E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZ WIETNAMSKI

tłumaczenia na wietnamski

Potrzebujesz tłumacza języka wietnamskiego?

Szukasz profesjonalnego tłumacza wietnamskiego w dobrej cenie, który dba o najwyższą jakość tłumaczeń? Oferujemy usługę tłumaczeniową w kombinacji polsko-wietnamskiej i na odwrót. Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych. Nasze biuro wykonuje tłumaczenia pisemne, zwykłe i profesjonalne tlumaczenia przysięgłe oraz ustnespecjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie. Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia na najwyższym poziomie.

tłumacz wietnamski

Tłumacz wietnamski

Nie musisz dalej szukać!
tłumaczenie przysięgłe język wietnamski tłumacze wietnamskiego

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń w języku wietnamskim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego? Czy może chcesz wykonać tłumaczenie finansowe lub przetłumaczyć stronę internetową na język wietnamski. Te i każde inne wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Jeśli chcesz poznać koszta, zacznij od darmowej i niezobowiązującej wyceny.

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie wietnamsko-polskie?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 

Jaki jest cennik tłumaczeń języka wietnamskiego?

Gwarantujemy stabilność ceny! Przed przystąpieniem do tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną i niezobowiązującą wycenę wraz z przybliżonym terminem. Termin realizacji tłumaczenia zależy od objętośći tekstu.


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  tłumaczenie przysięgłe z języka wietnamskiego

  Język wietnamski

  Język wietnamski należy do jednego z łatwiejszych do nauki, z uwagi na brak odmiany przez przypadki. Gramatyka również nie powinna sprawiać większych problemów. Istnieją trzy główne odmiany języka wietnamskiego: centralny, północny i południowy. Mimo różnic, które tyczą się głównie wymowy, mieszkańcy bez problemu się ze sobą porozumiewają. Szacuje sie, że aktualnie językiem wietnamskim posługuje się około 70 mln ludzi z całego świata.

  Ciekawostki

  Czy wiesz, że...

  • W Polsce “13” jest uznawana za liczbe pechową, a w Wietnamie „4”. Dlaczego akurat czwórka? Ponieważ słowa „cztery” i „śmierć” mają bardzo podobną wymowę “shi”. Dlatego nie zdziw się jak w hotelowej windzie nie zobaczysz czwartego piętra.
  • Największą jaskinię na świecie znajdziesz w właśnie Wietnamie! Jaskinia Son Dong położona niedaleko granicy z Laosem ma około 9 km długości i 200 m wysokości. Jest na tyle duża, że zmieściłby się tam nawet 40-piętrowy wieżowiec.
  • Tradycyjne wietnamskie wesele zdecydowanie odbiega od polskich standardów. Oprócz zdecydowanie większej ilości gości, różni się również kolor przewodni, czyli czerwony. Najczęściej właśnie w tym kolorze jest strój pary młodej, ponieważ czerwień jest uznawana za symbol szczęścia.
  tłumaczenie przysięgłe języka wietnamskiego tradycje ślub

  Specjalizujemy się w następujących rodzajach tłumaczeń

  Tłumaczenie stron internetowych

  Internet to gigantyczne międzynarodowe centrum handlowe. Jeśli wietnamscy internauci są w stanie znaleźć i zrozumieć Twoją stronę internetową, Twoja firma i produkty zaczną zdobywać uwagę na tym rynku.

   

  Tłumaczenie gier komputerowych

  Azja jest mekką przemysłu gier komputerowych. Bez względu na to, czy jesteś twórcą gier, czy firmą zajmującą się grami, zaprezentowanie swojego biznesu w Wietnamie może być najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podejmiesz.

  Tłumaczenie przysięgłę i prawnicze

  W przypadku umów, zeznań i wszelkich innych dokumentów prawnych bardzo istotna jest znajomość prawa obowiązującego w Wietnamie oraz różnic między prawem wietnamskim a polskim. Nasze biuro oferuje profesjonalne tłumaczenia przysięgłe bez wychodzenia z domu.

  Tłumaczenia biznesowe w Polsce

  Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy też międzynarodową korporację, skuteczna komunikacja z klientami jest jednym z Twoich priorytetów. Usługi językowe pozwalają na rozwój i pozyskiwanie nowych klientów na każdym rynku.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24 lub gotówką. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji

  Jakie tłumaczenia oferuje Linguaforum?

  Nasze biuro tłumaczeń oferuje szeroki zakres usług. Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku wietnamskim? Masz podręcznik i nie wiesz o co w nim chodzi? Twój klient w Wietnamie oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Dbamy o najwyższą jakość tłumaczeń dokumentów. Chciałbyś złożyć pozew w języku wietnamskim lub przetłumaczyć wyrok? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Nasi tłumacze języka wietnamskiego zadbają o najwyższą jakość.

  tłumacz wietnamskiego tłumaczenie przysięgłe zatoka
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka wietnamskiego lub na wietnamski