TŁUMACZ POLSKO-IZRAELSKI

profesjonalny tłumacz języka izraelskiego

Kto przetłumaczy dokumenty wydane w Izraelu na język polski?​

Potrzebny Ci jest profesjonalny tłumacz języka izraelskiego? Zastanawiasz się komu powierzyć tłumaczenie dokumentu wydanego w Izralu? Nie wszyscy wiedzą, że językiem urzędowym w Izraelu jest język hebrajski.

Jeżeli szukasz biura tłumaczeń, które sprosta Twoim wymaganiom, to mam dobrą wiadomość: nie musisz już dalej szukać! U nas otrzymasz najwyższej jakości tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia ustne w najlepszych cenach w Polsce.

tłumacz przysięgły języka izraelskiego

Profesjonalni tłumacze języka hebrajskiego

Historia języka hebrajskiego ma tysiące lat i została zachowana na prastarych zwojach. Mimo tego obecnie językiem hebrajskim posługuje sie około 9 milionów ludzi. Jeszcze bardziej zaskakujący może być fakt, że we wczesnym XX wieku praktycznie nie było osób, dla których był on językiem ojczystym.

Hebrajski jest oficjalnym językiem państwa Izrael i należy on do rodziny języków semickich. W tekście hebrajskim pisze się od prawej do lewej, a złożony on jest z charakterystycznych znaków alfabetu hebrajskiego, lub inaczej pisma kwadratowego. Nowoczesny język hebrajski ma zaskakująco małą liczbę zapożyczeń z języków obcych, a jedna wersja języka hebrajskiego pod względem akcentu jest trudna do ustalenia.

Mimo tego, że do oficjalnych języków Izraela zalicza się język hebrajski język arabski ma szczególny status na tle prawnym.

Jak brzmi język hebrajski?
Czy wiedziałeś?
 • Izrael ma więcej muzeów na mieszkańca niż jakikolwiek inny kraj.
 • 50km od Tel Awiwu znajdziemy jedyny na świecie podwodny park archeologiczny.
 • W izraelu wynaleziono wiele technologii, m.in.: pocztę głosową, farbę chłodząca budynki oraz produkcję miodu bez pomocy pszczół.
 • Ponad 450 ton hummusu jest zjadane w Izraelu każdego roku.
 • Jeżeli poczta izraelska otrzyma list zaadresowany do boga, zostanie on otwarty i umieszczony między kamiennymi ścianami jerozolimskiej Ściany Płaczu.
 • Klej na Izraelskich znaczkach pocztowych jest koszerny.
 • Izrael jako pierwszy zakazał pokazów mody z udziałem modelek z niedowagą.
 • 85% domostw ogrzewa wodę jedynie dzięki panelom słonecznym.

tłumaczenia arabski polski online

Tłumacz polsko-izraelski
Nie musisz dalej szukać!

Tłumacz przysięgły języka izraelskiego w naszym biurze tłumaczeń!

Oferujemy ogromny wachlarz tłumaczeń! Możesz zamówić u nas tłumaczenie finansowe, tłumaczenia przysięgłe, a nawet zlecić nam tłumaczenie strony internetowej. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka hebrajskiego. W naszym zakresie usług tłumaczenia znajduje się również tłumaczenie dokumentów samochodowych.

Jak zamówić tłumacza?

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE DOKUMENTU IZRAELSKIEGO

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ KOSZT TŁUMACZENIA

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym realizację zlecenia. Twoje dokumenty trafią następnie do specjalisty języka izraelskiego.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Ci poprawnie wykonane tłumaczenie.

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  IMIĘ I NAZWISKO

  ADRES E-MAIL

  NUMER TELEFONU

  WIADOMOŚĆ

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Rozliczenie bez niespodzianek

  Gwarantujemy stabilność ceny! Koszt podany przy wycenie nie wzrośnie po wykonaniu tłumaczenia. Cena wskazana przy wycenie jest zawsze wiążąca! Tłumacz przysięgły polsko-izraelski  w dobrej cenie. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Beata Sime
  Beata Sime
  16. Luty, 2023.
  Bardzo serdeczne I profesjonlane podejscie do klienta. Szybka odpowiedz na kazde pytanie. Dobre ceny. Szybko, sprawnie I fachowo. Serdecznie polecam !!!
  damix92
  damix92
  7. Luty, 2023.
  Super szybko i konkretnie
  eryczano
  eryczano
  28. Styczeń, 2023.
  5 gwiazdek firma bardzo ekspresowa skany wysłałem w piątek o 17 w niedzielę już miałem na emailu
  Román
  Román
  20. Styczeń, 2023.
  Excelente trato y servicio. También bastante rápido. Tardan entre 1 y 3 días laborables en traducir un documento dependiendo de lo denso que sea. Precios bastante razonables. Lo recomiendo.
  Konstancja Ubraniak
  Konstancja Ubraniak
  5. Styczeń, 2023.
  Super profesjonalna Firma polecam Wszystkim ,jestem bardzo zadowolona NAJLEPSI :):):)
  Aleksandra Latos-zygowska
  Aleksandra Latos-zygowska
  13. Grudzień, 2022.
  Szybko,skutecznie,profesjonalnie. Przystępne ceny. Niezawodni. Polecam.