TŁUMACZENIE NIEMIECKIEGO DOWODU REJESTRACYJNEGO

Tłumaczenie briefu niemieckiego

Niemieckie dokumenty samochodowe

Kupując pojazd w Niemczech powinieneś otrzymać od sprzedającego następujące dokumenty:

 • Zulassungsbescheinigung Teil 1 
  (odpowiednik dowodu rejestracyjnego)
 • Zulassungsbescheinigung Teil 2 
  (odpowiednik karty pojazdu)
 • Dowód zakupu 
  Może to być faktura lub umowa kupna sprzedaży

tłumaczenie briefu

Tłumaczenie niemieckich dokumentów samochodowych

Zamów w tłumaczenie briefu niemieckiego w 3 prostych krokach

Biuro tłumaczeń Linguaforum zapewnia szybkie tłumaczenie niemieckich dokumentów samochodowych.

Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy zamówić tłumaczenie w 3 prostych krokach. Tłumaczenie odbierzesz z paczkomatu lub kurier dostarczy Ci je do Twoich drzwi. Za wszystko zapłacisz online, przelewem, kartą , a nawet blikiem

3 KROKI

Niemieckie dokumenty samochodowe. Jak zamówić tłumaczenie?

1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom samochodowym, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

Zazwyczaj jest to mały dokument (Zulassungsbeschinigung Teil 1), duży dokument (Zulassungsbescheinigung Teil 2) i dowód zakupu (np. faktura lub umowa kupna sprzedaży)

2. POTWIERDŹ

W odpowiedzi na swojego maila otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. DARMOWA WYSYŁKA

Gotowe tłumaczenie obierzesz z paczkomatu lub kurier dostarczy Ci je do Twoich drzwi. Wysyłka do paczkomatu jest darmowa. 

CENA 150zł

Tyle wynosi koszt tłumaczenia dwóch części niemieckiego dowodu rejestracyjnego. W cenie jest darmowa wysyłka do paczkomatu

Zamów darmową wycenę tłumaczenia niemieckiego dowodu rejestracyjnego

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  IMIĘ I NAZWISKO

  ADRES E-MAIL

  NUMER TELEFONU

  WIADOMOŚĆ

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Szybka realizacja tłumaczenia

  Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego przeważnie potrzebne jest na wczoraj.  Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z kilkoma tłumaczami jednocześnie i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji.

  Tłumaczenie przeważnie potrzebne jest na wczoraj, więc my wykonujemy je od ręki

  Ostatecznie termin realizacji zależy od Twojej lokalizacji ponieważ dostępność tłumaczy w poszczególnych regionach Polski może się różnić. Standardowo tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego realizujemy od ręki w ciągu maksymalnie 24h. 

  Gwarantowana wycena

  Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 

  tWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY

  Jak szybko otrzymam tłumaczenie niemieckich dokumentów samochodowych?

  Tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego realizujemy od ręki. Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila?

  Wystarczy aparatem w telefonie zrobić dokumentom zdjęcie i wysłać nam zdjęcia na adres mailowy biuro@linguaforum.eu. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tłumaczenie niemieckich dokumentów samochodowych tłumaczenie briefu
  Cześć!
  Fajnie, ze do nas trafiłeś.
  Marzysz o nowym samochodzie?

  Zakup samochodu to poważna decyzja. Najprościej byłoby prostu z salonu, z gwarancją i takim wyposażeniem jaki sobie wymarzymy.  Warto jednak pamiętać, że w chwili opuszczenia salonu samochodowego tracimy na dzień dobry około 10% wartości samochodu. Prosto więc wyliczyć, że w przypadku auta wartego 100.000 zł do domu przyjeżdżamy samochodem wartym 10.000 zł mniej, i to już pierwszego dnia! Niestety na tym nie koniec. Wartość samochodu będzie ciągle spadała. W przeciągu pierwszego roku utrata wartości auta może wynieść aż o 20%.

  W chwili opuszczenia salonu samochodowego nowym samochodem tracimy na dzień dobry około 10% jego wartości

  Nowy samochód czy używany?
  Co więc mogę zrobić?

  Najlepszy rozwiązaniem jest zakup samochodu używanego i to najlepiej z rynku zagranicznego, np. z Niemiec. Okazuje się bowiem, ze samochody na rynku niemieckim są w większości serwisowane, bardziej zadbane i mają bogatsze wyposażenie niż te same modele na rynku polskim. Niemcy częściej niż Polacy kupują nowe samochody i częściej niż my sprzedają samochody dwu- lub trzyletnie. A taki najbardziej opłaca się sprowadzić.   

  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Ile kosztuje tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Fakty i mity

  Skomplikowane procedury przy sprowadzeniu i rejestracji auta używanego z zagranicy to mit?

  Zdecydowanie tak! Po sprowadzeniu auta z Niemiec należy pilnować kilku prostych spraw:

  • Urząd Podatkowy: odprowadzenie akcyzy od zakupu auta w ciągu 14 dni od przekroczenia granicy (a nie od daty zakupu auta). Co ważne, datę przekroczenia granicy określasz sam i możesz tu nieco nagiąć fakty, żeby nie zapłacić ewentualnej kary za przekroczenie terminu 14 dni. Przecież po zakupie samochodu mogłeś jeszcze odwiedzić dalekich krewnych w Hiszpanii i do Polski przyjechać np. miesiąc po zakupie auta 😉 
  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów: pierwszy przegląd techniczny w kraju należy zrobić w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Warto już tu mieć przy sobie tłumaczenie dowodu rejestracyjnego, żeby ułatwić zadanie w odszyfrowaniu niektórych informacji z niemieckiego briefu. 
  • Biuro tłumaczeń lub tłumacz przysięgły języka niemieckiego: Tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego, książki pojazdu oraz dowodu zakupy
  • Wydział komunikacji: Do wydziału komunikacji należy przyjść z potwierdzeniem odprowadzenia akcyzy, przeglądem technicznym za Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, tłumaczeniem niemieckich dokumentów samochodowych oraz niemieckimi tablicami rejestracyjnymi.
  Okręgowa stacja kontroli pojazdów pierwsza rejestracja w kraju sprowadzenie samochodu z niemiec tłumaczeie dokumentów samochodowych tłumaczenie briefu
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia

  sworn translator certified translation of car documents vehicel import
  Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Niemiec

  Tłumaczenie Briefu niemieckiego

  Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego niemieckiego cena

  Koszt za tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego (czyli obu części dowodu rejestracyjnego, tj. tłumaczenie Zulassungsbescheinigung Teil I i tłumaczenie Zulassungsbescheiningung Teil II) wynosi średnio 150zł brutto wraz z wysyłką kurierem lub listem poleconym na terenie Polski. Tłumaczenie czy też poświadczenie umowy kupna sprzedażny lub faktury wyceniamy indywidualnie.  Wówczas cena za tłumaczenie dowodu rejestracyjnego niemieckiego nie powinna przekroczyć 180zł brutto już z wysyłką kurierską pod wskazany adres. Ta cena obejmuje tłumaczenie niemieckiego briefu część 1 i 2 oraz tłumaczenie faktury. 

  Reasumując, do zarejestrowania przez Wydział Komunikacji w Twoim mieście samochodu, motoru, traktora, ciągnika, ciężarówki, naczepy lub innego pojazdu sprowadzonego z Niemiec będziesz potrzebował tłumaczenie tłumaczenie dowodu rejestracyjnego niemieckiego składającego się z następujących części.

  • Tłumaczenie Zulassungsbescheinigung Teil 1 (tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego)
  • Tłumaczenie Zulassungsbescheinigung Teil 2 (tłumaczenie briefu niemieckiego)
  • W niektórych przypadkach tłumaczenie faktury lub tłumaczenie umowy kupna sprzedaży lub innego dowodu zakupu

  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w każdej chwili możesz się skontaktować z nasza infolinią, wysłać nam maila lub napisać wiadomość przez messengera. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego i wyślij dokumenty do darmowej wyceny.

  Kupiłeś samochód z Niemiec?

  Może kupiłeś z Niemiec motor, traktor, ciągnik, ciężarówkę, naczepę lub inny pojazd? Potrzebujesz tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego oraz faktury lub umowy kupna sprzedaży, aby zarejestrować pojazd w Polsce? U nas tłumaczenie briefu niemieckiego znajdziesz w najniższej cenie.

  Niemiecki dowód rejestracyjny

  Tłumaczenie niemieckiego briefu

  Niemiec płakał gdy sprzedawał? 🙂 Kto nie słyszał tego już kultowego tekstu? Jeżeli kupiłeś samochód w Niemczech lub taki, który został przez pośrednika sprowadzony do polski to oznacza, że potrzebujesz tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego, tj. tłumaczenie niemieckiego briefu, ponieważ jest ono wymagane podczas rejestracji pojazdu w Polsce.

  zulassungsbescheinigung Teil I tłumaczenie cena
  Tłumaczenie niemieckiego briefu

  Niemiec płakał gdy sprzedawał? 🙂

  tłumaczenie briefu niemieckiego
  Tłumaczenie briefu niemieckiego cena

  Niemieckie dokumenty samochodowe

  Tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego

  Jeżeli samodzielnie sprowadziłeś z Niemiec samochód, motor, traktor, ciągnik, ciężarówkę, naczepę lub inny pojazd lub kupiłeś od handlarza sprowadzony z Niemiec pojazd powinieneś otrzymać wraz z pojazdem niemiecki dowód rejestracyjny, czyli niemieckie dokumenty samochodowe czy też niemiecki brief Teil I i Teil II, które składają się z właśnie z dwóch części:

  • Część I (tzw. mały brief – po niemiecku Zulassungsbescheinigung Teil 1 zwana też Fahrzeugschein) to jest tradycyjny niemiecki dowód rejestracyjny, który kierowca ma przy sobie w razie kontroli 
  • Część II (tzw. duży brief – po niemiecku Zulassungsbescheinigung Teil 2 zwana też Fahrzeugbrief) to odpowiednik polskiej karty pojazdu

  Oba te dokumenty należy przetłumaczyć przysięgłe z języka niemieckiego na polski. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w tłumaczenie niemieckich dowodów rejestracyjnych, Dajemy więc gwarancje, że tłumaczenie zrealizowane w naszym biurze tłumaczeń nie zostanie odrzucone przez wydział komunikacji. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i nerwy. Dodatkowo zapewniamy Ciebie, że stosujemy jedne z najniższych stawek w Polsce jeżeli chodzi o tego typu tłumaczenia. 

  Tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego czy też tłumaczenie niemieckiego briefu możesz zlecić u nas online, bez wychodzenia z domu. Gotowe tłumaczenie dokumentów samochodowych z Niemiec wyślemy do Ciebie kurierem. Wystarczy nam wysłać niemieckie dokumenty samochodowe (Zulassungsbescheinigung Teil 1 oraz Zulassungsbescheinigung teil 2) w formie zdjęcia lub skanu.

  Niemieckie dokumenty składają się z dwóch części:
  Część I (tzw. mały brief - po niemiecku Zulassungsbescheinigung Teil 1 zwana też Fahrzeugschein) to jest tradycyjny niemiecki dowód rejestracyjny, który kierowca ma przy sobie w razie kontroli 
  Część II (tzw. duży brief - po niemiecku Zulassungsbescheinigung Teil 2 zwana też Fahrzeugbrief) to odpowiednik polskiej karty pojazdu

  Niemiecki dowód rejestracyjny

  Zulassungsbescheinigung Teil 1 tłumaczenie

  Dokument zwany Zulassungsbescheinigung Teil I nosił kiedyś nazwę Fahrzeugschein. Jest to odpowiednik polskiego dowodu rejestracyjnego, którego kierowca musi mieć przy sobie w razie kontroli Policji. 

  tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego
  Tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego
  niemieckie dokumenty samochodowe
  Tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego

  Niemiecka karta pojazdu

  Zulassungsbescheinigung Teil 2 tłumaczenie

  Zulassungsbescheinigung Teil 2 nosił kiedyś nazwę brief, która nadal jest w użyciu potocznym. Jest to odpowiednik polskiej karty pojazdu. Ten dokument właściciel pojazdu trzyma w domu i wydaję go kupującemu w momencie sprzedaży. Bardzo ważne jest, aby przy zakupie samochodu otrzymać za równą część pierwszą jak i część drugą dowodu rejestracyjnego. Wydział komunikacji odmówi rejestracji pojazdu., gdy zabraknie jeden z w/w części.

  Nie dajmy się podczas zakupu zwieść, ze kupujący dośle ten dokument. Brak jego posiadania przez właściciela może świadczyć np o tym, że pojazd jest zajęty przez komornika lub został wyrejestrowany i przeznaczony do złomowania. Uzyskanie kopii takiego dokumentu jest bardzo czasochłonne i żmudne, a w niektórych przypadkach wręcz niemożliwe. 

  Rejestracja pojazdu dokumenty

  Dokumenty do rejestracji samochodu

  Samo tłumaczenie niemieckiego briefu niekiedy jest niewystarczające. Dodatkowo, aby zarejestrować pojazd w Polsce pracownik Wydziału Komunikacji w Twoim miejscu zamieszkania poprosi o tłumaczenie faktury lub innego dowodu zakupu. Nie ma takiej konieczności jeżeli samochód kupiłeś w Polsce od pośrednika. Wówczas otrzymasz od niego fakturę w języku polskim. 

  Niekiedy kupujący stosuje dwujęzyczną fakturę lub umowę kupna sprzedaży. Nie zawsze urzędnik wydziału komunikacji akceptuje taką umowę, ponieważ może mieć wątpliwości czy obie wersje językowe umowy czy też faktury przedstawiają te same informacje. Wówczas możemy poświadczyć na tym dokumencie, ze obie wersje są tożsame, tzn. identyczne.

  tłumaczenie briefu niemieckiego cena
  Tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego
  niemieckie dokumenty samochodowe
  Tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego

  Super cena

  Tłumaczenie briefu niemieckiego cena

  Cena za tłumaczenie Zulassungsbescheinigung Teil i i Teil 2 jest ryczałtowa i gwarantowana i wynosi 150zł brutto już z wysyłką kurierską na terenie Polski. Dodatkowym kosztem może być tłumaczenie faktury lub umowy. Dokładną cenę otrzymasz od nas przed potwierdzenie zlecenia. Gwarantujemy więc, ze po przetłumaczeniu cena nie ulegnie zmianie. Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Niemiec odbywa się u nas bez jakichkolwiek niespodzianek.

  Cena za tłumaczenie obu części niemieckiego dowodu rejestracyjnego wynosi 150zł brutto. W cenie jest darmowa wysyłka kurierska

  zulassungsbescheinigung teil 1 tłumaczenie cena
  Zulassungsbescheinigung teil 1 tłumaczenie cena
  tłumaczenie dowodu rejestracyjnego niemieckiego cena
  Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego niemieckiego cena
  Zamów darmową wycenę tłumaczenia niemieckiego dowodu rejestracyjnego

   RODZAJ TŁUMACZENIA

   WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

   WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

   IMIĘ I NAZWISKO

   ADRES E-MAIL

   NUMER TELEFONU

   WIADOMOŚĆ

   *pola obowiązkowe

   Załącz plik:


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


   dowód rejestracyjny z Niemiec | tłumaczenie briefu | Niemiecki dowód rejestracyjny | Niemcy dowód rejestracyjny | Tłumaczenie przysięgłe dowodu rejestracyjnego z Niemiec | tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego | Tłumaczenie uwierzytelnione niemieckiego dowodu rejestracyjnego | tłumaczenie briefu niemieckiego | Zulassungsbescheinigung tłumaczenie | Tłumaczenie przysięgłe niemieckiego dowodu rejestracyjnego | Tłumacz przysięgły niemiecki dowód rejestracyjny | tłumaczenie dowodu rejestracyjnego niemieckiego cena | Biegły tłumacz języka niemieckiego | Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego  z Niemiec | niemieckie dokumenty samochodowe tłumaczenie | tłumaczenie briefu niemieckiego cena | tłumaczenie briefu czy potrzebne | tłumaczenie dokumentów samochodowych z Niemiec | Zulassungsbescheinigung Teil 1 tłumaczenie | tłumaczenie niemieckiego briefu

   Duński dowód rejestracyjny

   Duński dowód rejestracyjny tłumaczenie Ile kosztuje tłumaczenie duńskiego dowodu rejestracyjnego? Zastanawiasz się, ile kosztuje...

   Więcej