E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZENIE SEO

Tłumaczenie SEO

SEO
Copywriting
Tłumaczenie
Optymalizacja Pozycjonowanie

Posiadasz stronę internetową, na której zarabiasz? A może posiadasz stronę internetową, na której chcesz zarabiać, ale nie idzie to najlepiej? Jeżeli odpowiedź brzmi “TAK”, to ta oferta jest dokładnie do Ciebie skierowana. Nie musimy Ci tłumaczyć jaką potęgą jest Internet, bo sam już czerpiesz z niego zyski. Co powiesz na zwiększenie tych zysków stosunkowo niewielkim nakładem finansowym? Usługa Tłumaczenia SEO będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Stworzenie wielojęzycznej strony internetowej daje ci nowe, globalne rozwiązania z szansą na znaczne zwiększenie dochodów przez pozyskanie klientów na rynku zagranicznym. Zrobimy dla Ciebie cały copywriting po angielsku czy też pozycjonowanie po niemiecku. To tylko część naszych propozycji. Przeczytaj resztę naszej oferty. 

Zastanawiałeś się kiedyś..

Jak
zwiększyć sprzedaż
w swojej firmie?
Jak
dotrzeć do
nowych klientów?
W jaki
sposób się wybić
i odróżnić od konkurencji?

Mamy dla Ciebie odpowiedź!

tłumaczenie specjalistyczne przysięgłe
To pierwszy krok otwierający wiele możliwości na to, aby dotrzeć do ludzi w każdym zakątku świata i zwiększyć zasięg Twojej firmy. Samo tłumaczenie jednak nie pomoże. Potrzebny będzie tu copywriting po angielsku, niemiecku czy hiszpańsku. Jednym słowem tłumaczenie SEO. Wyprzedź swoją konkurencję o kilka języków i już teraz zainwestuj w usługę wielojęzycznego tłumaczenia SEO Twojej strony internetowej.
tłumaczenie seo pozycjonowanie po niemiecku copywriting po angielsku

Copywriting

Copywriting to niezwykle ważny proces, a copywriter to nie tylko osoba kreatywna, ale też odpowiedzialna. Dlaczego? Bo tworzy cały klimat wokół Twojego produktu. Copywriter przekłada na papier najważniejsze cechy Twojego przedsiębiorstwa i układa je zgrabnie w zdania, które mają przekonać Twoich potencjalnych klientów. My poszliśmy o krok dalej i uprawiamy copywriting w języku polskim, po angielsku, niemiecku czy hiszpańsku.
tłumaczenie seo pozycjonowanie po niemiecku copywriting po angielsku
tłumaczenie seo pozycjonowanie po niemiecku copywriting po angielsku

Lokalizacja

Lokalizacja Twojej strony jest w tym procesie nie mniej ważna. Dopasowanie treści do norm kulturowych, zwyczajów i tradycji panujących w miejscu, do którego chcemy dotrzeć z naszym produktem. O ile w europejskiej kulturze normy są dosyć do siebie zbliżone, o tyle wchodząc np. na rynek azjatyckich tych norm jest mnóstwo i warto o nich pamiętać, żeby nikogo nie obrazić Twoją ofertą czy też nie złamać prawa obowiązującego na danym rynku. 
tłumaczenie seo pozycjonowanie po niemiecku copywriting po angielsku
tłumaczenie seo pozycjonowanie po niemiecku copywriting po angielsku

Tłumaczenie SEO

Tłumaczenie SEO to tak naprawdę pozycjonowanie po niemiecku, angielsku czy hiszpańsku. SEO to najogólniej mówiąc optymalizacja treści Twojej strony www pod wyszukiwarki typu Google czy Bing. Dzięki SEO Twoja strona będzie wyżej w wynikach wyszukiwania, osiągniesz więcej wejść na stronę, a tym samym wyniki sprzedażowe zaczną rosnąć. Pozycjonowanie wielojęzycznej strony to długotrwały proces. Im szybciej zaczniesz, tym lepiej dla Twojego biznesu. 

Klucz do sukcesu

Koordynacja działań
Gdy chcesz zwiększyć zasięgi Twojej firmy w Internecie, każda z wyżej opisanych czynności związanych z tłumaczeniem SEO jest bardzo ważna, ale często wymaga koordynacji działań wielu firm, których wizja nie jest spójna. Efekty takiej współpracy mogą sprawić, że kampania nie będzie skuteczna.
 
Biuro tłumaczeń Linguaforum oferuje tłumaczenie SEO, pozycjonowanie w różnych językach: po niemiecku, angielsku, hiszpańsku czy w języku polskim oraz copywriting po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i polsku z jednej ręki.
Interesują Cię inne języki? Wyślij do nas zapytanie i sprawdzimy co możemy w tym zakresie zaproponować. 

dlaczego my?

Wszystko w jednym miejscu
Nasze tłumaczenie SEO obejmuje copywriting oraz tłumaczenie każdego elementu strony internetowej i pozycjonowanie w danym języku obcym. Oferujemy to wszystko w jednym miejscu i z jednej ręki, zapewniając tym samym spójną i dopracowaną wizję na każdym etapie. Tłumaczenie słów kluczowych, treści strony internetowej, sklepów internetowych, tłumaczenie opisów produktów, kategorii, optymalizacja treści strony pod SEO.
Kompleksowo przetłumaczymy Twoją stronę na wybrane języki, zajmiemy się jej lokalizacją, copywritingiem, a także zapewnimy, aby była idealnie przygotowana pod wymagania wyszukiwarki internetowej. Bez szukania agencji reklamowych, tłumacza, lokalizatora, specjalisty od SEO, korektora oraz koordynatora projektu.
Bez kosztów związanych z zatrudnianiem dodatkowych osób.
Dzięki tłumaczeniu SEO wyprzedzisz swoją konkurencję o kilka języków. 

Zrobimy wszystko, aby Twoja firma odniosła sukces. Tłumaczenie SEO, copywriting po angielsku czy pozycjonowanie po niemiecku wykonane w jednym miejscu to przepis na sukces Twojej firmy w Internecie.

Tłumaczenie SEO realizujemy w następujących językach

W ofercie mamy tłumaczenie SEO na angielski, copywriting po angielsku, pozycjonowanie po angielsku.

W ofercie mamy tłumaczenie SEO na hiszpański, copywriting po hiszpańsku, pozycjonowanie po hiszpańsku.

W ofercie mamy tłumaczenie SEO na niemiecki, copywriting po niemiecku, pozycjonowanie po niemiecku.

Polski

W ofercie mamy tłumaczenie SEO na polski, copywriting po polsku, pozycjonowanie po polsku.

Wielojęzyczne SEO

Jak tłumaczyć stronę?

Przetłumaczone strony internetowe często pozycjonują się dużo wyżej niż te z jedną wersją językową. Dlatego stworzyliśmy zupełnie autorską i innowacyjną usługę wielojęzycznego tłumaczenia seo, która łączy w sobie tłumaczenie strony www, copywriting, lokalizację produktu oraz usługę pozycjonowanie stron internetowych. Tłumaczenie seo ma inną specyfikę niż standardowe pisemne tłumaczenia, dlatego nasi tłumacze specjalizują się w wielojęzycznym seo. Żeby wyróżnić się na rynku warto wykonać tłumaczenie treści swojej strony choćby w języku angielskim czy niemieckim. Dzięki temu zawartość strony internetowej stanie się bardziej dostępna i atrakcyjna też dla wyszukiwarki Google. Bo odbiorcami tłumaczenia słów są poza użytkownikami także roboty Google.
Tłumaczenie stron www nigdy nie było tak skuteczne. Tłumaczenie SEO to łączenie usług tłumaczenia, copywritingu i pozycjonowania. Tłumaczenie SEO to zupełnie nowa jakość w świecie digital marketing.  
 

Tłumaczenie SEO

Jak zamówić tłumaczenie SEO?

3 PROSTE KROKI
1. Wyślij link do strony internetowej

Masz treść strony www wyodrębnioną w plikach tekstowych? Wyślij nam te pliki do wyceny. Przygotujemy niezwłocznie wycenę* tłumaczenia strony Twojej www. 

Dlaczego mam wysłać wyodrębioną treść strony www? Ty najlepiej znasz swoją stronę internetową. Znasz wszystkie jej podstrony i zakamarki. Przygotowując wycenę na tłumaczenie strony internetowej łatwo możemy pominąć którąś z podstron.

*wycena jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

2. POTWIERDŹ WYCENĘ

Na maila otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcję i potwierdź tym samym zlecenie. Do wyboru są następujące formy płatności: 

 • Szybka płatność przez Przelewy24
 • Tradycyjny przelew
 • Płatność kartą online

Gotowe tłumaczenie wyślemy w ustalonym formacie. Istnieje również taka opcja, że udzielisz nam dostępu do CMS Twojej strony internetowej i to my zaimplementujemy tłumaczenie. 


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Rozliczenie bez niespodzianek

  Cena nie wzrośnie po przetłumaczeniu. Tyle ile podaliśmy w wycenie z, tyle też finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5

  Tłumaczenie strony www

  Tłumaczenie strony WWW Tłumaczenie i lokalizacja stron internetowych Korzyści tłumaczenia stron internetowych Dlaczego warto...

  Więcej

  Lokalizacja Produktu

  LOKALIZACJA PRODUKTU Usługi lokalizacyjne. Lokalizacja produktu Zindywidualizowane usługi tłumaczeniowe dla firm W związku z...

  Więcej
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę na tłumaczenie SEO Twojej strony www, copywriting po angielsku czy pozycjonowanie po niemiecku