E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ JĘZYKA ROSYJSKIEGO

biuro tłumaczeń rosyjski

tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Potrzebny jest Ci tłumacz przysięgły języka rosyjskiego lub biuro tłumaczeń rosyjski w Polsce? Ważna jest dla Ciebie dobra cena i nie chcesz przepłacać? Zależy Ci na profesjonalnym tłumaczeniu rosyjskiego? Zapewniamy tłumaczenie wszystkich rodzajów tekstu- nie tylko listu prywatnego, ale i dokumentacji medycznej, specyfikacji technicznych i wielostronicowych dokumentów biznesowych. Na tym jednak zakres naszych usług się nie kończy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie branżowe, które stanowi gwarancję, że jakość  tłumaczeń przez nas dokonywanych jest wysoka, a przekład precyzyjny. Zajmujemy się także korektą, a native speaker redaguje przetłumaczone teksty w celu upewnienia się czy poprawnie wykonaliśmy zadanie, które Ty nam powierzyłeś.

tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Tłumacz języka rosyjskiego

Nie musisz dalej szukać!

Biuro tłumaczeń rosyjski wykona każdy rodzaj tłumaczeń w języku rosyjskim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Jesteśmy dostępni dosłownie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy tłumaczenia rosyjskie w ramach ustalonego terminu i budżetu. 
Tłumacz przysięgły rosyjski zamówisz w 3 prostych krokach. Pierwszym z nich jest bezpłatna konsultacja z jednym z członków naszego zespołu, abyśmy mogli właściwie zrozumieć Twoje potrzeby.

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie rosyjsko polskie?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 

Biuro tłumaczeń rosyjski bez niespodzianek

Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Biuro tłumaczeń rosyjski poda Ci wycenę którą tyle tez finalnie będzie kosztowało. Twój tłumacz języka rosyjskiego przy optymalnych i niezmienionych cenach.


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Biuro tłumaczeń rosyjski szybkie i niezawodne?

  Wyślij nam zdjęcia lun skany dokumentów. W ciągu 30′ otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5

  Tani tłumacz języka rosyjskiego

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Biuro tłumaczeń rosyjski gwarantuje cena i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka rosyjskiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język rosyjski są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka rosyjskiego. Nasz tłumacz przysięgły języka rosyjskiego jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  Biuro tłumaczeń rosyjski tłumacz przysięgły języka rosyjskiego tłumacz języka rosyjskiego tłumacz przysięgły rosyjski
  Tłumacz języka rosyjskiego - Ważne informacje, o których należy pamiętać
  • dokonujemy tłumaczeń również w  innych językach wschodniosłowiańskich, takich jak białoruski, ukraiński, gruziński, litewski, estoński i łotewski;
  • umożliwimy jasną komunikację i pokonanie wszystkich przeszkód stojących na drodze do celu;
  • oferujemy także tłumaczenia ustne;
  • tłumaczymy określone teksty z uwzględnieniem realiów kulturowych ich odbiorców;
  • gwarantujemy niezawodność tłumaczeń i to, że będą one bezbłędne;
  • tłumacz przysięgły rosyjski wykonuje tłumaczenia na czas i szczególnie dba o to, żeby były one poprawne pod względem językowym, stylistycznym i merytorycznym.
  Tłumacz języka rosyjskiego, mamy najlepsza cena w Polsce!
  Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego w najlepszej cenie

  Nasze tłumaczenia odznaczają się dokładnością i profesjonalizmem. Tylko u nas spotkasz tak konkurencyjne ceny. Co sprawiło, że w całej Polsce nie znajdziesz lepszych niż nasze cen za przekłady rosyjskie? Ułatwiło nam to wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowane kontakty. Wspólnie z najlepszymi tłumaczami języka rosyjskiego stworzyliśmy niemal doskonałe warunki współpracy, bez względu na to czy potrzebujesz tłumacza przysięgłego, czy może native speakera.

  Jednak najlepiej, byś przekonał się sam i zamówił choćby natychmiast wycenę na tłumaczenie. Biuro tłumaczeń rosyjski Linguaforum pozwoli to zrobić zupełnie za darmo, a otrzymasz ją w ciągu półgodziny, gdyż tyle czasu  na jej wykonanie potrzebuje nasz tłumacz języka rosyjskiego.

  Ponad 1/4 światowej literatury naukowej jest publikowana w języku rosyjskim.

  Tłumacz języka rosyjskiego bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Nasz tłumacz przysięgły rosyjski wyceni tłumaczenia rosyjskiego nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka rosyjskiego w Polsce.

  Biuro tłumaczeń rosyjski - Jak zamówić tłumaczenie?

  Tłumacz języka rosyjskiego w 3 prostych krokach

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji

  Alfabet rosyjski składa się z 33 liter, w tym z 21 spółgłosek, 10 samogłosek oraz 2 znaków.

  Język rosyjski jest językiem słowiańskim używającym odmiany cyrylicy. Jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Jako pierwszym językiem posługuje się nim około 145 mln ludzi, a ogółem prawie 300 milionów. Jest językiem urzędowym w Rosji, Kirgistanie i na Białorusi. W Kazachstanie jest językiem oficjalnym. Także staje się coraz bardziej popularny w USA i Kanadzie.

  Biuro tłumaczeń rosyjski - Od 17 lat sami zadowoleni klienci
  Tłumacz języka rosyjskiego zrealizuje dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Nasz profesjonalny tłumacz przysięgły rosyjski zaspokoją wszelkie potrzeby związane z tłumaczeniami. Możemy zaoferować Ci również tłumacza ustnego języka rosyjskiego, który będzie pełnił rolę osobistego asystenta na spotkaniu biznesowym. Nasz tłumacz przysięgły rosyjski może również towarzyszyć u notariusza w Twojej sprawie, podejmując niezbędne czynności wynikające z obowiązującego prawa.
  Mamy również tłumaczy ustnych pracujących na spotkaniach i konferencjach, zapewniając konsekutywne i symultaniczne tłumaczenia wystąpień ekonomicznych, naukowych, technicznych, politycznych, czy nawet medycznych.

  Tłumacz języka rosyjskiego ONLINE - jak to działa?

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na rosyjski lub z rosyjskiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. 

  Potrzebujesz przetłumaczyć tekst, dokument, stronę internetową, pliki oprogramowania gry komputerowej wideo z języka polskiego na rosyjski lub z rosyjskiego na polski?
  Biuro tłumaczeń rosyjski Linguaforum to zespół profesjonalnych tłumaczy przysięgłych oraz native speakerów.

  Poniżej najdziesz przykładowe rodzaje tłumaczeń z języka rosyjskiego lub na język rosyjski:

  Akt urodzenia, akt małżeństwa, akt zgonu, dokumenty rozwodowe, dyplomy, wyciągi bankowe, prawo jazdy, testamenty, dokumentacje medyczne, akty notarialne, sprawozdania finansowe, statuty spółek, umowy.

  Najczęściej wybierane tłumaczenia
  Si necesitas una traducción médica no busques más. En Linguaforum tenemos al mejor intérprete médico oficial. Sin salir de casa pide tu presupuesto gratuito

  Rosyjskie tłumaczenia medyczne

  Wysokiej jakości tłumaczenia medyczne zwykłe i przysięgłe, wykonane przez doświadczonych lingwistów medycznych. Nasi tłumacze są rygorystycznie sprawdzani i testowani w swojej specjalizacji medycznej.

  ruskie tłumaczenia przysięgłe rosyjskie

  Tłumaczenia przysięgłe w języku rosyjskim

  Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego. Klientami są zarówno osoby prywatne jak również firmy. Przy tłumaczeniach dokumentów w których pojawiają się nazwiska, weryfikujemy pisownię. Zapis imion/nazwisk powinien być zgodny z tym jak w paszporcie.

  tłumaczenia ustne rosyjski

  Tłumaczenia ustne język rosyjski

  Realizujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne z języka rosyjskiego lub na język rosyjski. Wykonywane przez doświadczonych tłumaczy konferencyjnych. Tłumaczenia ustne wyceniane są indywidualnie.

  TWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY
  Jak szybko otrzymam tłumaczenie?

  Większość tłumaczeń standaryzowanych dokumentów takich jak akt urodzenia, prawo jazdy, czy tez zwolnienie lekarskie realizujemy od ręki. Dla większych tłumaczeń termin realizacji określamy w porozumieniu z klientami i zespołem tłumaczy. Wyślij nam dokumenty do wyceny.

  Nie wiesz jak to zrobić?

  Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila? Zrób dokumentom zdjęcie aparatem w telefonie  i wyślij je nam  na adres mailowy biuro@linguaforum.eu. 

  Tłumaczenia finansowe

  PRESUPUESTO GRATUITO TŁUMACZENIA FINANSOWE Tłumaczenia finansowe Tłumaczenie finansowe Tłumaczenia finansowe w dobrej cenie? Profesjonalne...

  Więcej

  Tłumaczenie strony www

  Tłumaczenie strony WWW Tłumaczenie i lokalizacja stron internetowych Korzyści tłumaczenia stron internetowych Dlaczego warto...

  Więcej

  Tłumaczenie instrukcji obsługi

  Tłumaczenie instrukcji obsługi Tłumaczenia instrukcji technicznych tłumaczenie instrukcji obsługi Chcesz przygotować tłumaczenie instrukcji obsługi?...

  Więcej

  Tłumaczenia medyczne

  TŁUMACZENIA MEDYCZNE Tłumacz medyczny ratuje życia Tłumaczenia medyczne nie dają marginesu na przypuszczenia Tłumaczenia...

  Więcej
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka rosyjskiego lub na rosyjski