perskiego w Polsce.

  Proszę zwrócić uwagę, że nasz tłumacz języka polskiego na perski został wybrany przez nas po przetestowaniu na kilku zleceniach. Każde tłumaczenie przysięgłe jest przypisane do konkretnego tłumacza, co gwarantuje jakość i końcową satysfakcję.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  tłumacz przysięgły aleksandrów kujawski biuro tłumaczeń

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  translation office online payments credit card

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  translation office online cheap translations

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Czy wiedziałeś, że..?

  Perski jest uważany za jeden z najstarszych istniejących języków. Należy do rodziny indoeuropejskiej, podobnie jak greka i łacina. Historię tego języka można podzielić na trzy wyraźne etapy: stary, średni i nowy.

  Starożytny Perski

  Najwcześniejszym odnalezionym tekstem w tym języku jest inskrypcja z Behistun z czasów Achemenidów Dariusza I (522-486 p.n.e.). Inskrypcja ta ma archaiczną formę językową, która należy do kilku wieków wcześniejszych. Dlatego też język staroperski może pochodzić z okresu o ponad 3000 lat wcześniejszego.

  Środkowy Perski

  Średni perski dzieli się na dwie odrębne fazy: perski używany w czasach Imperium Partów (248 p.n.e.-226 n.e.) i perski z czasów Imperium Sasanidów (226-651 n.e.). W tym czasie morfologia języka została znacznie uproszczona, co ułatwiło jego naukę. Miała trzy płci: męską, żeńską i nijaką. Aunque toda la literatura quedó destruida con la invasión musulmana de Persia.

  Nowy Perski

  Arabska inwazja i podbój Persji zapoczątkowały współczesną historię tego języka i jego literatury. Niestety, proces ten trwał ponad 200 lat. Dlatego punktem wyjścia dla Nowego Perskiego jest 1200 lat temu. Największe dziedzictwo tego okresu znajduje odzwierciedlenie w literaturze i w różnych tekstach, które zostały do tej pory odkryte.

  Od 15 lat sami zadowoleni klienci
  Zrealizujemy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku perskim? Masz podręcznik i nie wiesz o co w nim chodzi? Twój klient w Iranie oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Chciałbyś złożyć pozew w języku perskim lub przetłumaczyć wyrok?

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenia z języka perskiego lub na język perski:

  Tłumacz języka perskiego ONLINE - jak to działa?

  tłumaczenie symultaniczne tłumacz symultaniczny

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na niemiecki lub z niemieckiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. 

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka perskiego lub na perski