TŁUMACZENIE DOWODU REJESTRACYJNEGO BELGIJSKIEGO

TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW SAMOCHODU Z BELGII

Belgijski dowód rejestracji pojazdu

Jeżeli samodzielnie sprowadziłeś z Belgii lub kupiłeś już sprowadzony z Belgii samochód, motocykl czy też jakiś inny pojazd to powinieneś otrzymać od poprzedniego właściciela pojazdu tzw. dowód rejestracyjny belgijski + dowód zakupu pojazdu.

Belgijski dowód rejestracyjny

BELGIJSKI DOWÓD REJESTRACJI SAMOCHODU

Przekład dokumentów rejestracyjnych pojazdów to nasza specjalność

Tłumaczenie przysięgłe dokumentów samochodowych przeważnie potrzebne jest na wczoraj. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z kilkoma tłumaczami jednocześnie i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji. Dowód rejestracyjny wydawany w Belgii przetłumaczymy od ręki i w najlepszej cenie.

od 150zł

Cena brutto za tłumaczenie przysięgłe dowodu rejestracyjnego z Belgii wraz z wysyłką kurierską

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  IMIĘ I NAZWISKO

  ADRES E-MAIL

  NUMER TELEFONU

  WIADOMOŚĆ

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Beata Sime
  Beata Sime
  16. Luty, 2023.
  Bardzo serdeczne I profesjonlane podejscie do klienta. Szybka odpowiedz na kazde pytanie. Dobre ceny. Szybko, sprawnie I fachowo. Serdecznie polecam !!!
  damix92
  damix92
  7. Luty, 2023.
  Super szybko i konkretnie
  eryczano
  eryczano
  28. Styczeń, 2023.
  5 gwiazdek firma bardzo ekspresowa skany wysłałem w piątek o 17 w niedzielę już miałem na emailu
  Román
  Román
  20. Styczeń, 2023.
  Excelente trato y servicio. También bastante rápido. Tardan entre 1 y 3 días laborables en traducir un documento dependiendo de lo denso que sea. Precios bastante razonables. Lo recomiendo.
  Konstancja Ubraniak
  Konstancja Ubraniak
  5. Styczeń, 2023.
  Super profesjonalna Firma polecam Wszystkim ,jestem bardzo zadowolona NAJLEPSI :):):)
  Aleksandra Latos-zygowska
  Aleksandra Latos-zygowska
  13. Grudzień, 2022.
  Szybko,skutecznie,profesjonalnie. Przystępne ceny. Niezawodni. Polecam.

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów pojazdu sprowadzonego z Belgii?

  Masz samochód sprowadzony z Belgii i musisz przetłumaczyć dowód rejestracyjny belgijski? Zastanawiasz się ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych? Wyślij skan lub wysokiej jakości zdjęcia dowodu rejestracyjnego pojazdu, karty pojazdu lub dowodu zakupu. Wycenę otrzymasz w ciągu 30min, a tłumaczenia dokumentów belgijskich dostarczy kurier w ciągu 24-48 godzin.

  Przekłady dowodów rejestracyjnych wykonujemy od ręki. Koszt tłumaczenia dowodu rejestracyjnego sprowadzonego z Belgii wynosi 150zł brutto. W cenie jest darmowa wysyłka kurierska.

  Belgijski Dowód Rejestracyjny
  Wzór dokumentu — nowy dowód rejestracyjny belgijski
  BELGIJSKI DOWÓD REJESTRACYJNY

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Belgii

  Tłumacz języka belgijskiego? W Belgii obowiązują trzy języki urzędowe, ale żaden z nich to język belgijski. Takiego języka nie ma. Dowód rejestracyjny może być wystawiony w języku francuskim, niderlandzkim lub niemieckim.

  Do rejestracji pojazdu sprowadzonego z Belgii w Wydziale Komunikacji wymagane jest tłumaczenie przysięgłe dokumentów wymienionych poniżej:

  • Kentekenbewijs – dowód rejestracyjny w języku niderlandzkim.
  • Zulassungsbescheinigung – dowód rejestracyjny w języku niemieckim.
  • Certificat d’immatriculation – dowód rejestracyjny w języku francuskim.
  • Dokument zakupu pojazdu sprowadzonego.
  Koszt tłumaczenia kompletu wyżej wymienionych dokumentów wraz z wysyłką kurierską na terenie kraju wyceniamy indywidualnie uwzględniając zniżki.
   
  Skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij dokumenty do darmowej wyceny. W ciągu 30 minut otrzymasz kompletną i spersonalizowaną ofertę na tłumaczenie wszystkich twoich dokumentów.

  Tłumaczenie przysięgłe dokumentów samochodowych w najlepszej cenie!

  tWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY

  Jak szybko otrzymam tłumaczenie belgijskiego dowodu rejestracyjnego?

  Tłumaczenia dokumentów samochodowych potrzebnych do rejestracji pojazdu realizujemy zazwyczaj od ręki. Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila?

  Wystarczy aparatem w telefonie zrobić dokumentom zdjęcie i wysłać je na adres mailowy biuro@linguaforum.eu

  Formalności

  Inne kwestie, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie pojazdu w Belgii

  Kupując pojazd w Belgii musisz się liczyć z różnymi kosztami. Największym kosztem będzie wyrobienie wywozowych tablic rejestracyjnych oraz opłacenie ubezpieczenia na czas przejazdu. Koszt ten wynosi ok. 250 EUR. Sam koszt tłumaczenia belgijskiego dowodu rejestracyjnego jest stosunkowo niski, bo wynosi tylko 150 zł. Do wyżej wymienionej kwoty mogą dojść koszty związane z tłumaczeniem umowy kupna-sprzedaży, faktury zakupu bądź innych dokumentów wymaganych przy rejestracji samochodu przez Wydział Komunikacji w Twoim mieście. 

  Zadzwoń na naszą infolinię i poproś eksperta o wycenę tłumaczenia uwierzytelnionego przez tłumacza przysięgłego z listy Ministerstwa Sprawiedliwości. Gwarantujemy niskie ceny i szybką realizację zlecenia. Do każdego zlecenia wystawiamy fakturę VAT.

  Więcej na naszej podstronie o tłumaczeniach z języka francuskiego lub z języka niderlandzkiego, ew. z języka niemieckiego.
  Nasi tłumacze i tłumacze przysięgli francusko-polscy lub z holenderskiego na polski, będą do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci tak szybko, jak to możliwe i za najlepszą cenę.

  Po potwierdzeniu zamówienia cena tłumaczenia belgijskiego dowodu rejestracyjnego nie ulega zmianie!

  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducción jurada
  tłumaczenie uwierzytelnione belgijskiego dowodu rejestracyjnego

  W Linguaforum specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów i certyfikatów dla wszystkich pojazdów. Nie ma znaczenia, gdzie na świecie go kupiłeś. Wykonujemy tłumaczenia dowodów rejestracyjnych z Belgii regularnie od 20 lat.