E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ JĘZYKA SŁOWACKIEGO

tłumacz przysięgły języka słowackiego

Tłumaczenia słowacko polskie i polsko słowackie

Szukasz tłumaczeń języka słowackiego? Dobrze trafiłeś. Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

tłumacz języka słowackiego

TŁUMACZ Polsko słowacki i słowacko polski

Nie musisz dalej szukać!

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń w języku słowackim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Nieważne czy szukasz tłumacza przysięgłego języka słowackiego czy chcesz wykonać tłumaczenie finansowe lub przetłumaczyć stronę internetową na język słowacki. Te i każde inne słowackie tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie słowacko polskie?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczeniu. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów z słowackiego lub na słowacki?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz słowacki bez niespodzianek

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę na tłumaczenie słowacko polskie lub polsko słowackie wraz z proponowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka słowackiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język słowacki są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka słowackiego.

  Nasz tłumacz słowacki przysięgły jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  Proszę zwrócić uwagę, że nasz tłumacz języka polskiego na słowacki został wybrany przez nas po przetestowaniu na kilku zleceniach. Każde tłumaczenie przysięgłe jest przypisane do konkretnego tłumacza, co gwarantuje jakość i końcową satysfakcję.

  Twój tłumacz przysiegły języka słowackiego online! Poproś o bezpłatną, niezobowiązującą wycenę! Tłumacz słowacko polski wycena w 30 minut!
  Tłumacz przysięgły języka słowackiego w najlepszej cenie | Biuro Tłumaczeń Linguaforum

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia słowackie w Polsce? Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami języka słowackiego atrakcyjne warunki współpracy.

  Niezależnie od tego czy szukasz tłumacza przysięgłego języka słowackiego czy też native speakera, przekonaj się sam i zamów już teraz darmową wycenę tłumaczenia. Nasz tłumacz języka słowackiego wykona ją w ciągu 30 min od otrzymania maila. 

  Szczególnie ważna jest postać tłumacza przysięgłego, który wykonuje zadanie, które jest w stanie wykonać niewielu. Wszyscy nasi tłumacze języka słowackiego są starannie wyselekcjonowani.

  Językiem tym posługuje się ponad 6 milionów osób – jako językiem urzędowym przede wszystkim na Słowacji, i w należącej do Serbii Wojwodinie.

  najlepsza cena w Polsce

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę tłumaczenia słowackiego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka słowackiego w Polsce.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Czy wiedziałeś, że..?

  Język słowacki jest blisko spokrewniony i najbliższy językowi czeskiemu pod względem gramatyki i słownictwa, oraz w dużo mniejszym stopniu zbliżony jest do języka polskiego.

  Od 15 lat sami zadowoleni klienci
  Zrealizujemy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku słowackim? Masz podręcznik i nie wiesz o co w nim chodzi? Twój klient na Słowacji oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Chciałbyś złożyć pozew w języku słowackim lub przetłumaczyć wyrok?

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenia z języka słowackiego lub na język słowacki:

  Najczęściej wybierane tłumaczenia
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  Tłumaczenie słowackiego dowodu rejestracyjnego

  Po sprowadzeniu pojazdu ze Słowacji, aby zarejestrować pojazd w Polsce, Wydział Komunikacji będzie wymagał abyś przedstawił tłumaczenie przysięgłe dowodu rejestracyjnego oraz faktury lub umowy kupna sprzedaży.

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  Tłumaczenie przysięgłe aktu notarialnego u notariusza język słowacki

  Zawieranie i sporządzanie umowy Spółki, wystawianie pełnomocnictw, zbywanie lub nabywania udziałów w spółce słowackiej lub polskiej, zakup lub sprzedaż nieruchomości, gdy jedna ze stron porozumiewa się w języku słowackim.

  Tłumacz języka francuskiego tłumacz przysięgły języka francuskiego tłumacz przysięgły francuski

  Tłumaczenia ustne język słowacki

  Realizujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne z języka słowackiego lub na język słowacki. Wykonywane przez doświadczonych tłumaczy konferencyjnych. Tłumaczenia ustne wyceniane są indywidualnie. Tłumacz języka słowackiego w biurze tłumaczeń Linguaforum jest do Twoich usług.

  Tłumacz języka słowackiego ONLINE - jak to działa?

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na słowacki lub ze słowackiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. 

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka słowackiego lub na słowacki