TŁUMACZENIE WŁOSKIEGO DOWODU REJESTRACYJNEGO

Chcesz przetłumaczyć dokumenty samochodowe pojazdu sprowadzonego z Włoch? Szukasz tłumacza przysięgłego?

Sprowadzenie auta z Włoch bez granic. Profesjonalne tłumaczenie dokumentów samochodowych

Tłumaczenie włoskiego dowodu rejestracyjnego w dobrej cenie; import aut z Włoch bez tajemnic! Chcesz wiedzieć jakie obowiązują Cię dokumenty samochodowe pojazdu sprowadzonego z Włoch? Powinieneś otrzymać: dowód rejestracyjny pojazdu + dokument zakupu pojazdu(faktura lub umowa).

włoski dowód rejestracyjny

Postaw na usługi biura tłumaczeń Linguaforum

Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego z języka włoskiego na język polski

Chcesz przetłumaczyć włoskie dokumenty samochodowe? Oferujemy tłumaczenia z języka włoskiego na język polski

Tłumaczenie dokumentów samochodowych przeważnie potrzebne jest na wczoraj. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z kilkoma tłumaczami jednocześnie i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji.

3 KROKI

Tłumacz przysięgły języka włoskeigo
JAK ZAMÓWIĆ?

1. WYŚLIJ ZDJĘCIE
Jak zamówić tłumaczenie włosko polskie?
Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu
2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcję i potwierdź tym samym zlecenie. Twoje dokumenty otrzyma nasz najbardziej doświadczony tłumacz włoskiego.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu, aż wyślemy Ci tłumaczenie dokumentów.

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodu sprowadzonego z Włoch?

PLN 240
 • Darmowa wysyłka InPost (Kurier lub Paczkomat)
 • Włoski dowód rejestracyjny
 • Akt własności

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  IMIĘ I NAZWISKO

  ADRES E-MAIL

  NUMER TELEFONU

  WIADOMOŚĆ

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów
  5/5
  Opinie naszych klientów
  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Ile kosztuje tłumaczenie włoskiego dowodu rejestracyjnego?

  Import aut z Włoch? Wyślij nam zdjęcia dokumentów samochodowych. W ciągu 30 min otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Import aut z Włoch, gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Koszty tłumaczenia włoskiego dowodu rejestracyjnego + aktu własności wynosi 240 zł brutto. W cenie jest darmowa wysyłka kurierska.

  włoski dowód rejestracyjny tłumaczenie włoskiego dowodu rejestracyjnego sprowadzenie auta z Włoch import aut z Włoch sprowadzenie samochodu z włoch
  Sprowadzenie auta z Włoch.

  Sprowadzenie auta z Włoch. Tłumaczenie włoskich dokumentów

  Tłumaczenie włoskiego dowodu rejestracyjnego

  Włoski dowód rejestracyjny jest dokumentem niezbędnym do ruchu pojazdu, który kierowca musi zawsze mieć w pojeździe, aby poruszać sie nim na drogach Italii. Jest rodzajem dokumentu tożsamości pojazdu i wydawany jest w momencie rejestracji lub ponownej rejestracji samochodu, wraz z numerem tablicy rejestracyjnej. Zaświadcza, że samochód nadaje się do jazdy po drodze i spełnia wszystkie wymagania motoryzacji dotyczące bezpiecznego podróżowania.

  Jego format i treść określa wspólnotowy standard (dyrektywa 1999/37/WE), wdrożony we Włoszech przez Ministerstwo Transportu. Celem tych przepisów jest ujednolicenie dokumentu we wszystkich krajach Unii Europejskiej, aby osoby prywatne i organy ścigania działające w UE mogły z łatwością odczytać dokument rejestracyjny pojazdu, pomimo różnic językowych.
   

  Import aut z Włoch

  Włoski dowód rejestracyjny dla samochodów, motocykli i przyczep, to dwustronny arkusz formatu A4. Każda strona podzielona jest na 4 ćwiartki. Pierwsze cztery ćwiartki są ponumerowane a dane poprzedzone alfanumerycznym kodem, identycznym w całej Europie, interpretowanym dzięki legendzie na odwrocie broszury.
   

  Tył dokumentu również zawiera podział na 4 ćwiartki. Pierwsza jest całkowicie zapisana legendą kodów używanych na pierwszej stronie broszury. Następny kwadrant jest zarezerwowany na umieszczanie znaczków związanych z przeglądem pojazdu i jego regularnością, należy go przeprowadzać co dwa lata. Dwie ostatnie ćwiartki służą do wskazania wszelkich zmian miejsca zamieszkania właściciela i wszelkich przeniesień własności pojazdu.

  Umowa kupna-sprzedaży

  Zawiera ona niezbędne informacje o stanie pojazdu sprowadzonego z zagranicy, wyposażeniu oraz dane osobowe stron. Umowa może dotyczyć samochodu osobowego, motocykla, kampera, a nawet przyczepy kempingowej. 

  Skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij dokumenty do darmowej wyceny. Nasi tłumacze przysięgli języka włoskiego mają duże doświadczenie w tłumaczeniach dokumentów samochodowych.
  tłumaczenie włoski włoski tłumacz tłumaczenie z włoskiego na polski tłumaczenie z polskiego na włoski tłumacz przysięgły języka włoskiego tłumacz języka włoskiego tłumacz przysięgły włoski włoski dowód rejestracyjny tłumaczenie włoskiego dowodu rejestracyjnego sprowadzenie auta z Włoch import aut z Włoch sprowadzenie samochodu z włoch włoski dowód rejestracyjny tłumaczenie
  Wzór. Włoski dowód rejestracyjny - Carta di circolazione. Import aut z Włoch
  tWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY

  Jak szybko otrzymam tłumaczenie włoskiego dowodu rejestracyjnego?

  Sprowadzenie auta z Włoch? Włoski dowód rejestracyjny tłumaczymy od ręki! Jeżeli samodzielnie sprowadziłeś z Włoch lub kupiłeś już sprowadzony z Włoch samochód, motor czy też jakiś inny pojazd to powinieneś otrzymać do niego tzw. włoski dowód rejestracyjny + akt własności + dowód zakupu.

  Tłumaczenie holenderski dowód rejestracyjny realizujemy zazwyczaj od ręki. Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila?

  Wystarczy aparatem w telefonie zrobić dokumentom zdjęcie i wysłać je na adres mailowy biuro@linguaforum.eu. 

  Sprowadzenie auta z Włoch - tłumaczenie włoskiego dowodu rejestracyjnego - Formalności

  Włoski dowód rejestracyjny, jak go uzyskać?

  Główne informacje zawarte w czterech częściach, z których składa się dowód rejestracyjny, to:.
   
  • Marka, model i rok rejestracji pojazdu.
  • Dane właściciela.
  • Dopuszczalne rozmiary opon.
  • Klasa emisji zanieczyszczeń.
  • Maksymalna moc.
  • Rodzaj paliwa.
  • Numer podwozia.
  • Numer rejestracyjny.
  Dokumenty powinieneś przetłumaczyć przysięgle z języka włoskiego na polski. Przy rejestracji pojazdu, pracownik Wydziału Komunikacji w Twoim miejscu zamieszkania może poprosić o tłumaczenie przysięgłe z języka włoskiego na polski dowodu zakupu (faktury lub tłumaczenie umowy kupna -sprzedaży). Tłumaczenie / poświadczenie dwujęzycznej umowy kupna-sprzedaży lub dowodu zakupu wyceniamy indywidualnie. 

  AKT WŁASNOŚCI*

  Włoski Akt Własności jest dokumentem potwierdzającym obecny status prawny pojazdu. Nie jest to dokument niezbędny do ruchu pojazdu w Italii, ale musi być dokładnie przechowywany przez właściciela pojazdu (wskazane jest, aby przechowywać go w domu, a nie w samochodzie).
   
  Od 5 października 2015 r. Akt własności pojazdów silnikowych stał się dokumentem cyfrowym. Ktokolwiek kupi pojazd, nowy lub używany nie będzie już otrzymywać zwykłego papierowego świadectwa własności, ale dowód rejestracyjny, który będzie również zawierał spersonalizowany kod dostępu, za pomocą którego można przeglądać dokument online.
   

  Ustawa, która weszła w życie 1 stycznia 2020 r., przewiduje stopniowe wprowadzanie jednolitego dokumentu dotyczącego pojazdu i własności (DU- Documento unico), zastępując kartę pojazdu i certyfikat własności. DU składa się z karty obiegowej, w której odnotowywane są również dane dotyczące sytuacji prawnej i finansowej pojazdu w publicznym rejestrze samochodów.

  Od 1 października 2021 r. DU jest zawsze wydawany zamiast dowodu rejestracyjnego i CDPD dla wszystkich operacji obejmujących wydanie dokumentów pojazdu.

  *stan na 16.03.2023

  włoski akt własności tłumaczenie

  Włoski Akt Własności (wzór) – certyfikat własności. Import aut z Włoch

  Ważne informacje

  Za pośrednictwem usługi online Sprawdź numer dokumentu, możesz bezpłatnie sprawdzić, czy dowód rejestracyjny (mała karta rejestracyjna pojazdu) jest ostatnim wydanym dowodem rejestracyjnym pojazdu.
   
  Za pośrednictwem usługi online Sprawdź numer dokumentu – kod rejestracyjny możesz bezpłatnie sprawdzić, czy karta rejestracyjna i kod rejestracyjny należą do siebie.
   
  Więcej na naszej podstronie o tłumaczeniach z języka włoskiego.
   

  W Linguaforum specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów i certyfikatów dla wszystkich pojazdów. Nie ma znaczenia, gdzie na świecie go kupiłeś.

  Nasi tłumacze przygotują dla Ciebie tłumaczenie przysięgłe dokumewntów samochodowych w wybranym języku obcym!

  Duński dowód rejestracyjny

  Duński dowód rejestracyjny tłumaczenie Ile kosztuje tłumaczenie duńskiego dowodu rejestracyjnego? Zastanawiasz się, ile kosztuje...

  Więcej