TŁUMACZ POLSKO-MEKSYKAŃSKI

profesjonalny tłumacz języka meksykańskiego
Kto przetłumaczy dokumenty wydane w meksyku?​

Potrzebny Ci jest profesjonalny tłumacz języka meksykańskiego? Zastanawiasz się komu powierzyć tłumaczenie dokumentu z meksyku? Nie wszyscy wiedzą, że głównym językiem używanym w meksyku jest język hiszpański.

Jeżeli szukasz biura tłumaczeń, które sprosta Twoim wymaganiom, to mam dobrą wiadomość: nie musisz już dalej szukać! U nas otrzymasz najwyższej jakości tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia ustne w najlepszych cenach w Polsce.

Tutaj znajdziesz wzory dokumentów wydawanych w Meksyku.

tłumacz przysięgły języka meksykańskiego

Profesjonalni tłumacze języka hiszpańskiego

Historia języka hiszpańskiego w Meksyku rozpoczęła się wraz z hiszpańskim podbojem Ameryki w pierwszej połowie XVI wieku. Używany przez Hiszpanów język zaczął mieszać się z językami tubylczymi oraz ewoluować niezależnie od europejskiego hiszpańskiego, skutkując powstaniem wariantu meksykańskiego.
 
Jest on najbardziej popularną odmianą hiszpańskiego na świecie, z łączną liczbą użytkowników około 120 milionów. 99,2% populacji meksyku używa różnych hiszpańskich dialektów, a dla 93,8% jest on ich językiem ojczystym.
 
Meksyk ma aż 69 oficjalnych języków, z których znaczna większość to języki tubylcze. Dzięki ustawie z 2003 roku o prawach językowych ludności tubylczej języki te są na równi z hiszpańskim, a rząd wspiera ich użytek i rozwój.
 
Największym z nich jest język nahuatl, znany również jako aztecki, którym posługuje się ponad 1,6 miliona osób. Wyrazami zapożyczonymi z języka nahuatl są m.in.: czekoladachilli, kakao, awokado, kojot.
 
Mimo faktu, iż język meksykański oraz język hiszpański kastylijski różnią się znacząco w mowie potocznej, ich rejestry formalne oraz oficjalne dokumenty nie są aż tak od siebie różne.
Z pomocą profesjonalnego biura tłumaczeń współpracującego z native speakerami języka hiszpańskiego bez problemu zrealizujesz tłumaczenia dokumentów imigracyjnych, aktu zawarcia małżeństwa czy tłumaczenia dokumentów sądowych.
Poznaj różnice w brzmieniu:
Czy wiedziałeś?
Polski Hiszpański Meksykański
samochód
coche
carro
autobus
autobús
camión
ziemniak
patata
papa
telefon komórkowy
móvil
celular
długopis
bolígrafo
pluma
komputer
ordenador
computadora
grejpfrut
pomelo
toronja
ciasto
tarta
pastel
łapać
coger
agarrar
okulary
gafas
lentes
limonka
lima
limon

Potrzebujesz profesjonalnych tłumaczeń prawniczych?

tłumacz polsko-meksykański
Nie musisz dalej szukać!

Tłumacz przysięgły języka meksykańskiego w naszym biurze tłumaczeń!

Oferujemy ogromny wachlarz tłumaczeń! Możesz zamówić u nas tłumaczenie finansowe, tłumaczenia przysięgłe, a nawet zlecić nam tłumaczenie strony internetowej. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

Dostępne również przekłady dokumentów samochodowych.

Jak zamówić tłumacza?

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE dokumentu meksykańskiego

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ koszt tłumaczenia

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym realizację zlecenia. Twoje dokumenty otrzyma nasz najlepszy tłumacz hiszpańskiego.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Ci poprawnie wykonane tłumaczenie.

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  IMIĘ I NAZWISKO

  ADRES E-MAIL

  NUMER TELEFONU

  WIADOMOŚĆ

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Rozliczenie bez niespodzianek

  Gwarantujemy stabilność ceny! Koszt podany przy wycenie nie wzrośnie po wykonaniu tłumaczenia. Cena wskazana przy wycenie jest zawsze wiążąca! Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego w dobrej cenie. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Beata Sime
  Beata Sime
  16. Luty, 2023.
  Bardzo serdeczne I profesjonlane podejscie do klienta. Szybka odpowiedz na kazde pytanie. Dobre ceny. Szybko, sprawnie I fachowo. Serdecznie polecam !!!
  damix92
  damix92
  7. Luty, 2023.
  Super szybko i konkretnie
  eryczano
  eryczano
  28. Styczeń, 2023.
  5 gwiazdek firma bardzo ekspresowa skany wysłałem w piątek o 17 w niedzielę już miałem na emailu
  Román
  Román
  20. Styczeń, 2023.
  Excelente trato y servicio. También bastante rápido. Tardan entre 1 y 3 días laborables en traducir un documento dependiendo de lo denso que sea. Precios bastante razonables. Lo recomiendo.
  Konstancja Ubraniak
  Konstancja Ubraniak
  5. Styczeń, 2023.
  Super profesjonalna Firma polecam Wszystkim ,jestem bardzo zadowolona NAJLEPSI :):):)
  Aleksandra Latos-zygowska
  Aleksandra Latos-zygowska
  13. Grudzień, 2022.
  Szybko,skutecznie,profesjonalnie. Przystępne ceny. Niezawodni. Polecam.