E-Sklep
biuro tłumaczeń

Tłumacz uzbecki

Mamy duże doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów i świadczeniu usług tłumacza ustnego z języka polskiego / angielskiego na język uzbecki i z uzbeckiego na język polski / angielski dla różnych branż. Współpracujemy wyłącznie z tłumaczami z wyższym wykształceniem lingwistycznym lub z wysokim doświadczeniem w tłumaczeniach ze specjalizacją w określonej dziedzinie. 

tłumacz przysięgły uzbecki

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne uzbecki

Nasi eksperci są przeszkoleni we wszystkich dziedzinach tłumaczeń, a do każdego projektu wymagającego zaawansowanej znajomości terminologii z danej dziedziny zapewniamy wyspecjalizowanych tłumaczy.

Część tłumaczy specjalizuje się w określonej dziedzinie, np. prawnej, finansowej lub medycznej. Współpracujemy z wieloma tłumaczami języka uzbeckiego, aby mieć pewność, że zawsze mamy tłumacza, który może fachowo obsłużyć Twoje określone potrzeby w zakresie usług tłumaczeniowych.

Tłumaczenia przysięgłe uzbecki

Nasi tłumacze języka uzbeckiego mogą uwierzytelnić wykonane przez siebie tłumaczenia, dzięki czemu możesz być pewien jakości naszej pracy oraz przedłożyć takie tłumaczenia w urzędach. Tłumacz przysięgły gwarantuje, że otrzymasz dokładny dokument prawny. Oferujemy również usługi tłumaczenia ustnego języka uzbeckiego, nagrań głosowych, transkrypcji i optymalizacji pod kątem wielojęzycznych wyszukiwarek. Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby w zakresie języka uzbeckiego, możemy je dla Ciebie zapewnić.

Oferowane przez nas usługi dostosowujemy do wymagań naszych Klientów. Jednym z najważniejszych wymagań jest szybka obsługa. Istnieje również możliwość kontaktu poza godzinami pracy. Jakość i terminowość – to dwa główne powody, dla których zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów.

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne języka uzbeckiego realizujemy zazwyczaj na konferencjach międzynarodowych, w firmach z kapitałem zagranicznym oraz na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych.  

W celu uzyskania bezpłatnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania drogą elektroniczną.
Cieszymy się, że możemy z Tobą porozmawiać 🙂

O języku uzbeckim

Uzbecki jest językiem ojczystym i urzędowym Uzbeków. Język jest również używany w niektórych regionach północnego Afganistanu i wschodniej Turcji, gdzie mniejszości uzbeckie żyją od wieków.
Uzbecki to dość zróżnicowany język z wieloma dialektami. Ponadto, ze względu na wpływy islamu, słownictwo uzbeckie zawiera dużo słów arabskich, które weszły do ​​jego słownika za pośrednictwem perskiego. Duży wpływ na to miały również języki perskie używane w sąsiednich regionach oraz dialekty, takie jak perski, dari i tadżycki. W związku z tym, jeśli chodzi o profesjonalne tłumaczenia z języka uzbeckiego lub na język uzbecki, ważne jest, aby tłumacz był świadomy różnorodności językowej języka uzbeckiego.