TŁUMACZ PRZYSIEGŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

tłumaczenie przysięgłe niemiecki

tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Potrzebny tłumacz przysięgły języka niemieckiego od zaraz? Nasze prawie 20 letnie doświadczenie jest gwarantem owocnej współpracy! Wykonujemy każde tłumaczenie przysięgłe- niemiecki, na koncie mamy tysiące zleceń zarówno ustnych jak i pisemnych. Nasz tłumacz przysięgły polsko niemiecki przygotuje dla Ciebie przekład pisemny, zwykły i przysięgły, ustny i specjalistyczny, aby go otrzymać nie musisz wychodzić z domu! U nas zawsze tanio i sprawnie! Dzięki pomocy naszych konsultantów z pewnością dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

tłumaczenie przysięgłe niemiecki

tłumaczenie przysięgłe niemiecki

Nie musisz dalej szukać!

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego w naszym biurze tłumaczeń! Oferujemy ogromny wachlarz tłumaczeń! Możesz zamówić u nas tłumaczenie finansowe, skorzystać z usług tłumacza przysięgłego polsko-niemieckiego, a nawet zlecić nam tłumaczenie strony internetowej na język niemiecki. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumacz przysięgły polsko niemiecki?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 

Rozliczenie bez niespodzianek

Gwarantujemy stabilność ceny! Koszt podany przy wycenie nie wzrośnie po wykonaniu tłumaczenia. Cena wskazana przy wycenie jest zawsze wiążąca! Tłumacz przysięgły polsko niemiecki w dobrej cenie. 

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  IMIĘ I NAZWISKO

  ADRES E-MAIL

  NUMER TELEFONU

  WIADOMOŚĆ

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  tłumacz przysięgły języka niemieckiego, za jaką cenę?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce za tłumaczenie przysięgłe niemiecki.  

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  U nas sprawnie, tanio i profesjonalnie

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego w najlepszej cenie na rynku

  Na początku naszej współpracy otrzymasz od nas dokładną wycenę oraz określimy przewidywany termin realizacji tłumaczenia. Co ważne, koszt przekładu zostanie taki sam jak przy wycenie.

   

  Koszt obliczamy z cen ryczałtowych, przewidujemy rabaty w przypadku powtórzeń lub stan standaryzowanych dokumentów. Każdy tłumacz języka niemieckiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język niemiecki są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka niemieckiego. Nasz tłumacz przysięgły języka niemieckiego jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego tłumacz przysięgły niemiecki tłumacz przysięgły polsko niemiecki tłumaczenie przysięgłe niemiecki

  Negatywny wynik testu COVID-19:

  W związku z ciągłymi zmianami spowodowanymi działaniem koronawirusa polecamy nasze informacje o COVID-19. Upewnij się, że jesteś dobrze poinformowany przy wjeździe i wyjeździe z Niemiec.

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe oferta biura tłumaczeń
  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego w najlepszej cenie

  U nas otrzymasz najlepszą cenę za tłumaczenie przysięgłe niemiecki. Skąd mamy taką pewność? Bazujemy na tradycji, doświadczeniu i ugruntowanych kontaktach biznesowych. Jesteśmy na rynku od 2006 roku, przez ten czas zebraliśmy grupę profesjonalnych tłumaczy języka niemieckiego. Przez prawie 20 lat udało nam się opracować z naszymi tłumaczami najkorzystniejsze dla wszystkich stron warunki współpracy.

  Jesteśmy profesjonalistami w każdej dziedzinie, niezależnie od tego, czy potrzebny jest tłumacz przysięgły języka niemieckiego, czy native speaker. Nie musisz się już dłużej zastanawiać, prześlij nam dokumenty do darmowej wyceny już zaraz! W ciągu 30 min otrzymasz dokładane dane dotyczące kosztu i czasu realizacji zlecenia.

  Dla około 105 milionów osób, język niemiecki jest językiem ojczystym

  Wycena bez ryzyka

  W naszym biurze obowiązuje zasada bezpłatnej wyceny. Możesz na początek poprosić o oszacowanie kosztu zlecenia, a dopiero później podjąć ostateczną decyzję o współpracy. Naszą ofertę możesz zawsze porównać z innymi biurami. Jednak po ocenie rynku wróć do nas, a my dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał najkorzystniejszą cenę. Nasze biuro oraz przypisany do Ciebie tłumacz przysięgły polsko niemiecki gwarantujemy najlepszą ofertę współpracy.  

  kilka artykułów z naszego Bloga, które mogą Cię zainteresować.

  Jak zamówić tłumaczenie przysięgłe niemiecki?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji

  KILKA INTERESUJĄCYCH FAKTÓW O JĘZYKU NIEMIECKIM

  Czy wiedziałeś, że..?

  Język niemiecki to język z grupy zachodniej rodziny języków germańskich. W rzeczywistości stanowi on grupę kilku języków zachodniogermańskich, które często są określane jako języki niemieckie; standardowy język niemiecki (Standard Hochdeutsch) oparty jest na Biblii Marcina Lutra, która z kolei opiera się na języku mówionym w Górnej Saksonii i Turyngii.
  Niemiecki jest językiem urzędowym w takich państwach jak Austria, Belgia, Liechtenstein, Luksemburg, Niemcy i Szwajcaria.

  W Watykanie niemiecki jest oficjalnym językiem Gwardii Szwajcarskiej, czyli straży papieskiej.

  Od 14 lat sami zadowoleni klienci
  Zrealizujemy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Potrzebujesz tłumaczenia specjalistycznego z danej dziedziny techniki, np. architektury lub budownictwa? A może po kupnie nowego urządzenia okazało się, że dołączona została tylko instrukcja obsługi w języku niemieckim? Potrzebny ci dokładnie przetłumaczony podręcznik z określonej branży technicznej? Jesteś w kryzysowej sytuacji, ponieważ twój klient z Niemiec upomina się o zestawienie finansowo-księgowe lub o sprawozdanie finansowe firmy. A może poszukujesz tłumacza do przekładu pozwu w języku niemieckim lub wyroku? U nas w moment otrzymasz takie tłumaczenia! Możesz zlecić nam również tłumaczenie opakowania produktów, tekstów popularnonaukowych, dokumentów prawnych, umów, czy aktów notarialnych.

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenie przysięgłe niemiecki:

  Najczęściej wybierane tłumaczenia
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  Tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego

  Po sprowadzeniu pojazdu z Niemiec, aby zarejestrować pojazd w Polsce, Wydział Komunikacji będzie wymagał abyś przedstawił tłumaczenie przysięgłe dowodu rejestracyjnego oraz faktury lub umowy kupna sprzedaży.

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  Tłumaczenie przysięgłe aktu notarialnego u notariusza język niemiecki

  Zawieranie i sporządzanie umowy Spółki, wystawianie pełnomocnictw, zbywanie lub nabywania udziałów w spółce niemieckiej lub polskiej, zakup lub sprzedaż nieruchomości, gdy jedna ze stron porozumiewa się w języku niemieckim.

  Tłumacz języka francuskiego tłumacz przysięgły języka francuskiego tłumacz przysięgły francuski

  Tłumaczenia ustne język niemiecki

  Realizujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne z języka niemieckiego lub na język niemiecki. Wykonywane przez doświadczonych tłumaczy konferencyjnych. Tłumaczenia ustne wyceniane są indywidualnie. Tłumacz języka niemieckiego w biurze tłumaczeń Linguaforum jest do Twoich usług.

  Tłumacz przysięgły polsko niemiecki ONLINE - jak to działa?

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na niemiecki lub z niemieckiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. 

  Tłumaczenie strony www

  Tłumaczenie strony WWW Tłumaczenie stron internetowych Dlaczego warto zainwestować w tłumaczenie strony www? Tłumaczenie...

  Więcej

  Tłumaczenia medyczne

  TŁUMACZENIA MEDYCZNE Tłumacz medyczny ratuje życia Tłumaczenia medyczne nie dają marginesu na przypuszczenia Tłumaczenia...

  Więcej

  Tłumaczenia finansowe

  PRESUPUESTO GRATUITO TŁUMACZENIA FINANSOWE Tłumaczenia finansowe Tłumaczenie sprawozdania finansowego Tłumaczenia finansowe w dobrej cenie?...

  Więcej
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego - Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia