E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA TURECKIEGO

tłumacz języka tureckiego

tłumacz przysięgły języka tureckiego

Tłumacz przysięgły języka tureckiego i tłumacz przysięgły turecki w dobrej cenie? Profesjonalne tłumaczenia tureckiego i tłumaczenia przysięgłe turecki? Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy się skontaktować z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

tłumacz języka tureckiego

Tłumacz języka tureckiego

Nie musisz dalej szukać!

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń w języku tureckim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Nieważne czy szukasz tłumacza przysięgłego języka tureckiego czy chcesz wykonać tłumaczenie finansowe lub przetłumaczyć stronę internetową na język turecki. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie turecko-polskie?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów z tureckiego lub na turecki?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz turecko-polski
  i tłumacz przysięgły turecki
  bez niespodzianek

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka tureckiego i tłumacz przysięgły turecki posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne (i tłumaczenia przysięgłe turecki) na język turecki są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka tureckiego.

  Nasz tłumacz przysięgły języka tureckiego jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  tłumaczenia turecki polski tłumaczenia turecki polski tłumaczenia turecki polski tłumaczenia turecki polski tłumaczenia turecki polski tłumaczenia turecki polski

  tłumacz przysięgły języka tureckiego tłumacz przysięgły tureckiego tłumaczenia przysięgłe turecki tłumacz przysięgły turecki turecko polski tłumaczenia turecki polski tłumaczenie z tureckiego na polski

  Negatywny wynik testu COVID-19:

  W związku z ciągłymi zmianami spowodowanymi działaniem koronawirusa polecamy nasze informacje o COVID-19. Upewnij się, że jesteś dobrze poinformowany przy wjeździe i wyjeździe z Turcji.

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe oferta biura tłumaczeń

  OFERTA SPECJALNA

  Napisy do filmów wideo

  tłumaczenia napisów do filmów wideo

  tłumacz turecko polski tłumacz turecko polski tłumacz turecko polski tłumacz turecko polski

  Potrzebujesz tłumaczenia napisów na język turecki/z języka tureckiego? Tłumacz turecko-polski zajmuje się też tłumaczeniami audiowizualnymi!

  Nasza oferta obejmuje niedrogie tłumaczenia napisów tureckich do gier wideo, filmów telewizyjnych, dokumentalnych itp. Napisy pochodzą z transkrypcji lub scenariusza dialogów lub komentarzy w filmach, programach telewizyjnych, grach wideo itp. wyświetlanych zazwyczaj na dole ekranu. Mogą one być albo formą pisemnego tłumaczenia dialogu w języku obcym, albo pisemnym tłumaczeniem dialogu w tym samym języku, z dodanymi informacjami lub bez, aby pomóc widzom niesłyszącym i niedosłyszącym w śledzeniu dialogu, albo osobom, które nie rozumieją dialogu mówionego lub mają problemy z rozpoznaniem akcentu.

  Metoda kodowana może być wstępnie renderowana wraz z filmem wideo lub oddzielona jako grafika lub tekst, który ma być renderowany i nakładany przez odbiorcę. 

  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz przysięgły języka tureckiego w najlepszej cenie

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia tureckie i tłumaczenia przysięgłe turecki w Polsce? Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami języka tureckiego atrakcyjne warunki współpracy.

  Niezależnie od tego czy szukasz tłumacza przysięgłego języka tureckiego (tłumacz przysięgły turecki) czy też native speaker. Przekonaj się sam i zamów już teraz darmową wycenę na tłumaczenie. Nasz tłumacz języka tureckiego (tłumacz przysięgły turecki) wykona ją w ciągu 30 min od otrzymania maila. 

  Język turecki to język ojczysty dla ponad 83 mln ludzi na całym świecie.

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę tłumaczenia tureckiego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka tureckiego w Polsce.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Czy wiedziałeś, że..?

  Język turecki używany jest przede wszystkim w Turcji i na Cyprze Północnym. Mniejsze skupiska mówiących znajdują się w Iraku, Grecji, Bułgarii, Macedonii, Kosowie i Albanii.

  Od 15 lat sami zadowoleni klienci
  Nasz tłumacz turecki zrealizuje dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku tureckim? Masz podręcznik i nie wiesz o co w nim chodzi? Twój klient w Turcji oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Chciałbyś złożyć pozew w języku tureckim lub przetłumaczyć wyrok?

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenia z języka tureckiego lub na język turecki:

  Najczęściej wybierane tłumaczenia
  tłumacz przysięgły turecki tłumacz turecko polski tłumaczenia turecki polski tłumaczenie z tureckiego na polski

  Tłumaczenia przysięgłe język turecki

  Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego języka tureckiego. Najczęściej tłumaczymy dokumenty takie jak turecki akt urodzenia, odpis z księgi ludności, wzór podpisów, akt zawarcia związku małżeńskiego, tureckie prawo jazdy, zaświadczenie o zdolności do zawarcia małżeństwa.

  tłumaczenia ustne język turecki

  Tłumaczenia ustne język turecki

  Realizujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne z języka tureckiego lub na język turecki. Wykonywane przez doświadczonych tłumaczy konferencyjnych. Tłumacz ustny tureckiego (także tłumacz przysięgły turecki) wycenia usługę indywidualnie. Biuro tłumaczeń turecki jest do Państwa usług.

  tłumaczenie ślubu turecki USC

  Tłumacz języka tureckiego

  Urząd Stanu Cywilnego wymaga obecności tłumacza przysięgłego języka tureckiego w przypadku gdy jeden z małżonków jest obywatelem Turcji lub włada wyłącznie językiem tureckim.

  Tureckie tłumaczenia medyczne

  Tureckie tłumaczenia medyczne

  Zwykłe i przysięgłe tłumaczenia medyczne to m.in. następujące dokumenty. Karta pacjenta, wyniki badań, historia choroby, ulotki farmaceutyczne, charakterystyka produktu leczniczego (ChPL).

  Tłumaczenie z angielskiego na turecki lub z tureckiego na angielski. Współpracujemy z tłumaczami na całym świecie, wykonując tłumaczenia w najbardziej skomplikowanych parach językowych. Tłumaczenia wykonywane przez native speakerów (m.in. tłumacz przysięgły języka tureckiego), których językiem przekładu jest ich język ojczysty.

  tłumacz przysięgły języka tureckiego

  Tłumacz przysięgły języka tureckiego ONLINE
  - jak to działa?

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na turecki lub z tureckiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe turecki wysyłamy kurierem. 

  TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE TURECKI BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

  Przykładowe dokumenty tureckie

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka tureckiego lub na turecki