TŁUMACZENIE DOWODU REJESTRACYJNEGO ESTOŃSKIEGO

Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego estońskiego

Tłumaczenia Registreerimistunnistus

Auta z estonii wymagają tłumaczenia dowodu rejestracyjnego estońskiego (registreerimistunnistus). Jeżeli samodzielnie sprowadziłeś z Estonii lub kupiłeś już sprowadzony z Estonii samochód, motor czy też jakiś inny pojazd to powinieneś otrzymać do niego tzw. estoński dowód rejestracyjny + dokument zakupu (faktura lub umowa).

tłumaczenie dowodu rejestracyjnego estońskiego

Warto postawić na doświadczonych partnerów
Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Estonii to nasza specjalność

Tłumaczenie dokumentów samochodowych przeważnie potrzebne jest na wczoraj. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z kilkoma tłumaczami jednocześnie i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji.

350zł

Cena brutto za tłumaczenie dowodu rejestracyjnego estońskiego wraz z wysłką kurierską

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5

  ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych?

  Zastanawiasz się, ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych? .Wyślij skan lub wysokiej jakości zdjęcia dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu lub dowodu zakupu, a otrzymasz tłumaczenie w ciągu 24-48 godzin.

  Koszt tłumaczenia dowodu rejestracyjnego estońskiego (Registreerimistunnistus) wynosi 350zł brutto. W cenie jest darmowa wysyłka kurierska.

  Auta z estonii bez granic

  Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego estońskiego Registreerimistunnistus auta z estonii tłumacz przysięgły estoński
  Wzór. dowodu rejestracyjnego estońskiego - Registreerimistunnistus

  Jak zarejestrować pojazd sprowadzony z Estonii?

  Żeby zarejestrować pojazd sprowadzony z Estonii będziesz musiał przedstawić tłumaczenie estońskich dokumentów samochodowych. Jest to zielony dokument widoczny na grafice powyżej. Sprzedający powinien Ci ten dokument przekazać razem z samochodem i umową kupna sprzedaży.

  Tłumaczenie estońskich dokumentów samochodowych wykonujemy praktycznie od ręki. Gotowe tłumaczenie po uwierzytelnieniu przez notariusza wysyłamy kurierem. 

  W wydziale komunikacje urzędnik będzie wymagał tzw. tłumaczenie przysięgłe estońskiego dowodu rejestracyjnego. Większość urzędników w wydziałach komunikacji niestety nie wie, że w Polsce nie ma tłumacza przysięgłego języka estońskiego. Jego obowiązki przejmują tłumacze, którzy mają pozwolenie Ambasady Estonii w Polsce do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych z estońskiego na polski. 

  Dokumenty samochodowe możesz u nas przetłumaczyć z języka estońskiego na polski. Tłumaczenia są uwierzytelniane przez notariusza. Dodatkowo, aby zarejestrować pojazd pracownik Wydziału Komunikacji w Twoim miejscu zamieszkania poprosi o tłumaczenie przysięgłe z języka estońskiego na polski dowodu zakupu. Może to być tłumaczenie przysięgłe faktury lub umowy kupna sprzedaży. Jeżeli posiadasz dwujęzyczną fakturę lub umowę kupna sprzedaży to urzędnik może zażądać od Ciebie poświadczenia tłumacza przysięgłego języka estońskiego, że obie wersje językowe w tym dokumencie są tożsame (identyczne).

  Koszt tłumaczenia dowodu rejestracyjnego wynosi 350 zł brutto wraz z wysyłką kurierem lub listem poleconym na terenie Polski. Tłumaczenie czy też poświadczenie umowy kupna sprzedaży lub faktury wyceniamy indywidualnie. 

  Reasumując, do zarejestrowania przez Wydział Komunikacji w Twoim mieście samochodu, motoru, traktora, ciągnika, ciężarówki, naczepy lub innego pojazdu sprowadzonego z Estonii, będziesz potrzebował następujące dokumenty:

  • Tłumaczenie przysięgłe estońskiego dowodu rejestracyjnego.
  • Tłumaczenie przysięgłe z estońskiego na polski dowodu zakupu (np. umowy kupna-sprzedaży lub faktury samochodu).
  • W przypadku umowy dwujęzycznej poświadczenia, że obie wersje językowe są tożsame (identyczne).

  Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego estońskiego

  Jeżeli sprowadziłeś pojazd z Estonii (lub kupiłeś od handlarza) samochód, motor, traktor, ciągnik, ciężarówkę, naczepę lub inny pojazd, powinieneś otrzymać wraz z nim estoński dowód rejestracyjny. Tłumaczenie estońskich dokumentów samochododowych wykonuje tłumacz posiadający pozwolenie z Ambasady Estonii do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych z języka estońskiego na polski.
  Estoński dowód rejestracyjny pojazdu to zielony dwustronicowy dokument z napisem EESTI VABARIIK. Link do wzoru estońskiego dowodu rejestracyjnego na stronie Ministerstwa Infrastruktury.

  tWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY

  Jak szybko otrzymam tłumaczenie?

  Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego estońskiego  realizujemy zazwyczaj od ręki. Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila?

  Wystarczy aparatem w telefonie zrobić dokumentom zdjęcie i wysłać je na adres mailowy biuro@linguaforum.eu. 

  W Linguaforum specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów i certyfikatów dla wszystkich pojazdów. Nie ma znaczenia, gdzie na świecie go kupiłeś.

  Duński dowód rejestracyjny

  Duński dowód rejestracyjny tłumaczenie Ile kosztuje tłumaczenie duńskiego dowodu rejestracyjnego? Zastanawiasz się, ile kosztuje...

  Więcej
  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  ile kosztuje Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego estońskiego?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów samochodowych. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. Tłumacz przysięgły estoński tanio i z gwarancją.