TŁUMACZENIE DOWODU REJESTRACYJNEGO BELGIJSKIEGO

Tłumaczenie bejgijskiego dowodu rejestracyjnego

Belgijskie dokumenty samochodowe

Jeżeli samodzielnie sprowadziłeś z Belgii lub kupiłeś już sprowadzony z Belgii samochód, motor czy też jakiś inny pojazd to powinieneś otrzymać do niego tzw. belgijski dowód rejestracyjny  + dowód zakupu.

Belgijski dowód rejestracyjny

Belgijski dowód rejestracyjny

Tłumaczenie belgijskiego dowodu rejestracyjnego to nasza specjalność

Tłumaczenie dokumentów samochodowych przeważnie potrzebne jest na wczoraj. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z kilkoma tłumaczami jednocześnie i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji. Belgijski dowód rejestracyjny przetłumaczymy od ręki i w najlepszej cenie.

od 150zł

Cena brutto za tłumaczenie przysięgłe dowodu rejestracyjnego z Belgii wraz z wysłką kurierską

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych z Belgii?

  Sprowadziłeś samochód i masz belgijski dowód rejestracyjny? Zastanawiasz się jaki będzie koszt tłumaczenia tych dokumentów samochodowych? Wyślij skan lub wysokiej jakości zdjęcia belgijskiego dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu lub dowodu zakupu. Wycenę otrzymasz w ciągu 30min, a tłumaczenie dostarczy kurier w ciągu 24-48 godzin.

  Belgijski dowód rejestracyjny tłumaczymy od ręki. Koszt tłumaczenia belgijskiego dowodu rejestracyjnego wynosi 150zł brutto. W cenie jest darmowa wysyłka kurierska.

  tłumaczenie przysięgłe dowód rejestracyjny belgia
  Wzór dokumentu - nowy belgijski dowód rejestracyjny

  Belgijski dowód rejestracyjny

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Belgii

  Tłumacz języka belgijskiego? W Belgii obowiązują trzy języki urzędowe, ale żaden z nich to język belgijski. Takiego języka nie ma. Dowód rejestracyjny może być wystawiony w języku francuskim, niderlandzkim lub niemieckim.

  Do zarejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji wymagane jest tłumaczenie przysięgłe następujących dokumentów:

  • Kentekenbewijs – Belgijski dowód rejestracyjny w języku niderlandzkim.
  • Zulassungsbescheinigung – Belgijski dowód rejestracyjny w języku niemieckim.
  • Certificat d’immatriculation – Belgijski dowód rejestracyjny w języku francuskim.
  • Dokument zakupu.

  Koszt tłumaczenia kompletu wyżej wymienionych dokumentów wraz z wysyłką kurierską na terenie kraju wyceniamy indywidualnie uwzględniając zniżki.

  Skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij dokumenty do darmowej wyceny. W ciągu 30 minut otrzymasz  kompletną i spersonalizowaną ofertę na tłumaczenie wszystkich twoich dokumentów.

  Tłumaczene belgijskiego dowodu rejestracyjnego w najlepszej cenie!

  tWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY

  Jak szybko otrzymam tłumaczenie belgijskiego dowodu rejestracyjnego?

  Tłumaczenie belgijskiego dowodu rejestracyjnego realizujemy zazwyczaj od ręki. Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila?

  Wystarczy aparatem w telefonie zrobić dokumentom zdjęcie i wysłać je na adres mailowy biuro@linguaforum.eu

  Formalności

  Inne kwestie, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie pojazdu w Belgii

  Kupując pojazd w Belgii musisz się liczyć z różnymi kosztami. Największym kosztem będzie wyrobienie wywozowych tablic rejestracyjnych oraz opłacenie ubezpieczenia na czas przejazdu. Koszt ten wynosi ok. 250 EUR. Sam koszt tłumaczenia belgijskiego dowodu rejestracyjnego jest stosunkowo niski, bo wynosi tylko 150zł. Do wyżej wymienionej kwoty mogą dojść koszty związane z tłumaczeniem umowy kupna-sprzedaży, faktury zakupu bądź innych dokumentów wymaganych przy rejestracji przez Wydział Komunikacji w Twoim mieście. 

  Zadzwoń na naszą infolinię i poproś eksperta o wycenę tłumaczenia uwierzytelnionego przez tłumacza przysięgłego z listy Ministerstwa Sprawiedliwości. Gwarantujemy niskie ceny i szybką realizację zlecenia. Do każdego zlecenia wystawiamy fakturę VAT.

  Więcej na naszej podstronie o tłumaczeniach z języka francuskiego lub z języka niderlandzkiego, ew. z języka niemieckiego.

  Nasi tłumacze i tłumacze przysięgli francusko-polscy lub z holenderskiego na polski, będą do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci tak szybko, jak to możliwe i za najlepszą cenę.

  Po potwierdzeniu zamówienia cena tłumaczenia belgijskiego dowodu rejestracyjnego nie ulega zmianie!

  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducción jurada
  tłumaczenie uwierzytelnione belgijskiego dowodu rejestracyjnego

  W Linguaforum specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów i certyfikatów dla wszystkich pojazdów. Nie ma znaczenia, gdzie na świecie go kupiłeś. Beligijskie dowody rejestracyjne tłumaczymy regularnie od 20 lat.

  Duński dowód rejestracyjny

  Duński dowód rejestracyjny tłumaczenie Ile kosztuje tłumaczenie duńskiego dowodu rejestracyjnego? Zastanawiasz się, ile kosztuje...

  Więcej