Tłumaczenie Przysięgłe
Online i Stacjonarnie

Tłumaczenie przysięgłe

Tłumaczenie przysięgłe w 55 językach

W Polsce tłumaczenie przysięgłe można realizować w 55 językach. To liczba nieprzypadkowa. Dokładnie w tylu językach tłumacze zdali egzaminy na tłumacza przysięgłego i zostali wpisani na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości

tłumaczenie przysięgłe

Tłumaczenie przysięgłe Online

Jak to działa?

Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć. Niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie wycenę. Za tlumaczenie przysięgłe zapłacisz online przez system Przelewy 24 lub tradycyjnym przelewem bankowym. Tłumaczenia przysięgłe online otrzymasz na drugi dzień kurierem do domu.

Tłumaczenie przysięgłe Online

Jak zamówić?

3 PROSTE KROKI
1. Wyślij zdjęcie do darmowej wyceny*

Masz telefon z aparatem fotograficznym?

Podpowiedź:
W telefonie masz skonfigurowanego maila, z ktorego mozesz wysłać do nas zdjęcia dokumentów

*wycena jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

2. POTWIERDŹ WYCENĘ

Na maila otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdż tym samym zlecenie. Do wybory są następujące formy płatności: 

 • Szybka płatność przez Przelewy24
 • Tradycyjny przelw
 • Płatność kartą onlilne
3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu. Tłumaczenie przysięgłe otrzymasz kurierem lub poleconym priorytetem. 

  TŁUMACZENIE PRZYSIĘGŁE

  JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  JĘZYK DOCELOWY

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

  Dlaczego jesteśmy pewni, że mamy najlepsze w Polsce ceny za tłumaczenie przysięgłe?

  Odpowiedź jest dosyć prosta. Tłumaczeniami zajmujemy się już od 2006 roku. Przez lata wypracowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki współpracy z najlepszymi tłumaczami przysięgłymi w Polsce. Każde zapytanie jest wyceniane jednocześnie u kilkunastu sprawdzonych tłumaczy przysięgłych, którzy w danym momencie są dostępni do wykonania tłumaczenia. Jeżeli otrzymasz w innym miejscu lepszą cenę za tłumaczenie przysięgłe, to postaramy się ją przebić. W ten sposób otrymasz gwarancje, że zapłacisz  najlepszą cenę za tłumaczenie przysięgłe

  Rozliczenie bez niespodzianek

  Cena za tłumaczenie przysięgłe nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 

  Gwarantujemy najlepsze w Polsce ceny za tłumaczenie przysiegłe

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Każdą wycenę przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumaczenie z angielskiego na polski lub z polskiego na angielski.

  I GRUPA JĘZYKOWA

  cena od
  PLN 30 netto za stronę
  •  

  II GRUPA JĘZYKOWA

  cena od
  PLN 40 netto za stronę
  •  

  III GRUPA JĘZYKOWA

  cena od
  PLN 50 netto za stronę
  •  

  IV GRUPA JĘZYKOWA

  cena od
  PLN 80 netto za stronę
  •  

  Chcesz zamówić tłumaczenie przysięgłe online?

  Masz pytania?

  Chcesz zamówić tłumaczenie przysięgłe Online?

  Najważniejsze informacje
  Tłumaczenie przysięgłe - Traductor jurado - traductores jurados - traducción jurada - traducciones juradas

  Czym jest tłumaczenie przysięgłe?

  Tłumaczenie przysięgłe to potoczna nazwa dla fachowego określenia jakim jest tłumaczenie uwierzytelnione czy też tłumaczenie poświadczone.

  Kto może wykonać tłumaczenie przysięgłe?

  Tłumaczenie uwierzytelnione może wykonać tylko i wyłącznie tłumacz przysięgły z listy tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości

  Jaka jest podstawa prawna dla tłumaczeń przysięgłych?

  Tłumacz przysięgły wykonuje tłumaczenie uwierzytelnione zgodnie z Ustawą z dnia 25 listopada 2004 r. o zawodzie tłumacza przysięgłego. 

  W jaki sposób uwierzytelniane jest tłumaczenie przysięgłe?

  Tłumaczenie przysięgłe musi być uwierzytelnione formułą poświadczającą, odciskiem okrągłej pieczęci tłumacza przysięgłego oraz jego podpisem i numerem repertorium. Formuła poświadczająca powinna być umieszczona w języku docelowym tłumaczenia bezpośrednio pod tekstem tłumaczenia i powinna zawierać informacje czy tłumaczenie przysięgłe zostało zrealizowane z oryginalnego dokumenty czy tez z jego skanu lub kopii. Formuła poświadczającą powinna zawierać również numer repertorium, pod którym tłumacz przysięgły rejestruje tłumaczenie przysięgłe w swoim Repertorium. Oprócz tego formuła poświadczająca powinna zawierać miejsce i datę wykonania tłumaczenia oraz podpis tłumacza, zgodny ze wzorem podpisu, złożonym w Ministerstwie Sprawiedliwości.

  tWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY

  Jak szybko otrzymam tłumaczenie przysięgłe?

  Tłumaczenia przeważnie są potrzebne na wczoraj 🙂 My sobie zdajemy z tego sprawę dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z wieloma tłumaczami i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji. Większość tłumaczeń standaryzowanych dokumentów takich jak akt urodzenia, dowód rejestracyjny czy tez zwolnienie lekarskie. wykonujemy od ręki. Większe zlecenia mogą zająć trochę więcej czasu. Dokładny termin realizacji podajemy w wycenie. W przypadlu pilnych zleceń możemy podzielić tłumaczenie na kilku tłumaczy i w ten sposób wykonać ekspresowe tłumaczenie przsięgłe. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów
  Mamy tylko zadowolonych klientów

  Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące tłumaczeń uwierzytelnionych, zarówno tych pisemnych jak i ustnych. Mamy do tej pory 100% zadowolonych klientów. Nie wierzysz? Znajdź niezadowolonego klienta biura tłumaczeń Linguaforum i odbierz rabat w wysokości 20%. 

  Opinie naszych klientów

  5/5

  kilka artykułów z naszego Bloga, które mogą Cię zainteresować.

  Jak zamówić tłumaczenie przysięgłe online?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia przysięgłego

  WYCENA

  DARMOWA WYCENA

  Wyslij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę na tłumaczenie przysięgłe.
  Zamów wycenę

  PŁATNOŚĆ

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, szybkim przelewem lub blikiem przez Przelewy24, przez PayPal lub gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń. Wszystkie szczegóły otrzymasz w wycenie tłumaczenia.

  REALIZACJA + DOSTAWA

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Najczęściej wybierane tłumaczenia przysięgłe
  tłumacz przysięgły języka holenderskiego tłumacz języka holenderskiego

  Tłumaczenia przysięgłe w Urzędzie Stanu Cywilnego

  USC wymaga obecności tłumacza przysięgłego w przypadku gdy jeden z małżonków nie jest obywatelem Polski i nie włada w wystarczającym stopniu językiem polskim.

  traducción jurada de marroqui

  Tłumaczenie przysięgłe aktu notarialnego u notariusza

  Zawieranie i sporządzanie umowy Spółki, wystawianie pełnomocnictw, zbywanie lub nabywania udziałów w spółce, zakup lub sprzedaż nieruchomości, gdy jedna ze stron porozumiewa się w języku obcym.

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych cena traductor jurado polaco traductor jurado de polaco traduccion jurada polaca traducción de documentos polacos

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych

  Realizujemy tłumaczenie przysięgłe dokumentów samochodowych. Tłumaczenie jest wymagane gdy kupujemy pojazd, który wcześneij był zarejestrowany za granicą.

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę na tłumaczenie przysięgłe?

  Jak zamówić tłumaczenie przysięgłe?

  Poznaj 3 prostych kroków do zamówienia tłumaczenia przysięgłego

  wyślij dokument

  WYŚLIJ DOKUMENT DO DARMOWEJ WYCENY

  Wyślij nam dokument w dowolnej formie (np. PDF, jpg, Word, skan). Możesz też zrobić zdjęcie dokumentom. W przypadku tłumaczeń ustnych podaj miejsce, język oraz wyślij opis wydarzenia na którym wymagana jest obecność tłumacza przysięgłego.
  W ciągu kilku minut przygotujemy wycenę tłumaczenia.

  akceptacja zlecenia

  AKCEPTACJA ZLECENIA I WYBÓR FORMY PŁATNOŚCI

  Zaakceptuj wycenę. Podana cena jest gwarantowana. Po realizacji tłumaczenia nie doliczamy dodatkowych kosztów.
  Wybierz formę płatności: (przelew tradycyjny, szybki przelew przez serwis Przelewy 24, płatność kartą, PayPal). Wyślij potwierdzenie zapłaty. Od tego momentu Twoje tłumaczenie jest w realizacji.

  wysyłka kurierem

  SZYBKA WYSYŁKA KURIEREM

  Podaj adres do wysyłki. Tłumaczenie przysięgłe zostanie wysłane kurierem lub listem poleconym na wskazany przez Ciebie adres.  

  Tłumacz przysięgły bośniacki

  TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY BOŚNIACKI tłumacz przysięgły bośniacki tłumacz przysięgły języka bośniackiego tłumacz przysięgły języka bośniackiego...

  Więcej

  Tłumacz Przysięgły

  Jak zostać tłumaczem przysięgłym? Absolwenci studiów językowych bardzo często marzą o pracy tłumacza, jednak...

  Więcej