E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ POLSKO-IZRAELSKI

profesjonalny tłumacz języka izraelskiego

Kto przetłumaczy dokumenty wydane w Izraelu na język polski?​

Potrzebny Ci jest profesjonalny tłumacz języka izraelskiego? Zastanawiasz się komu powierzyć tłumaczenie dokumentu wydanego w Izralu? Nie wszyscy wiedzą, że językiem urzędowym w Izraelu jest język hebrajski.

Jeżeli szukasz biura tłumaczeń, które sprosta Twoim wymaganiom, to mam dobrą wiadomość: nie musisz już dalej szukać! U nas otrzymasz najwyższej jakości tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia ustne w najlepszych cenach w Polsce.

tłumacz przysięgły języka izraelskiego

Profesjonalni tłumacze języka hebrajskiego

Historia języka hebrajskiego ma tysiące lat i została zachowana na prastarych zwojach. Mimo tego obecnie językiem hebrajskim posługuje sie około 9 milionów ludzi. Jeszcze bardziej zaskakujący może być fakt, że we wczesnym XX wieku praktycznie nie było osób, dla których był on językiem ojczystym.

Hebrajski jest oficjalnym językiem państwa Izrael i należy on do rodziny języków semickich. W tekście hebrajskim pisze się od prawej do lewej, a złożony on jest z charakterystycznych znaków alfabetu hebrajskiego, lub inaczej pisma kwadratowego. Nowoczesny język hebrajski ma zaskakująco małą liczbę zapożyczeń z języków obcych, a jedna wersja języka hebrajskiego pod względem akcentu jest trudna do ustalenia.

Mimo tego, że do oficjalnych języków Izraela zalicza się język hebrajski język arabski ma szczególny status na tle prawnym.

Jak brzmi język hebrajski?
Czy wiedziałeś?
 • Izrael ma więcej muzeów na mieszkańca niż jakikolwiek inny kraj.
 • 50km od Tel Awiwu znajdziemy jedyny na świecie podwodny park archeologiczny.
 • W izraelu wynaleziono wiele technologii, m.in.: pocztę głosową, farbę chłodząca budynki oraz produkcję miodu bez pomocy pszczół.
 • Ponad 450 ton hummusu jest zjadane w Izraelu każdego roku.
 • Jeżeli poczta izraelska otrzyma list zaadresowany do boga, zostanie on otwarty i umieszczony między kamiennymi ścianami jerozolimskiej Ściany Płaczu.
 • Klej na Izraelskich znaczkach pocztowych jest koszerny.
 • Izrael jako pierwszy zakazał pokazów mody z udziałem modelek z niedowagą.
 • 85% domostw ogrzewa wodę jedynie dzięki panelom słonecznym.

tłumaczenia arabski polski online

Tłumacz polsko-izraelski
Nie musisz dalej szukać!

Tłumacz przysięgły języka izraelskiego w naszym biurze tłumaczeń!

Oferujemy ogromny wachlarz tłumaczeń! Możesz zamówić u nas tłumaczenie finansowe, tłumaczenia przysięgłe, a nawet zlecić nam tłumaczenie strony internetowej. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka hebrajskiego. W naszym zakresie usług tłumaczenia znajduje się również tłumaczenie dokumentów samochodowych.

Jak zamówić tłumacza?

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE DOKUMENTU IZRAELSKIEGO

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ KOSZT TŁUMACZENIA

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym realizację zlecenia. Twoje dokumenty trafią następnie do specjalisty języka izraelskiego.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Ci poprawnie wykonane tłumaczenie.


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Rozliczenie bez niespodzianek

  Gwarantujemy stabilność ceny! Koszt podany przy wycenie nie wzrośnie po wykonaniu tłumaczenia. Cena wskazana przy wycenie jest zawsze wiążąca! Tłumacz przysięgły polsko-izraelski  w dobrej cenie. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Jola Potocka
  Jola Potocka
  25. Sierpień, 2023.
  Bardzo dobry i szybki serwis.
  Damian Mikuła
  Damian Mikuła
  23. Sierpień, 2023.
  Biuro godne polecenia ,wycena dokumentów gotowa w 15 min a realizacja w 1 dzień .Cena tez jest przystępna .Polecam serdecznie 😊😊😊
  Fabian Mentel
  Fabian Mentel
  23. Sierpień, 2023.
  Bardzo mocno polecam :), szybko i nie zbyt drogo
  Alem Mily
  Alem Mily
  1. Sierpień, 2023.
  A pleasure to do business with…
  Mimbla Mi
  Mimbla Mi
  19. Lipiec, 2023.
  Bardzo profesjonalne biuro. Szybki termin realizacji (1 dzień!), bardzo sprawny i miły kontakt. Dokumenty zostały przetłumaczone i wysłane zarówno poczta elektroniczna jak i paczkomatem. Bardzo dziękujemy.
  Sabina Susułowska
  Sabina Susułowska
  12. Lipiec, 2023.
  Bardzo miła i szybka współpraca. Komunikacja przebiegła sprawnie i zlecenie zostało wykonane w atrakcyjnej cenie. Dziękuję i polecam.
  Małgorzata Khaksar
  Małgorzata Khaksar
  29. Czerwiec, 2023.
  Jak najbardziej polecam usługi Biura Linguaforum! Szybko, rzetelnie i cena najlepsza 👍oraz bardzo miła Obsługa!