TŁUMACZ POLSKO-BRAZYLIJSKI

Szukasz tłumacza brazylijskiego?

Linguaforum oferuje tłumaczenie dokumentów brazylijskich

Potrzebny Ci jest tłumacz polsko-brazylijski? Zastanawiasz się komu powierzyć tłumaczenie dokumentu brazylijskiego? Kraj o urzędowym języku portugalskim to nie tylko Portugalia. Nie wszyscy wiedzą, że język portugalski posiada dwie odmiany, a językiem urzędowym w Brazylii jest brazylijska wersja języka portugalskiego. Nie jest on jednak na tyle odmienny, by nasi tłumacze portugalskiego nie byli w stanie wykonać tłumaczenia tego języka obcego.

W zakresie języka portugalskiego oferujemy wszystkie możliwe rodzaje tłumaczeń. Nasze biuro wykonuje tłumaczenia najwyższej jakości — wszystkie języki obce w najlepszych cenach w Polsce, tłumaczenia języka portugalskiego zgodnie z wytycznymi od klientów.

 

Tłumacz polsko-brazylijski

Język brazylijski

Brazylia jest największym krajem Ameryki Południowej, o populacji około 216 milionów, co stanowi prawie połowę całkowitej populacji kontynentu. Językiem oficjalnym w Brazylii jest brazylijski wariant języka portugalskiego.

Portugalski to język używany w Brazylii od XVI wieku, kiedy Portugalczycy dotarli do Ameryki Południowej. Brazylijski portugalski ma wiele dialektów i odmian w zależności od regionu, w którym się nim posługuje. Najbardziej rozpowszechnionym dialektem jest ten z Rio de Janeiro, używany w północno-wschodniej części kraju. Na podstawie portugalskiego języka mówionego ustalono zasady gramatyczne i fonetyczne jego europejskiej odmiany. Język portugalski należy do grupy romańskiej języków indoeuropejskich oraz jest dziewiątym najczęściej używanym językiem na świecie.

Inne języki Brazylii
Językiem portugalskim posługuje się 98% populacji, natomiast w języku angielskim dogada się jedynie nieliczna część społeczeństwa. Według raportu British Council z 2014 r. jedynie 5% obywateli Brazylii potwierdza, że zna język angielski w stopniu komunikatywnym.
 
W takim razie, w jakim języku, poza ojczystym, obywatele Brazylii mówią najchętniej? To może wydawać się zaskakujące, ale drugim najczęściej używanym w Brazylii jest język niemiecki, natomiast trzeci z kolei jest język włoski.
 
Kliknij tutaj, by zapoznać się z wzorami dokumentów wydawanych w Brazylii.
Czy wiedziałeś?
 • Brazylia jest krajem z największą liczbą osób używających języka portugalskiego.
 • Zaledwie 5% osób mówiących po portugalsku mieszka w Portugalii
 • W języku portugalskim występuje dużo zapożyczeń, słów pochodzenia arabskiego
 • Pierwszym Europejczykiem, który zobaczył teren dzisiejszej Brazylii był Portugalczyk Petro Alvares Cabral
 • Do roku 2009 portugalski alfabet nie miał w sobie liter „K”, „W” oraz „Y”
 • Od roku 2022 językiem urzędowym brazylijskiej gminy Áurea jest język polski

Tłumacz brazylijski

tłumacz polsko-brazylijski - flaga brazylii
Nie musisz dalej szukać!

Tłumacz przysięgły w naszym biurze tłumaczeń!

Z zakresu języka portugalskiego dostępny jest w naszym biurze ogromny wachlarz usług tłumaczeniowych! Z racji popularności języka portugalskiego, możesz zamówić u nas wszelkie rodzaje tłumaczeń tego języka, takie jak: tłumaczenia zwykłe, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenie finansowe, skorzystać z usług tłumacza przysięgłego, wykonujemy także tłumaczenia strony internetowej. Te i każde inne tłumaczenia wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum, a zamówisz je w 3 prostych krokach. Zaczniemy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia, następnie nasz tłumacz brazylijski zadba o całą resztę.

Zapoznaj się z cennikiem tłumaczeń języka portugalskiego i innych dostępnych języków tutaj!

3 KROKI

Tłumacz portugalski w 3 prostych krokach

1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumacza języka obcego?
Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Ci tłumaczenie wykonane przez tłumacza brazylijskiego.

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  IMIĘ I NAZWISKO

  ADRES E-MAIL

  NUMER TELEFONU

  WIADOMOŚĆ

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Rozliczenie bez niespodzianek

  Gwarantujemy stabilność ceny tłumaczenia! Koszt podany przy wycenie nie wzrośnie po wykonaniu tłumaczenia. Cena wskazana przy wycenie jest zawsze wiążąca! Nasi tłumacze języka portugalskiego, tłumacz polsko-brazylijski zadbają o to, by każdy klient był zadowolony niezależnie od tego, którą wersją języka jest zainteresowany. Zamów tłumaczenie już dziś!

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Beata Sime
  Beata Sime
  16. Luty, 2023.
  Bardzo serdeczne I profesjonlane podejscie do klienta. Szybka odpowiedz na kazde pytanie. Dobre ceny. Szybko, sprawnie I fachowo. Serdecznie polecam !!!
  damix92
  damix92
  7. Luty, 2023.
  Super szybko i konkretnie
  eryczano
  eryczano
  28. Styczeń, 2023.
  5 gwiazdek firma bardzo ekspresowa skany wysłałem w piątek o 17 w niedzielę już miałem na emailu
  Román
  Román
  20. Styczeń, 2023.
  Excelente trato y servicio. También bastante rápido. Tardan entre 1 y 3 días laborables en traducir un documento dependiendo de lo denso que sea. Precios bastante razonables. Lo recomiendo.
  Konstancja Ubraniak
  Konstancja Ubraniak
  5. Styczeń, 2023.
  Super profesjonalna Firma polecam Wszystkim ,jestem bardzo zadowolona NAJLEPSI :):):)
  Aleksandra Latos-zygowska
  Aleksandra Latos-zygowska
  13. Grudzień, 2022.
  Szybko,skutecznie,profesjonalnie. Przystępne ceny. Niezawodni. Polecam.