TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW SAMOCHODOWYCH Z HOLANDII

holenderski dowód rejestracyjny W DOBREJ CENY

Tłumaczenia Kentekenbewijs

Jeżeli samodzielnie sprowadziłeś z Holandii lub kupiłeś już sprowadzony z Holandii samochód, motor czy też jakiś inny pojazd to powinieneś otrzymać do niego tzw. holenderski dowód rejestracyjny + dokument zakupu (faktura lub umowa).

holenderski dowód rejestracyjny

Warto postawić na doświadczonych partnerów
Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Holandii to nasza specjalność

Tłumaczenie dokumentów samochodowych przeważnie potrzebne jest na wczoraj. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z kilkoma tłumaczami jednocześnie i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji.

160zł

Cena brutto za tłumaczenie przysięgłe holenderski dowód rejestracyjny wraz z wysłką kurierską


  Załącz plik:  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5

  ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych?

  Zastanawiasz się, ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych? .Wyślij skan lub wysokiej jakości zdjęcia dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu lub dowodu zakupu, a otrzymasz tłumaczenie w ciągu 24-48 godzin.

  Koszt tłumaczenia holenderski dowód rejestracyjny (Kentekenbewijs) wynosi 160zł brutto. W cenie jest darmowa wysyłka kurierska.

  holenderski dowód rejestracyjny Kentekenbewijs dowód rejestracyjny holandia dowód rejestracyjny holenderski holenderski dowód rejestracyjny tłumaczenie tłumaczenie dokumentów samochodowych z holandii ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodu z holandii
  Wzór. Holenderski dowód rejestracyjny mały - Kentekenbewijs.
  tłumaczenie dowód rejestracyjny z Holandii
  Wzór. Holenderski dowód rejestracyjny duży - Kentekenbewijs.

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Holandii

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Holandii

  Holenderski dowód rejestracyjny (Kentekenbewijs) jest wielkości karty kredytowej (karta rejestracyjna pojazdu z chipem jest o wiele bezpieczniejsza i mniej podatna na oszustwa niż papierowy dowód). Karta rejestracyjna zastępuje starą część 1A i część 1B. Jest to plastikowa karta wielkości karty kredytowej z różnymi zabezpieczeniami.

  Nowy dowód rejestracyjny z Holandii jest zgodny ze wszystkimi przepisami europejskimi. Zawiera nie tylko wszystkie informacje wymagane przez dyrektywę europejską, ale także miejsce na dodatkowe informacje, które Niderlandy chciały umieścić, jak: data pierwszej rejestracji w Holandii oraz kod zgłoszenie.

  Od 1 stycznia 2014 r. holenderskie świadectwo rejestracji składa się z:

  • Dowód rejestracyjnyKentekenbewijs (karta rejestracyjna pojazdu).

   

  • Kod rejestracyjny – część wymagana przy przenoszeniu numeru rejestracyjnego. Kod rejestracyjny składa się z 9 cyfr. Właściciel pojazdu otrzymuje go częściowo podczas rejestracji (pierwsze 4 cyfry), a częściowo po otrzymaniu karty rejestracyjnej (ostatnie 5 cyfr).

   

  • Świadectwo rejestracji część II: tę papierową część otrzymuje się tylko wtedy, gdu pojazd jest eksportowany poza granice Holandii. Ten papierowy dowód rejestracyjny część II zawiera między innymi imię i nazwisko oraz adres osoby, która wyeksportowała pojazd. Połączenie karty rejestracyjnej i części papierowej II ma funkcję świadectwa rejestracji eksportowej.

  Umowa kupna sprzedaży

  Ona zawiera niezbędne informacje o pojeździe, jego stanie, wyposażeniu oraz danych osobowych stron. Umowa może dotyczyć samochodu osobowego, motocykla, kampera a nawet przyczepy kempingowej. 

  Skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij dokumenty do darmowej wyceny.

  tWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY

  Jak szybko otrzymam tłumaczenie?

  Tłumaczenie holenderski dowód rejestracyjny realizujemy zazwyczaj od ręki. Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila?

  Wystarczy aparatem w telefonie zrobić dokumentom zdjęcie i wysłać je na adres mailowy biuro@linguaforum.eu. 

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Holandii - Formalności

  Procedury związane z uzyskaniem holenderskim dowodem rejestracyjny

  Kupując pojazd w Holandii otrzymamy karte rejestracyjną z kodem, jak również obie tablice rejestracyjne. Następnie w RDW dostaje się świadectwo odszkodowawcze poprzedniego właściciela i papierowy dowód rejestracyjny część II, który wraz z kartą rejestracyjną jest wymagany do ponownej rejestracji pojazdu za granicą. Kod rejestracyjny nie jest już ważny w tym czasie, a żółte tablice rejestracyjne są niszczone. Za pomocą karty rejestracyjnej, dowodu rejestracyjnego część II i białych tablic rejestracyjnych (z istniejącym numerem rejestracyjnym) nowy właściciel może sam pojechać samochodem do granicy (pod warunkiem, że pojazd posiada ważny przegląd techniczny). W ten sposób pojazd znika z holenderskich dróg i holenderskiej administracji. Pojazd otrzymuje status „eksport”. W przypadku wywozu pojazdu drogowego pojazd musi być również objęty ważnym ubezpieczeniem OC.

  Masz wątpliwości, czy dowód rejestracyjny (Kentekenbewijs) należy do danego pojazdu? Jak sprawdzić, czy karta rejestracyjna należy do danego pojazdu, czy też została skopiowana? Można to skontrolować za pośrednictwem strony internetowej RDW. Numer dokumentu dowodu rejestracyjnego i numer rejestracyjny można wprowadzić poprzez „numer dokumentu walidacyjnego” oraz sprawdzić, czy kombinacja jest prawidłowa lub błędna według świadectwa rejestracji.

  Za pośrednictwem usługi online Sprawdź numer dokumentu, możesz bezpłatnie sprawdzić, czy dowód rejestracyjny (mała karta rejestracyjna pojazdu) jest ostatnim wydanym dowodem rejestracyjnym pojazdu.

  Za pośrednictwem usługi online Sprawdź numer dokumentu – kod rejestracyjny możesz bezpłatnie sprawdzić, czy karta rejestracyjna i kod rejestracyjny należą do siebie.

  Więcej na naszej podstronie o tłumaczeniach z języka holenderskiego.

  STARSZE WZORY – HOLENDERSKIE DOKUMENTY SAMOCHODOWE

  W Linguaforum specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów i certyfikatów dla wszystkich pojazdów. Nie ma znaczenia, gdzie na świecie go kupiłeś.

  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  ile kosztuje Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Holandii?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów samochodowych. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce.