TŁUMACZ JĘZYKA ROSYJSKIEGO

tłumacz języka rosyjskiego

tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Potrzebny jest Ci tłumacz przysięgły języka rosyjskiego? Ważna jest dla Ciebie dobra cena i nie chcesz przepłacać? Zależy Ci na profesjonalnym tłumaczeniu rosyjskiego? Zapewniamy tłumaczenie wszystkich rodzajów tekstu- nie tylko listu prywatnego, ale i dokumentacji medycznej, specyfikacji technicznych i wielostronicowych dokumentów biznesowych. Na tym jednak zakres naszych usług się nie kończy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie branżowe, które stanowi gwarancję, że jakość  tłumaczeń przez nas dokonywanych jest wysoka, a przekład precyzyjny. Zajmujemy się także korektą, a native speaker redaguje przetłumaczone teksty w celu upewnienia się czy poprawnie wykonaliśmy zadanie, które Ty nam powierzyłeś.

tłumacz języka rosyjskiego

Tłumacz języka rosyjskiego

Nie musisz dalej szukać!

W naszym biurze wykonasz każdy rodzaj tłumaczeń w języku rosyjskim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Jesteśmy dostępni dosłownie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy tłumaczenia rosyjskie w ramach ustalonego terminu i budżetu. 
Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Pierwszym z nich jest bezpłatna konsultacja z jednym z członków naszego zespołu, abyśmy mogli właściwie zrozumieć Twoje potrzeby.

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie rosyjsko polskie?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 


  Załącz plik:  Rozliczenie bez niespodzianek

  Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 

  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów z rosyjskiego lub na rosyjski?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz języka rosyjskiego
  bez niespodzianek

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka rosyjskiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język rosyjski są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka rosyjskiego. Nasz tłumacz przysięgły języka rosyjskiego jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  tłumacz języka rosyjskiego tłumacz przysięgły jezyka rosyjskiego
  Ważne informacje, o których należy pamiętać
  • dokonujemy tłumaczeń również w  innych językach wschodniosłowiańskich, takich jak białoruski, ukraiński, gruziński,
  • umożliwimy jasną komunikację i pokonanie wszystkich przeszkód stojących na drodze do celu,
  • oferujemy także tłumaczenia ustne,
  • tłumaczymy określone teksty z uwzględnieniem realiów kulturowych ich odbiorców,
  • gwarantujemy niezawodność tłumaczeń i to, że będą one bezbłędne,
  • tłumaczenia wykonujemy na czas i szczególnie dbamy o to, żeby były one poprawne pod względem językowym, stylistycznym i merytorycznym.
  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego w najlepszej cenie

  Nasze tłumaczenia odznaczają się dokładnością i profesjonalizmem. Tylko u nas spotkasz tak konkurencyjne ceny. Co sprawiło, że w całej Polsce nie znajdziesz lepszych niż nasze cen za przekłady rosyjskie? Ułatwiło nam to wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowane kontakty. Wspólnie z najlepszymi tłumaczami języka rosyjskiego stworzyliśmy niemal doskonałe warunki współpracy, bez względu na to czy potrzebujesz tłumacza przysięgłego, czy może native speakera.

  Jednak najlepiej, byś przekonał się sam i zamówił choćby natychmiast wycenę na tłumaczenie. Zrobisz to zupełnie za darmo, a otrzymasz ją w ciągu półgodziny, gdyż tyle czasu  na jej wykonanie potrzebuje nasz tłumacz języka rosyjskiego.

  Ponad 1/4 światowej literatury naukowej jest publikowana w języku rosyjskim.

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę tłumaczenia rosyjskiego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka rosyjskiego w Polsce.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  Tłumacz języka rosyjskiego w 3 prostych krokach

  WYCENA

  DARMOWA WYCENA

  Wyslij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę

  PŁATNOŚĆ

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, szybkim przelewem lub blikiem przez Przelewy24, przez PayPal lub gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń. Wszystkie szczegóły otrzymasz w wycenie tłumaczenia.

  REALIZACJA + DOSTAWA

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji

  Alfabet rosyjski składa się z 33 liter, w tym z 21 spółgłosek, 10 samogłosek oraz 2 znaków.

  Język rosyjski jest językiem słowiańskim używającym odmiany cyrylicy. Jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Jako pierwszym językiem posługuje się nim około 145 mln ludzi, a ogółem prawie 300 milionów. Jest językiem urzędowym w Rosji, Kirgistanie i na Białorusi. W Kazachstanie jest językiem oficjalnym. Także staje się coraz bardziej popularny w USA i Kanadzie.

  Od 15 lat sami zadowoleni klienci
  Zrealizujemy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Profesjonalni tłumacze języka rosyjskiego zaspokoją wszelkie potrzeby związane z tłumaczeniami. Możemy zaoferować Ci również tłumacza ustnego języka rosyjskiego, który będzie pełnił rolę osobistego asystenta na spotkaniu biznesowym. Nasz tłumacz przysięgły może również towarzyszyć u notariusza w Twojej sprawie, podejmując niezbędne czynności wynikające z obowiązującego prawa.
  Mamy również tłumaczy ustnych pracujących na spotkaniach i konferencjach, zapewniając konsekutywne i symultaniczne tłumaczenia wystąpień ekonomicznych, naukowych, technicznych, politycznych, czy nawet medycznych.

  Tłumacz języka rosyjskiego ONLINE - jak to działa?

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na rosyjski lub z rosyjskiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. 

  Potrzebujesz przetłumaczyć tekst, dokument, stronę internetową, pliki oprogramowania gry komputerowej wideo z języka polskiego na rosyjski lub z rosyjskiego na polski?
  Biuro tłumaczeń Linguaforum to zespół profesjonalnych tłumaczy przysięgłych oraz native speakerów.

  Poniżej najdziesz przykładowe rodzaje tłumaczeń z języka rosyjskiego lub na język rosyjski:

  Akt urodzenia, akt małżeństwa, akt zgonu, dokumenty rozwodowe, dyplomy, wyciągi bankowe, prawo jazdy, testamenty, dokumentacje medyczne, akty notarialne, sprawozdania finansowe, statuty spółek, umowy.

  Najczęściej wybierane tłumaczenia
  tłumaczenie dokumentacji tłumaczenie dokumentów

  Rosyjskie tłumaczenia medyczne

  Wysokiej jakości tłumaczenia medyczne zwykłe i przysięgłe, wykonane przez doświadczonych lingwistów medycznych. Nasi tłumacze są rygorystycznie sprawdzani i testowani w swojej specjalizacji medycznej.

  ruskie tłumaczenia przysiegłe rosyjskie

  Tłumaczenia przysięgłe w języku rosyjskim

  Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego. Klientami są zarówno osoby prywatne jak również firmy. Przy tłumaczeniach dokumentów w których pojawiają się nazwiska, weryfikujemy pisownię. Zapis imion/nazwisk powinien być zgodny z tym jak w paszporcie.

  tłumaczenia ustne rosyjski

  Tłumaczenia ustne język rosyjski

  Realizujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne z języka rosyjskiego lub na język rosyjski. Wykonywane przez doświadczonych tłumaczy konferencyjnych. Tłumaczenia ustne wyceniane są indywidualnie.

  TWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY
  Jak szybko otrzymam tłumaczenie?

  Większość tłumaczeń standaryzowanych dokumentów takich jak akt urodzenia, prawo jazdy, czy tez zwolnienie lekarskie realizujemy od ręki. Dla większych tłumaczeń termin realizacji określamy w porozumieniu z klientami i zespołem tłumaczy. Wyślij nam dokumenty do wyceny.

  Nie wiesz jak to zrobić?

  Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila? Zrób dokumentom zdjęcie aparatem w telefonie  i wyślij je nam  na adres mailowy biuro@linguaforum.eu. 

  Tłumaczenia finansowe

  PRESUPUESTO GRATUITO TŁUMACZENIA FINANSOWE Tłumaczenia finansowe Tłumaczenie sprawozdania finansowego Tłumaczenia finansowe w dobrej cenie?...

  Więcej

  Tłumaczenie instrukcji obsługi

  Tłumaczenie instrukcji obsługi tłumaczenie dokumentacji technicznej tłumaczenie instrukcji obsługi Chcesz przygotować tłumaczenie instrukcji obsługi?...

  Więcej

  Tłumaczenie medyczne

  TŁUMACZENIE MEDYCZNE Nie boimy się żadnych wyzwań Kompetentne i fachowe tłumaczenia medyczne W tłumaczeniach...

  Więcej

  Tłumaczenie strony www

  Tłumaczenie strony WWW Tłumaczenie stron internetowych Dlaczego warto zainwestować w tłumaczenie strony www? Tłumaczenie...

  Więcej
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka rosyjskiego lub na rosyjski