TŁUMACZENIA BIZNESOWE

tłumacz biznesowy

Czym są tłumaczenia biznesowe?

Wiemy, zaufaj nam!

Tłumaczenia biznesowe można podzielić na ustne oraz pisemne. Pierwsze z nich są bardzo przydatne podczas wszelkich negocjacji i rozmów biznesowych między stronami pochodzącymi z różnych krajów i nieznających tego samego języka. Są one potrzebne w celu zrozumienia, m.in. warunków czy proponowanych ofert. Drugie z nich, pisemne, obejmują przede wszystkim tłumaczenia umów lub innych dokumentów, ale także, np. korespondencji między firmami lub tekstów marketingowych.

Wszystko bez wychodzenia z domu i w 3 prostych krokach.

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenia biznesowe?

Prześlij nam swoje dokumenty w wybranym formacie tekstowym lub zdjęcie na adres: biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcję i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu, aż wyślemy Ci tłumaczenie. 

agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducción jurada

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczeniu. Tyle ile podaliśmy w wycenie, tyle też finalnie będą kosztować tłumaczenia biznesowe.


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGOW
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Jakość tłumaczeń w najlepszej cenie

  ile kosztuje tłumacz biznesowy?

  Wyślij nam swoje dokumenty. W ciągu 30 min otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Rola tłumaczeń w biznesie

  W dzisiejszych czasach prowadzenie rozmów między stronami i zawieranie umów jest podstawą do osiągnięcia sukcesu na skalę międzynarodową. Istnieje wiele czynników, które wspomagają ten proces i przyczyniają się do realizacji zamierzonych celów przez właścicieli różnych firm czy osób posiadających jakąkolwiek działalność gospodarczą.

  Jedynymi z tych elementów są tłumaczenia biznesowe. To dzięki nim istnieje możliwość do dalszego rozwoju przedsiębiorstw, dużych i małych, w wielu zakątkach świata.

  Bez odpowiedniego przygotowania merytorycznego i praktycznego, tłumaczenia biznesowe będą trudne do zrozumienia. Mogą zawierać specjalistyczną nomenklaturę oraz konkretne terminy, znane jedynie wąskiemu gronu specjalistów biznesowych. Ale nie martw się, nasz tłumacz biznesowy jest bardzo doświadczony i wie, jak wykonać to zadanie.

  Tłumaczenia biznesowe zgodnie z oczekiwaniami

  tłumaczenia biznesowe tłumacz biznesowy

  Czy tłumaczenia biznesowe wymagają tłumaczy przysięgłych?

  Tłumaczenia biznesowe, oprócz tego, że są bardzo specyficzne, często wymagają uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. Nasi tłumacze przysięgli są na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  tłumacz polsko arabski tłumacz arabski tłumacz przysięgły arabskiego tłumacz arabsko polski polski arabski tłumacz język arabski tłumacz

  Oto niektóre z najczęstszych tłumaczeń biznesowych

  Tłumacz biznesowy
  w najlepszej cenie w Polsce

  Osoba zajmująca się wcześniej wspomnianymi tłumaczeniami musi mieć wiedzę z zakresu prawa, przemysłu czy marketingu. Tłumacz biznesowy powinien również specjalizować się w rozumieniu kultury danego kraju oraz znać zamierzenia danej firmy, w celu wykonania jak najtrafniejszego przekładu tekstu. Takie działania są nieraz wyzwaniem dla tłumaczy, ale gwarantują satysfakcję oraz przyczyniają się do zyskania przez klientów wielu korzyści na rynku.

  Z większych projektów wykonujemy tłumaczenia z angielskiego na polski i z polskiego na angielskiStosujemy ceny ryczałtowe, co pozwala nam na negocjowanie różnych rabatów dla standardowych dokumentów. Po uzgodnieniu z klientem i tłumaczem cena pozostaje niezmienna.

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia biznesowe?

  Odpowiedź jest dość prosta. Doświadczenie, rzetelność i liczne, ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Działamy zgodnie z zasadą popytu i podaży i wypracowujemy dla naszych klientów atrakcyjne warunki współpracy z najlepszymi tłumaczami.

  Rynek ten wymaga zaangażowania wszechstronnych specjalistów językowych, którzy bezbłędnie przetłumaczą różne dokumenty biznesowe.

  Kilka artykułów z naszego Bloga, które mogą Cię zainteresować.

  Jak zamówić tłumaczenia biznesowe?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji

  Jak tłumaczenia biznesowe sprawdzają się w stosunkach międzynarodowych?

  Tłumaczenia dają także możliwość utrzymywania dobrych relacji na arenie międzynarodowej, dzięki bezproblemowemu kontaktowaniu się i wzajemnemu rozumieniu przekazywanych sobie treści. Tłumacz biznesowy jest pewnego rodzaju łącznikiem między państwami i za sprawą jego pracy, często dochodzi do zawierania umów czy też różnych transakcji mających wpływ na gospodarkę danych krajów. Jak przecież wiadomo, powiązania międzynarodowe, zwłaszcza te gospodarcze, są obecnie fundamentalne dla zacieśniania więzi na skalę globalną.

  Dlatego warto inwestować w tłumaczenia biznesowe. Wszystkie zalety tłumaczeń wykorzystywanych w biznesie nie pozostawiają wątpliwości, że warto czerpać z tego rodzaju usług. Zapewniają lepsze i profesjonalne funkcjonowanie firmy, co w rezultacie wpływa na osiągnięcie przez nią lepszej pozycji na rynku i zyskanie uznania na świecie.

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Poproś o bezpłatną, niezobowiązującą wycenę tłumaczeń biznesowych