Tłumacz uzbecki

Mamy duże doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów i świadczeniu usług tłumacza ustnego z języka polskiego / angielskiego na język uzbecki i z uzbeckiego na język polski / angielski dla różnych branż. Współpracujemy wyłącznie z tłumaczami z wyższym wykształceniem lingwistycznym lub z wysokim doświadczeniem w tłumaczeniach ze specjalizacją w określonej dziedzinie. 

tłumacz przysięgły uzbecki

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne uzbecki

Nasi eksperci są przeszkoleni we wszystkich dziedzinach tłumaczeń, a do każdego projektu wymagającego zaawansowanej znajomości terminologii z danej dziedziny zapewniamy wyspecjalizowanych tłumaczy.

Część tłumaczy specjalizuje się w określonej dziedzinie, np. prawnej, finansowej lub medycznej. Współpracujemy z wieloma tłumaczami języka uzbeckiego, aby mieć pewność, że zawsze mamy tłumacza, który może fachowo obsłużyć Twoje określone potrzeby w zakresie usług tłumaczeniowych.

Tłumaczenia przysięgłe uzbecki

Nasi tłumacze języka uzbeckiego mogą uwierzytelnić wykonane przez siebie tłumaczenia, dzięki czemu możesz być pewien jakości naszej pracy oraz przedłożyć takie tłumaczenia w urzędach. Tłumacz przysięgły gwarantuje, że otrzymasz dokładny dokument prawny. Oferujemy również usługi tłumaczenia ustnego języka uzbeckiego, nagrań głosowych, transkrypcji i optymalizacji pod kątem wielojęzycznych wyszukiwarek. Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby w zakresie języka uzbeckiego, możemy je dla Ciebie zapewnić.

Oferowane przez nas usługi dostosowujemy do wymagań naszych Klientów. Jednym z najważniejszych wymagań jest szybka obsługa. Istnieje również możliwość kontaktu poza godzinami pracy. Jakość i terminowość – to dwa główne powody, dla których zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów.

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne języka uzbeckiego realizujemy zazwyczaj na konferencjach międzynarodowych, w firmach z kapitałem zagranicznym oraz na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych.  

W celu uzyskania bezpłatnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania drogą elektroniczną.
Cieszymy się, że możemy z Tobą porozmawiać 🙂

O języku uzbeckim

Uzbecki jest językiem ojczystym i urzędowym Uzbeków. Język jest również używany w niektórych regionach północnego Afganistanu i wschodniej Turcji, gdzie mniejszości uzbeckie żyją od wieków.
Uzbecki to dość zróżnicowany język z wieloma dialektami. Ponadto, ze względu na wpływy islamu, słownictwo uzbeckie zawiera dużo słów arabskich, które weszły do jego słownika za pośrednictwem perskiego. Duży wpływ na to miały również języki perskie używane w sąsiednich regionach oraz dialekty, takie jak perski, dari i tadżycki. W związku z tym, jeśli chodzi o profesjonalne tłumaczenia z języka uzbeckiego lub na język uzbecki, ważne jest, aby tłumacz był świadomy różnorodności językowej języka uzbeckiego.