Tłumaczenie stron www

tłumaczenie stron | tłumaczenie stron internetowych | tłumaczenie stron z angielskiego na polski | tłumaczenie strony internetowej z polskiego na angielski | tłumaczenie strony internetowej z polskiego na koreański | tłumaczenie strony internetowej z polskiego na chiński | tłumaczenie strony internetowej z polskiego na niemiecki | tłumaczenie strony internetowej z polskiego na francuski | tłumaczenie strony internetowej z polskiego na hiszpański | tłumaczenie strony internetowej z polskiego na włoski | tłumaczenie stron internetowych cennik | tłumaczenie stron pdf | tłumaczenie strony internetowej | tłumaczenie strony www | tłumaczenie strony internetowej cena | tłumaczenie stron www

tłumaczenie stron internetowych
Tłumaczenie stron internetowych

Dlaczego warto zainwestować w tłumaczenie strony internetowej?

Internet w obecnym czasie to potęga. Spora część sprzedaży i komunikacji przeniosła się do internetu. Każda szanująca się marka posiada swoją stronę www. Konsumencji przed decyzją o zakupie towaru lub usługi poszukują informacji w internecie lub dokonują tego zakupu właśnie przez internet. Dzieje się tak w każdym rozwiniętym kraju. Dlaczego więc nie powinniśmy stosunkową niewielkim nakładem finansowym poszerzyć rynek potencjalnych klientów o kolejne kraje. Nie musimy mieć kosztownej siedziby lub sklepu w wybranym kraju. Wystarczy zrealizować tłumaczenie strony www na wybrany język, żeby zaistnieć na zagranicznych rynkach. 

tłumaczenie stron www cena
tłumaczenie stron www cena

Liczne badania wykazały, że konsumenci są bardziej skłonni do dokonania zakupu, jeśli mogą znaleźć informacje na temat usługi lub towaru w swoim języku ojczystym.

Tłumacząc swoją stronę www na język obcy zapewniasz swoim obcojęzycznym klientom odwiedzającym Twoją stronę www czytelny odbiór swoich usług lub towarów oraz zyskasz udział w rynku w swojej branży przy stosunkowo niewysokich kosztach.

Nasi native speakerzy dostosują zawartość Twojej strony internetowej do kultury i grupy docelowej, zachowując Twoją tożsamość marki podczas ekspansji na nowe rynki.

3 metody gwarantujące skuteczne tłumaczenie stron www

1. Tłumaczenie plików oryginalnych

Tłumaczenie strony internetowe możemy wykonać bezpośrednio w kodzie źródłowym Twojej strony internetowej (HTML, PHP, XML lub inny format) z zachowaniem integralności znaczników. Rozwiązanie to można stosować gdy nie ma dostępu do CMS`a strony internetowej. Dodatkowo nie wymaga abyś ręcznie wprowadzał przetłumaczone teksty do plików źródłowych strony.

2. Tłumaczenie treści strony internetowej w plikach tekstowych

Możemy wykonać tłumaczenie strony www w dowolnym edytowalnym formacie tekstowym (np. Word lub Excel). Kwestie techniczne ustalane są indywidualnie i mogą się różnić w zależności od objętości strony www oraz całej jej struktury. 

3. Tłumaczenie w CMS (Content Management System – System Zarządzania Treścią)

Jeśli Twoja strona jest zarządzana przez CMS (np. WordPress, Joomla!, Prestashop, itp.) możliwe jest wprowadzenie tłumaczenia przez tłumacza lub Twojego informatyka bezpośrednio przez CMS. Dzięi takiemu rozwiązaniu możliwe jest stworzenie strony testowej przed jej ostateczną publikacją. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy w stanie sprawdzić ostateczny kontekst poszczególnych tłumaczeń i ocenić czy zachodzi potrzeba dostosowania treści do układu strony.

tłumaczenie strony internetowej
tłumaczenie strony internetowej

Niewielka inwestycja w tłumaczenie strony internetowej szybko przeniesie się na realne dochody

Tłumaczenie strony internetowej pozwala na dotarcie do tysięcy nowych  i potencjalnych klientów. Tłumaczenie strony www pozwoli zaoferować Twoje produkty lub usługi szerokiej międzynarodowej grupie odbiorców. Tłumaczenie strony internetowej zapewnia ekspozycję na nowym rynku i zapewnia wymierny ważny potencjał rozwoju Twojej firmy.

tłumaczenie strony www
tłumaczenie strony www

Lokalizacja multimediów w ramach tłumaczenia strony internetowej

Na życzenie klienta możemy również zlokalizować (przetłumaczyć na język obcy i dopasować do kultury oraz tradycji danego kraju) całą zawartość multimedialną strony internetowej (zdjęcia, grafiki, pliki PDF do pobrania, itp.) w trakcie procesu tłumaczenia.

Tłumaczenie strony internetowej cena
Tłumaczenie strony internetowej


    Załącz plik: