TŁUMACZENIE SEO

Tłumaczenie SEO

SEO
Copywriting
Tłumaczenie
Optymalizacja Pozycjonowanie

Posiadasz stronę internetową, na której zarabiasz? A może posiadasz stronę internetową, na której chcesz zarabiać, ale nie idzie to najlepiej? Jeżeli odpowiedź brzmi “TAK”, to ta oferta jest dokładnie do Ciebie skierowana. Nie musimy Ci tłumaczyć jaką potęgą jest Internet, bo sam już czerpiesz z niego zyski. Co powiesz na zwiększenie tych zysków stosunkowo niewielkim nakładem finansowym? Tłumaczenie SEO będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zrobimy dla Ciebie cały copywriting po angielsku czy też pozycjonowanie po niemiecku. To tylko część naszych propozycji. Przeczytaj resztę naszej oferty. 

Zastanawiałeś się kiedyś..

Jak
zwiększyć sprzedaż
w swojej firmie?
Jak
dotrzeć do
nowych klientów?
W jaki
sposób się wybić
i odróżnić od konkurencji?

Mamy dla Ciebie odpowiedź!

tłumaczenie specjalistyczne przysięgłe

To pierwszy krok otwierający wiele możliwości na to, aby dotrzeć do ludzi w każdym zakątku świata i zwiększyć zasięg Twojej firmy. Samo tłumaczenie jednak nie pomoże. Potrzebny będzie tu copywriting po angielsku, niemiecku czy hiszpańsku. Jednym słowem tłumaczenie SEO. Wyprzedź swoją konkurencję o kilka języków i już teraz zainwestuj w tłumaczenie SEO Twojej strony internetowej.

tłumaczenie seo pozycjonowanie po niemiecku copywriting po angielsku

Copywriting

Copywriting to niezwykle ważny proces, a copywriter to nie tylko osoba kreatywna, ale też odpowiedzialna. Dlaczego? Bo tworzy cały klimat wokół Twojego produktu. Copywriter przekłada na papier najważniejsze cechy Twojego przedsiębiorstwa i układa je zgrabnie w zdania, które mają przekonać Twoich potencjalnych klientów. My poszliśmy o krok dalej i uprawiamy copywriting po angielsku, niemiecku czy hiszpańsku.

tłumaczenie seo pozycjonowanie po niemiecku copywriting po angielsku

Lokalizacja

Lokalizacja Twojej strony jest w tym procesie nie mniej ważna. Dopasowanie treści do norm kulturowych, zwyczajów i tradycji panujących w miejscu, do którego chcemy dotrzeć z naszym produktem. O ile w europejskiej kulturze normy są dosyć do siebie zbliżone, o tyle wchodząc np. na rynek azjatyckich tych norm jest mnóstwo i warto o nich pamiętać, żeby nikogo nie obrazić Twoją ofertą czy też nie złamać prawa obowiązującego na danym rynku. 

tłumaczenie seo pozycjonowanie po niemiecku copywriting po angielsku

Tłumaczenie SEO

Tłumaczenie SEO to tak naprawdę pozycjonowanie po niemiecku, angielsku czy hiszpańsku. SEO to najogólniej mówiąc optymalizacja treści Twojej strony www pod wyszukiwarki typu Google czy Bing. Dzięki SEO Twoja strona będzie wyżej w wynikach wyszukiwania, osiągniesz więcej wejść na stronę, a tym samym wyniki sprzedażowe zaczną rosnąć. Pozycjonowanie to długotrwały proces. Im szybciej zaczniesz, tym lepiej dla Twojego biznesu. 

Klucz do sukcesu

Koordynacja działań

Gdy chcesz zwiększyć zasięgi Twojej firmy w Internecie, każda z wyżej opisanych czynności związanych z tłumaczeniem SEO jest bardzo ważna, ale często wymaga koordynacji działań wielu firm, których wizja nie jest spójna. Efekty takiej współpracy mogą sprawić, że kampania nie będzie skuteczna.

Biuro tłumaczeń Linguaforum oferuje tłumaczenie SEO, pozycjonowanie po niemiecku, angielsku, hiszpańsku czy polsku oraz copywriting po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i polsku z jednej ręki.

Interesują Ciebie inne języki. Wyślij do nas zapytanie i sprawdzimy co możemy w tym zakresie rzetelnie zaproponować. 

dlaczego my?

Wszystko w jednym miejscu

Oferujemy tłumaczenie SEO, copywriting oraz pozycjonowanie w różnych językach oraz  w jednym miejscu i z jednej ręki, zapewniając tym samym spójną i dopracowaną wizję na każdym etapie.
Kompleksowo przetłumaczymy Twoją stronę na wybrane języki, zajmiemy się jej lokalizacją, copywritingiem, a także zapewnimy, aby była idealnie przygotowana pod wymagania wyszukiwarek.

Bez szukania agencji reklamowych, tłumacza, lokalizatora, specjalisty od SEO, korektora oraz koordynatora projektu.
Bez kosztów związanych z zatrudnianiem dodatkowych osób.

Dzięki tłumaczeniu SEO wyprzedzisz swoją konkurencję o kilka języków. 

Zrobimy wszystko, aby Twoja firma odniosła sukces. Tłumaczenie SEO, copywriting po angielsku czy pozycjonowanie po niemiecku wykonane w jednym miejscu to przepis na sukces Twojej firmy w Internecie.

Tłumaczenie SEO realizujemy w następujących językach

W ofercie mamy tłumaczenie SEO na angielski, copywriting po angielsku, pozycjonowanie po angielsku.

W ofercie mamy tłumaczenie SEO na hiszpański, copywriting po hiszpańsku, pozycjonowanie po hiszpańsku.

W ofercie mamy tłumaczenie SEO na niemiecki, copywriting po niemiecku, pozycjonowanie po niemiecku.

Polski

W ofercie mamy tłumaczenie SEO na polski, copywriting po polsku, pozycjonowanie po polsku.

Tłumaczenie SEO

Jak działa tłumaczenie SEO?

Stworzyliśmy zupełnie autorską i innowacyjną usługę, która łączy w sobie tłumaczenie strony www, copywriting, lokalizację produktu oraz optymalizacje Twojej strony www pod kątem jej pozycjonowania w wyszukiwarkach. Tłumaczenie stron www nigdy nie było tak skuteczne. Tłumaczenie SEO to łączenie usług tłumaczenia, copywritingu i pozycjonowania. Tłumaczenie SEO to zupełnie nowa jakość w świecie digital marketing.  

Tłumaczenie SEO

Jak zamówić tłumaczenie SEO?

3 PROSTE KROKI
1. Wyślij link do strony internetowej

Masz treść strony www wyodrębnioną w plikach tekstowych? Wyślij nam te pliki do wyceny. Przygotujemy niezwłocznie wycenę* tłumaczenia strony Twojej www. 

Dlaczego mam wysłać wyodrębioną treść strony www? Ty najlepiej znasz swoją stronę internetową. Znasz wszystkie jej podstrony i zakamarki. Przygotowując wycenę na tłumaczenie strony internetowej łatwo możemy pominąc, którąś z podstron.

*wycena jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

2. POTWIERDŹ WYCENĘ

Na maila otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcję i potwierdź tym samym zlecenie. Do wybory są następujące formy płatności: 

 • Szybka płatność przez Przelewy24
 • Tradycyjny przelew
 • Płatność kartą online

Gotowe tłumaczenie wyślemy w ustalonym formacie. Istnieje również taka opcja, że udzielisz nam dostępu do CMS Twojej strony internetowej i to my zaimplementujemy tłumaczenie. 

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

  Rozliczenie bez niespodzianek

  Cena nie wzrośnie po przetłumaczeniu. Tyle ile podaliśmy w wycenie z, tyle też finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5

  Lokalizacja Produktu

  LOKALIZACJA PRODUKTU Usługi lokalizacyjne. Lokalizacja produktu Zindywidualizowane usługi tłumaczeniowe dla firm W związku z...

  Więcej

  Tłumaczenie strony www

  Tłumaczenie strony WWW Tłumaczenie stron internetowych Dlaczego warto zainwestować w tłumaczenie strony www? Tłumaczenie...

  Więcej
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę na tłumaczenie SEO Twojej strony www, copywriting po angielsku czy pozycjonowanie po niemiecku