//wp-content/themes/linguaforum/page.php
  +48 600 00 44 66
 

TŁUMACZENIA JĘZYK JAPOŃSKI

Tłumacz japońskiego

ZAMÓW TŁUMACZENIE

z każdego miejsca w Polsce

WYŚLIJ DOKUMENT

Wyślij nam dokument mailem w formie skanu, zdjęcia lub pliku tekstowego (Word, PDF, Excel). Możesz go również dostarczyć do naszego biura w Warszawie (Sarmacka 1A/82).

DARMOWA WYCENA

Doświadczony konsultant przeanalizuje dokument i niezwłocznie przygotuje dla Ciebie najlepszą ofertę.

AKCEPTACJA ZLECENIA

Sprawdź otrzymaną ofertę. Wyślij nam akceptacje wraz z danymi do faktury.

FORMA PŁATNOŚCI

Wybierz dogodną dla siebie formę płatności (przelew, gotówka, PayPal). Wyślij potwierdzenie zapłaty i podaj adres do wysyłki. Od tego momentu Twoje tłumaczenie jest w realizacji.

WYSYŁKA KURIEREM

Po realizacji tłumaczenie wysyłane jest kurierem lub listem poleconym na wcześniej podany adres.

Tłumacz języka japońskiego

Szukasz profesjonalnego tłumaczenia z języka japońskiego lub na język japoński? Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych, zarówno pisemnych jak i ustnych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Porozmawiaj z nami o swoim projekcie. Możemy Ci pomóc. Niezależnie od typu zlecenia, oferujemy usługę tłumaczeniową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne na język japoński

są w 90% realizowane przez native speakerów języka docelowego. Do zwykłych przekładów, a więc tych nie uwierzytelnionych, zalicza się również tłumaczenia specjalistyczne w których wyróżniamy m.in następujące dziedziny: tłumaczenia medyczne, ekonomiczne, prawnicze, naukowe, informatyczne, marketingowe i SAP oraz przekład literacki i przekład poezji.

Tłumaczenia biznesowe – Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy też międzynarodową korporację, skuteczna komunikacja z klientami jest jednym z Twoich priorytetów. Usługi językowe pozwalają na rozwój i pozyskiwanie nowych klientów na każdym rynku.

Japońskie tłumaczenie stron internetowych – Japonia ma czwartą co do wielkości liczbę użytkowników internetu spośród wszystkich krajów świata. Jeśli japońscy internauci są w stanie znaleźć i zrozumieć Twoją stronę internetową, Twoja firma i produkty zaczną zdobywać uwagę na tym rynku.

Tłumaczenie techniczne język japoński – Od instrukcji obsługi i patentów mechanicznych do robotyki, zapewnimy Ci najlepsze tłumaczenie techniczne.

Japońskie tłumaczenie prawnicze i uwierzytelnione – W przypadku Państwa umów, zeznań i wszelkich innych dokumentów prawnych, zajmiemy się nimi wszystkimi z zachowaniem poufności i precyzji wymaganej we wszystkich tłumaczeniach prawniczych.

Tłumaczenie gier na język japoński – Japonia jest mekką przemysłu gier komputerowych. Bez względu na to, czy jesteś twórcą gier, czy firmą zajmującą się grami, zaprezentowanie swojego biznesu w Japonii może być najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podejmiesz.

Tłumaczenia dokumentów samochodowych – dla osób które sprowadziły pojazd z Japonii i chciałyby przetłumaczyć certyfikat eksportowy (Export Certificate) z japońskiego na polski.

Tłumaczenia materiałów reklamowych i ofert biznesowych. Tłumaczenie dokumentów urzędowych, świadectw szkolnych, zaświadczeń z pracy. Tłumaczenie dokumentów medycznych, korespondencji, filmów, ścieżek dialogowych oraz wiele innych.

Adresatem zapytań dotyczących legalizacji japońskich dokumentów oraz uregulowań prawnych związanych z tłumaczeniami uwierzytelnionymi lub przysięgłymi jest Ambasada Japonii.

W NASZYM BIURZE ZLECISZ TŁUMACZENIE PRZYSIĘGŁE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Tłumaczenia przysięgłe języka japońskiego

realizowane są przez biegłych z listy tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Obecność tłumacza przysięgłego wymagana jest np. w Urzędzie Stanu Cywilnego podczas ślubu, u notariusza przy zawieraniu umów, przy zakupie nieruchomości. W Sądzie podczas rozprawy sądowej, w sytuacji kiedy jedną ze stron jest obcokrajowiec nie władający językiem urzędowym danego kraju. Tłumaczenie przysięgłe jest uwierzytelnione imienną pieczęcią tłumacza i jego podpisem.

Tłumaczenia ustne w języku japońskim

realizujemy przeważnie na konferencjach międzynarodowych, w firmach z kapitałem zagranicznym oraz na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych z udziałem Japończyków.  Do tłumaczeń ustnych zaliczamy również tłumaczenia konferencyjne, które dzielimy na tłumaczenia konsekutywne (następcze) i tłumaczenia symultaniczne (równoległe), określane również jako tłumaczenia kabinowe.

tłumaczenia japoński

Tłumaczenia polsko - japońskie

Japoński jest kluczowym językiem dla biznesu, internetu i branż technologicznych. Biuro tłumaczeń pomoże Ci, by język japoński poszerzył zasięg Twojej działalności. Japonia jest dziesiątym najbardziej zaludnionym krajem na świecie z prawie 127 milionami ludzi. Jest technologiczną i naukową potęgą badawczą oraz ważną potęgą gospodarczą z wysokim wskaźnikiem eksportu i importu.

Linguaforum pomaga firmom zbliżyć się o krok do globalnego sukcesu.  Potrzeby w zakresie tłumaczenia na język japoński rosną.  Zapewniamy najlepsze japońskie tłumaczenia dostosowane do Państwa potrzeb. Jeżeli mają Państwo projekt tłumaczeniowy na język japoński, prosimy o kontakt. Uzyskacie wycenę i pomoc realizacji projektu w terminie odpowiadającym Waszym potrzebom.

Język i pismo japońskie

Język japoński jest językiem specyficznym i wyróżniającym się. Ma niewiele jasno określonych powiązań z innymi językami. Używany przez ponad 127 milionów ludzi, ma inną gramatykę, słownictwo i system pisania niż praktycznie wszystkie inne języki. Jest często uważany za jeden z najtrudniejszych języków do nauki. Duża część słownictwa japońskiego pochodzi z chińskiego, a od 1945 roku wiele japońskich słów zostało zapożyczonych z innych języków, takich jak niemiecki, portugalski i angielski. Ich system liczbowy używa głównie cyfr arabskich wraz z tradycyjnymi chińskimi. Stary język japoński miał system ośmiu samogłosek, podczas gdy późniejszy japoński miał system pięciu samogłosek.

Ciekawostki o Japonii

Japończycy bardziej lubią kawę niż herbatę. 85% produkcji kawy na Jamajce jest importowana i konsumowana w Japonii.
Tokio, stolica Japonii, jest miastem z najbardziej docenianymi restauracjami na świecie. Ponad 234 gwiazdek przewodnika Michelin.
Spośród wszystkich użytkowników internetu, prawie 10% mówi po japońsku.
Japoński jest jednym z najszybciej używanych języków, z prędkością 7,84 sylab na sekundę.

Zadzwoń: +48 600 00 44 66
– chętnie odpowiemy Twoje na pytania

Zamów bezpłatną wycenę
i rozpocznij współpracę już dziś!