biuro tłumaczeń

Przypominamy wszystkim – zarówno klientom indywidualnym jaki i firmom – że wszystkie tłumaczenia można u nas zrealizować online, bez wychodzenia z domu lub biura. W przypadku tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego wystarczy do nas wysłać materiał źródłowy mailem. Gotowe tłumaczenie odsyłamy również mailem w uzgodnionym wcześniej terminie realizacji.

W przypadku tłumaczenia przysięgłego wystarczy wysłać skan dokumentu, który chcecie przetłumaczyć. Gotowe tłumaczenie wysyłamy kurierem lub listem poleconym na uzgodniony adres.

U nas znajdziesz tanie tłumaczenia. Zapewniamy niskie stawki za profesjonalnie wykonane tłumaczenia. Do każdego zlecenia przygotowujemy indywidualną wycenę. Tak jak na innych rynkach również na rynku tłumaczeniowym mówimy o koniunkturze. W każdej sytuacji staramy się skonsultować dany test z kilkoma tłumaczami i przedstawić najtańszą cenę za tłumaczenie, jaka w danym momencie jest dostępna na rynku. Udzielamy też rabatów ze względu na objętość tekstu, powtarzalność słów lub podobieństwo dokumentów. Staramy się wykonać wszystkie zlecenia w najniższych możliwych stawkach rynkowych, które jednocześnie zagwarantują wysoką jakość tłumaczenia.

Możesz się o tym bardzo łatwo i zupełnie za darmo przekonać. Wyślij do nas dokumenty lub teksty, które chcesz przetłumaczysz. Jeżeli po wycenie nadal będzie uważał, że

Płatność za tłumaczenie realizujesz przelewem. Za wszystkie tłumaczenia wystawiamy fakturę VAT.