TŁUMACZ WIETNAMSKI

Tłumaczenia na język wietnamski wykonywane są w naszym biurze najczęściej przez tłumacza przysięgłego (tłumaczenia uwierzytelnione). 
| tłumaczenia wietnamski | tłumacz przysięgły wietnamski | tłumaczenia ustne wietnamski | biuro tłumaczeń wietnamski

Tłumacz przysięgły języka wietnamskiego lista tłumaczy przysięgłych ministerstwa sprawiedliwości MS

ZAMÓW TŁUMACZENIE

z języka polskiego na wietnamski lub z wietnamskiego na polski z każdego miejsca w Polsce

Biuro tłumaczeń Poznań

WYŚLIJ DOKUMENT

Potrzebujesz tłumaczenie przysięgłe z języka wietnamskiego lub na język wietnamski? A może wystarczy tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne? Nasz tłumacz wietnamski podpowie najlepsze rozwiązanie. Wyślij nam dokument mailem w formie skanu, zdjęcia lub pliku tekstowego (Word, PDF, Excel). Dokument możesz również dostarczyć do naszego biura w Warszawie (Sarmacka 1A/82). Linguaforum, Biuro tłumaczeń język wietnamski znajdziesz tutaj.

Biuro tłumaczeń Kraków

DARMOWA WYCENA

Doświadczony konsultant z naszego biura tłumaczeń przeanalizuje dokument i określi wspólnie z tłumaczem języka wietnamskiego cenę tłumaczenia oraz termin realizacji dla Twojego tekstu. Niezwłocznie postaramy się przygotować dla Ciebie najlepszą ofertę przekładu z wietnamskiego lub na wietnamski. Zazwyczaj trwa to od 30 do 60 min.

Biuro tłumaczeń Warszawa

AKCEPTACJA ZLECENIA

W otrzymanej wycenie znajdziesz informacje odnośnie ceny końcowej oraz terminu realizacji tłumaczenia z wietnamskiego lub na wietnamski.
W przypadku tłumaczenia przysięgłego z wietnamskiego lub na wietnamski w cenie tłumaczenia jest darmowa wysyłka kurierem lub poleconym priorytetem, na terenie Polski. Tłumaczenia wysyłamy również zagranicę. Taka usługa jest wyceniana indywidualnie. Dokładne cennik można sprawdzić na stronie
Poczty PolskiejPo zapoznaniu się z otrzymaną ofertą wyślij nam mailową akceptacje wraz z danymi do faktury.

Tanie biuro tłumaczeń Warszawa

FORMA PŁATNOŚCI

Wybierz dogodną dla siebie formę płatności (przelew, gotówka, karta kredytowa, PayPal). Wyślij potwierdzenie zapłaty i podaj adres do wysyłki. Od tego momentu Twoje tłumaczenie jest w realizacji.

Biuro tłumaczeń Wilanów Mokotów Sadyba Zawady Warszawa

WYSYŁKA KURIEREM

Zlecenie wykonuje tłumacz przysięgły wietnamski, następnie tłumaczenie uwierzytelnione wysyłane jest  kurierem lub listem poleconym na wcześniej podany adres. Tłumaczenia zwykłe wysyłane są mailem na Twoją skrzynkę pocztową. 

Tłumacz przysięgły wietnamski

Szukasz profesjonalnego tłumaczenia z języka wietnamskiego lub na język wietnamski? Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych, zarówno pisemnych jak i ustnych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Porozmawiaj z nami o swoim projekcie. Możemy Ci pomóc. Niezależnie od typu zlecenia, oferujemy usługę tłumaczeniową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne na język wietnamski

Tłumaczenia na język wietnamski są w większości realizowane przez native speakerów języka wietnamskiego. Do zwykłych przekładów, a więc tych nie uwierzytelnionych, zalicza się również tłumaczenia specjalistyczne w których wyróżniamy m.in następujące dziedziny: tłumaczenia medyczne, ekonomiczne, prawnicze, naukowe, informatyczne, marketingowe i SAP oraz przekład literacki i przekład poezji.

Wietnamski – tłumaczenia biznesowe – Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy też międzynarodową korporację, skuteczna komunikacja z klientami jest jednym z Twoich priorytetów. Usługi językowe pozwalają na rozwój i pozyskiwanie nowych klientów na każdym rynku.

Tłumaczenie stron internetowych na wietnamski – Internet to gigantyczne międzynarodowe centrum handlowe. Jeśli wietnamscy internauci są w stanie znaleźć i zrozumieć Twoją stronę internetową, Twoja firma i produkty zaczną zdobywać uwagę na tym rynku.

Tłumaczenie techniczne język wietnamski – Od instrukcji obsługi i patentów mechanicznych do robotyki, zapewnimy Ci najlepsze tłumaczenie techniczne.

Tłumaczenia prawnicze wietnamski – W przypadku umów, zeznań i wszelkich innych dokumentów prawnych bardzo istotna jest znajomość prawa obowiązującego w Wietnamie oraz różnic między prawem wietnamskim a polskim. Przy realizacji tłumaczeń zachowujemy poufność i precyzje wymaganą w tłumaczeniach prawniczych.

Tłumaczenie gier i aplikacji na język wietnamski – Azja jest mekką przemysłu gier komputerowych. Bez względu na to, czy jesteś twórcą gier, czy firmą zajmującą się grami, zaprezentowanie swojego biznesu w Wietnamie może być najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podejmiesz.

Tłumaczenia materiałów reklamowych i ofert biznesowych. Tłumaczenie dokumentów urzędowych, świadectw szkolnych, zaświadczeń z pracy. Tłumaczenie dokumentów medycznych, korespondencji, filmów, ścieżek dialogowych oraz wiele innych.

Adresatem zapytań dotyczących legalizacji wietnamskich dokumentów oraz uregulowań prawnych związanych z tłumaczeniami uwierzytelnionymi lub przysięgłymi jest Ambasada Wietnamu.

Tłumaczenia przysięgłe języka wietnamskiego

Tłumaczenia przysięgłe na wietnamski lub tłumaczenia przysięgłe z wietnamskiego realizowane są przez biegłych tłumaczy przysięgłych z listy tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Tłumacz przysięgły wietnamski i jego obecność wymagana jest np. w Urzędzie Stanu Cywilnego podczas ślubu, u notariusza przy zawieraniu umów, przy zakupie nieruchomości. W Sądzie podczas rozprawy sądowej, w sytuacji kiedy jedną ze stron jest obywatel wietnamu nie władający językiem polskim. Tłumaczenie przysięgłe wietnamskie jest uwierzytelnione imienną pieczęcią tłumacza przysięgłego i jego podpisem.

Tłumaczenia ustne w języku wietnamskim

Tłumaczenie ustne na język wietnamski lub tłumaczenia ustne z wietnamskiego realizujemy przeważnie na konferencjach międzynarodowych, w firmach z kapitałem zagranicznym oraz na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych z udziałem Wietnamczyków.  Do tłumaczeń ustnych zaliczamy również tłumaczenia konferencyjne, które dzielimy na tłumaczenia konsekutywne (następcze) i tłumaczenia symultaniczne (równoległe), określane również jako tłumaczenia kabinowe.

Tłumaczenia polsko-wietnamskie

Wietnamski jest ważnym językiem dla biznesu, internetu i branż technologicznych. Biuro tłumaczeń Wietnamski pomoże Ci, by język wietnamski poszerzył zasięg Twojej działalności. Linguaforum pomaga firmom zbliżyć się o krok do globalnego sukcesu.  Potrzeby w zakresie tłumaczenia na język wietnamski rosną.  Zapewniamy najlepsze wietnamskie tłumaczenia dostosowane do Państwa potrzeb. Jeżeli mają Państwo projekt tłumaczeniowy na język wietnamski, prosimy o kontakt. Uzyskacie wycenę i pomoc realizacji projektu w terminie odpowiadającym Waszym potrzebom.

TŁUMACZENIE PRZYSIĘGŁE WIETNAMSKI BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

traduccion jurada de rumano

Tłumaczenia przysięgłe język wietnamski

Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego języka wietnamskiego. Najczęściej tłumaczymy dokumenty celne, certyfikaty eksportowe, akty urodzenia, akty małżeństwa, świadectwa kwalifikacji, rejestry rodzinne.

Tłumacz przysięgły języka albańskiego Tłumacz języka albańskiego Tłumaczenia język albański

Tłumaczenia ustne język wietnamski

Realizujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne z języka wietnamskiego lub na język wietnamski. Wykonywane przez doświadczonych tłumaczy konferencyjnych. Tłumaczenia ustne wyceniane są indywidualnie. Biuro tłumaczeń wietnamski jest do Państwa usług.

traduccion jurada de rumano traductor jurado de rumano traducciones juradas de rumano

Tłumaczenia przysięgłe w Urzędzie Stanu Cywilnego

USC wymaga obecności tłumacza przysięgłego języka wietnamskiego w przypadku gdy jeden z małżonków jest obywatelem Wietnamu lub włada wyłącznie językiem wietnamskim.

traducción jurada de marroqui

Tłumaczenie przysięgłe aktu notarialnego u notariusza

Zawieranie i sporządzanie umowy Spółki, wystawianie pełnomocnictw, zbywanie lub nabywania udziałów w spółce wietnamskiej lub polskiej, zakup lub sprzedaż nieruchomości, gdy jedna ze stron porozumiewa się w języku wietnamskim.

tłumaczenie angielski japoński

Tłumaczenie z angielskiego na wietnamski lub z wietnamskiego na angielski

Współpracujemy z tłumaczami na całym świecie, wykonując tłumaczenia w najbardziej skomplikowanych parach językowych. Tłumaczenia wykonywane przez native speakerów, których językiem przekładu jest ich język ojczysty.