E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY PORTUGALSKI

tłumacz języka portugalskiego

tłumacz przysięgły języka portugalskiego

Tłumacz przysięgły języka portugalski w dobrej cenie? Zaufany Tłumacz języka portugalskiego? Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy się skontaktować z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

tłumacz przysięgły portugalski

tłumacz przysięgły portugalski

Nie musisz dalej szukać!

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń w języku portugalskim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Nieważne czy szukasz tłumacza przysięgłego języka portugalskiego czy chcesz wykonać tłumaczenie finansowe lub przetłumaczyć stronę internetową na język portugalski. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie portugalsko polskie?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Tłumacz przysięgły języka portugalskiego, za ile?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz języka portugalskiego
  bez niespodzianek

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka portugalskiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język portugalski są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka portugalskiego.

  Nasz tłumacz przysięgły języka portugalskiego jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  Tłumacz języka portugalskiego bez wychodzenia z domu! Tłumacz przysięgły języka portugalskiego online! Poproś o bezpłatna wycenę i czeka 30'! +48600004466

  Negatywny wynik testu COVID-19:

  W związku z ciągłymi zmianami spowodowanymi działaniem koronawirusa polecamy nasze informacje o COVID-19. Upewnij się, że jesteś dobrze poinformowany przy wjeździe i wyjeździe z Portugalii.

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe oferta biura tłumaczeń
  Tłumacz przysięgły portugalski - mamy najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz przysięgły języka portugalskiego w najlepszej cenie

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia portugalskie w Polsce? Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami języka portugalskiego atrakcyjne warunki współpracy.

  Niezależnie od tego czy szukasz tłumacza przysięgłego języka portugalskiego czy też native speaker. Przekonaj się sam i zamów już teraz darmową wycenę na tłumaczenie. Nasz tłumacz języka portugalskiego wykona ją w ciągu 30 minut od otrzymania maila. 

  Proszę zwrócić uwagę, że nasz tłumacz języka polskiego na słowacki został wybrany przez nas po przetestowaniu na kilku zleceniach. Każde tłumaczenie przysięgłe jest przypisane do konkretnego tłumacza, co gwarantuje jakość i końcową satysfakcję.

  Język portugalski to język z grupy romańskiej języków indoeuropejskich, którym posługuje się ponad 250 mln osób.

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Tłumacz języka portugalskiego wyceni tłumaczenia, bezpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka portugalskiego w Polsce.

  Certidão de nascimento
  Certidão de nascimento Portugalski akt urodzenia - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenie portugalskiego aktu urodzenia (Certidão de nascimento)

  Certidão de óbito
  Certidão de óbito Portugalski akt zgonu - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenie portugalskiego aktu zgonu (Certidão de óbito)

  Certidão de casamento
  Certidão de casamento Portugalski akt ślubu - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenie portugalskiego aktu ślubu (Certidão de casamento)

  Certificado escolar/ Diploma
  Certificado escolar/ Diploma Portugalskie świadectwo/ portugalski dyplom - tłumaczenie

  Robimy tłumaczenia portugalskich świadectw, a także tłumaczenie portugalskiego dyplomu ukończenia studiów (Certificado escolar/ Diploma)

  Tradução de documentos
  Tradução de documentos Portugalskie dokumenty - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenia różnorodnych portugalskich dokumentów

  Tradução online
  Tradução online Tłumaczenia online

  Oferujemy usługę, w której tłumaczenie dokumentów urzędowych czy też dokumentów PDF (np. instrukcji obsługi) odbywa się całkowicie online.

  Traduções juramentadas
  Traduções juramentadas Tłumaczenia przysięgłe

  Zajmujemy się przekładem m.in. dokumentów procesowych, urzędowych i uwierzytelnianiu obcojęzycznych odpisów takich dokumentów

  Interpretação
  Interpretação tłumaczenie ustne

  Oferujemy tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne i podczas spotkań online)

  Jak zamówić tłumaczenie?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  tłumacz przysięgły portugalski tłumacz przysięgły języka portugalskiego tłumacz języka portugalskiego
  Czy wiedziałeś, że..?

  Hiszpański poeta Miguel de Cervantes określił kiedyś portugalski "słodkim i łaskawym językiem", a brazylijski poeta Olavo Bilac opisał go jako „última flor do Lácio, inculta e bela”, co oznacza „ostatni kwiat Latium, naiwny i piękny". A w São Paulo, mieście o największej liczbie osób posługujących się językiem portugalskim na świecie, w marcu 2006 roku w powstało Muzeum Języka Portugalskiego.

  Od 15 lat sami zadowoleni klienci
  Zrealizujemy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku portugalskikim? Masz podręcznik i nie wiesz o co w nim chodzi? Twój klient w Portugalii oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Chciałbyś złożyć pozew w języku portugalskim lub przetłumaczyć wyrok?

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenia z języka portugalskiego lub na język portugalski:

  Tłumacz przysięgły portugalski ONLINE - jak to działa?

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na portugalski lub z portugalskiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. 

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka portugalskiego lub na portugalski