Promocja na tłumaczenie aktu urodzenia dziecka

Z okazji dnia dziecka ogłaszamy do końca tygodnia promocję na tłumaczenie aktu urodzenia dziecka.Wszystkim małym i dużym dzieciom winszujemy z okazji dzisiejszego święta  

Ciekawostka: Mimo, że dzisiaj przypada międzynarodowy dzień dziecka to nie obchodzi się go na całym świecie.

Początki tego święta sięgają roku 1925, kiedy to przedstawiciele różnych krajów spotkali się w Genewie w Szwajcarii, aby zwołać pierwszą „Światową Konferencję na rzecz Dobrobytu Dzieci”.

Po konferencji, niektóre rządy na całym świecie wyznaczyły dzień jako Dzień Dziecka, aby zwrócić uwagę na kwestie związane z dziećmi. Nie było żadnej konkretnej zalecanej daty, więc kraje stosowały datę, która najbardziej odpowiadałaby ich kulturze.

Tłumaczenie aktu urodzenia dziecka

Promocja na tłumaczenie aktu urodzenia dziecka obowiązuje od 01.06.2020, godz. 8:00 do 05.06.2020 godz. 16:00

Data 1 czerwca jest używana przez wiele krajów byłego Związku Radzieckiego jako „Międzynarodowy Dzień Ochrony Dzieci” został ustanowiony 1 czerwca 1950 roku w następstwie kongresu Międzynarodowej Federacji Demokratycznej Kobiet w Moskwie, który odbył się w 1949 roku.

Wraz z ustanowieniem Światowego Dnia Dziecka państwa członkowskie ONZ uznały dzieci, bez względu na rasę, kolor skóry, płeć, wyznanie i pochodzenie narodowe lub społeczne, prawo do uczuć, miłości, zrozumienia, odpowiedniego wyżywienia, opieki medycznej, bezpłatnej edukacji, ochrony przed wszelkimi formami wyzysku i wzrastania w atmosferze powszechnego pokoju i braterstwa.

W wielu krajach ustanowiono Dzień Dziecka, ale powszechnie nie jest on obchodzony jako święto państwowe. Na przykład, niektóre kraje obchodzą 20 listopada Dzień Dziecka jako Powszechny Dzień Dziecka. Dzień ten został ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 1954 roku i ma na celu promowanie dobra dzieci na całym świecie.

Nie zwlekaj tylko skorzystaj już dzisiaj z promocji na tłumaczenie aktu urodzenia dziecka. 

Kod promocyjny: Dzień dziecka w Linguaforum

Zadzwoń, wyślij maila , porozmawiaj z konsultantem przez czat lub wypełnij poniższy formularz zanim przyjedziesz do biura. Większość tłumaczeń realizujemy On-line.


    Załącz plik: