E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ JĘZYKA FILIPIŃSKIEGO

Tłumacz przysięgły filipiński

Od 2006 roku zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych, zarówno pisemnych jak i ustnych. Wykonasz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

tłumacz polsko filipiński

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne filipiński

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług językowych w języku filipińskim, Linguaforum oferuje kompletny zestaw rozwiązań, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów. Niezależnie od tego, czy tłumaczysz dokumentację techniczną, handlową, marketingową, czy jakąkolwiek inną, nasi lingwiści w języku ojczystym dostarczają potrzebne tłumaczenie.
Dokładność przekładu językowego może uratować życie, dlatego słowa należy traktować niezwykle uważnie. Wielu naszych ekspertów języka filipińskiego posiada specjalistyczną wiedzę na temat medycyny, farmaceutyków i opieki zdrowotnej. Dokumenty takie jak wyniki badań laboratoryjnych, raporty pacjentów, historia choroby zawierają kluczowe informacje, a wszelkie błędy w tłumaczeniu mogą prowadzić do poważnych konsekwencji. Dlatego bardzo ważne jest, aby szukać profesjonalnej pomocy przez ekspertów medycznych tłumaczy. Zapewniamy bezbłędne tłumaczenia dokumentów technicznych, marketingowych i sprzedażowych.

Świadczymy profesjonalne usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne zgodne z rynkiem filipińskim. Nasze usługi tłumaczeniowe obejmują: tłumaczenie stron internetowych, tłumaczenie instrukcji obsługi, tłumaczenie reklam itp. Oferujemy najlepszą jakość i profesjonalną obsługę za najniższą cenę. Możemy tłumaczyć z filipińskiego na polski i angielski, z polskiego i angielskiego na filipiński oraz w innych parach językowych.

Tłumaczenia dla rynku gier

Rynek gier nie jest tylko zabawą dla dzieci – to ogromny międzynarodowy biznes. Krajowi producenci gier i zagraniczne studia starają się tłumaczyć na język filipiński i z filipińskiego w celu uzyskania różnorodnych produktów rozrywkowych. Lokalizacja w języku docelowym lokalnym jest warunkiem koniecznym uczestniczenia na rynku tego kraju. Eksperci współpracujący z naszym biurem posiadają specjalistyczną wiedzę na temat gier, w tym gier wideo, najnowszych gadżetów VR / AR, wydarzeń sportowych i najnowszych urządzeń cyfrowych.

Tłumaczenia przysięgłe język filipiński

Tłumaczenia przysięgłe w Polsce realizowane są przez biegłych z listy tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Niestety na razie nie ma tłumacza języka filipińskiego, który zdobył odpowiednie uprawnienia. Nie jest to jednak wielka przeszkodą, gdyż drugim językiem urzędowym na Filipinach jest język angielski.

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne języka filipińskiego realizujemy przeważnie na konferencjach międzynarodowych, eventach lub w firmach z kapitałem zagranicznym.

Czy muszę tłumaczyć na język filipiński, jeśli prawie wszyscy mówią na Filipinach po angielsku?

Odpowiedź brzmi „tak”, jeśli chcesz tworzyć produkty konsumenckie dla mieszkańców Filipin. Chociaż angielski jest językiem urzędowym, nie oznacza to, że wszyscy mówią po angielsku w tym kraju. Dzięki ponownemu wzrostowi świadomości tożsamości kulturowej produkty zlokalizowane w Tagalog zyskują lepszą lojalność klientów dzięki lepszemu dopasowaniu do użytkowników.

O Filipinach i języku filipińskim

Język tagalog, oficjalnie nazywany filipińskim, jest używany przez 70 milionów ludzi na Filipinach i na całym świecie.
Filipińska gospodarka stale się rozwija od dziesięcioleci, a Międzynarodowy Fundusz Walutowy w 2014 r. ogłosił ją 39. największą gospodarką na świecie. Filipiny uważa się za kraj nowo uprzemysłowiony, który przechodzi z kraju opartego na rolnictwie do kraju opartego bardziej na usługach i produkcji.
Przewiduje się, że filipińska gospodarka przeskoczy 27 miejsc, aby stać się 16 największą gospodarką świata w 2050 r., A zatem rośnie potrzeba dotarcia zagranicznych firm na rynek filipiński, a także pilna potrzeba tłumaczeń na język filipiński.

Tłumaczenia biznesowe

TŁUMACZENIA BIZNESOWE tłumacz biznesowy Czym są tłumaczenia biznesowe? Wiemy, zaufaj nam! Tłumaczenia biznesowe można...

Więcej

Tłumaczenia finansowe

PRESUPUESTO GRATUITO TŁUMACZENIA FINANSOWE Tłumaczenia finansowe Tłumaczenie finansowe Tłumaczenia finansowe w dobrej cenie? Profesjonalne...

Więcej

Tłumaczenie dokumentów

TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW Profesjonalne tłumaczenia bez wychodzenia Tłumaczenie dokumentów bez wychodzenia Tłumaczenie dokumentów wymaga nie...

Więcej

Tłumaczenia medyczne

TŁUMACZENIA MEDYCZNE Tłumacz medyczny ratuje życia Tłumaczenia medyczne nie dają marginesu na przypuszczenia Tłumaczenia...

Więcej
Naszym celem jest Twoje zadowolenie

Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka filipińskiego lub na filipiński