//wp-content/themes/linguaforum/page-templates/contact.php
  +48 600 00 44 66
 

Liczy się Twoja wygoda . Zamów tłumaczenie w kilku prostych krokach. DARMOWA WYCENA, PŁATNOŚĆ PRZELEWEM , WYSYŁKA KURIEREM

Twój czas jest dla nas cenny
Biuro tłumaczeń Poznań

WYŚLIJ DOKUMENT

Biuro tłumaczeń Kraków

DARMOWA WYCENA

Biuro tłumaczeń Warszawa

AKCEPTACJA OFERTY

Tanie biuro tłumaczeń Warszawa

FORMA PŁATNOŚCI

Biuro tłumaczeń Wilanów Mokotów Sadyba Zawady Warszawa

WYSYŁKA KURIEREM

Zadzwoń, wyślij maila, porozmawiaj  przez messenger lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy zanim przyjedziesz do biura.

Wszystkie tłumaczenia realizujemy On-line.

Załącz plik:MASZ PYTANIE?

Biuro tłumaczeń Poznań

WYŚLIJ DOKUMENT

Dokument lub tekst, który chcesz przetłumaczyć wyślij nam mailem w formie skanu, zdjęcia albo pliku tekstowego (np. Word, PDF, Excel). W przypadku tłumaczenia przysięgłego, jeżeli wymagane jest tłumaczenie z oryginału, to zamawiamy kuriera, który odbierze dokumenty od Ciebie. Dokument możesz również dostarczyć osobiście do naszego biura w Warszawie (Sarmacka 1A/82). Biuro tłumaczeń Linguaforum znajdziesz tutaj.

W przypadku tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez czat z konsultantem.

Biuro tłumaczeń Kraków

DARMOWA WYCENA

Doświadczony konsultant starannie przeanalizuje dokument lub tekst, który chcesz przetłumaczyć. Dodatkowo przejrzy go i skonsultuje z tłumaczami pod kątem języka, specjalizacji, objętości czy też możliwego terminu realizacji. Konsultant tłumaczeniowy sprawdzi również aktualne stawki na rynku. Nie mamy stałych stawek tylko sprawdzamy dla Twojego zapytania ceny jednocześnie u wielu sprawdzonych tłumaczy i dzięki temu udaje nam się zawsze zaproponować najlepszy stosunek jakości do ceny, dostępny w danym momencie na rynku. Konsultant po zebraniu wszystkich informacji przygotuje dla Ciebie wycenę. Zazwyczaj cały proces wyceny tłumaczenia trwa od 30 do 60 min

Biuro tłumaczeń Warszawa

AKCEPTACJA ZLECENIA

W przesłanej wycenie znajdziesz informacje odnośnie ceny końcowej oraz terminu realizacji tłumaczenia. Cena podana w ofercie jest gwarantowana. Nie zostaniesz po realizacji zlecenia niemile zaskoczony wyższą ceną*. W przypadku tłumaczenia przysięgłego w cenie za tłumaczenie jest darmowa wysyłką kurierem lub poleconym priorytetem na terenie Polski. Tłumaczenia wysyłamy również zagranicę. Taka usługa jest wyceniana indywidualnie. Dokładne ceny można sprawdzić na stronie Poczty PolskiejPo zapoznaniu się z otrzymaną ofertą wyślij nam mailową akceptacje wraz z danymi do faktury.

*wyjątek mogą stanowić rękopisy lub dokumenty, które nie uda się przekonwertować do plików edytowalnych. Wówczas informujemy w wycenie, ze cena końca za tłumaczenie może ulec zmianie.

Tanie biuro tłumaczeń Warszawa

FORMA PŁATNOŚCI

Za tłumaczenie możesz zapłacić na wiele sposobów. Wybierz dogodną dla siebie formę płatności (przelew, gotówka, PayPal). Pracujemy nad uruchomieniem płatności online, tzw. szybkie przelewy oraz płatność kartą kredytową online. W naszym biurze mozesz zapłacić za tłumaczenie kartą płatniczą. 

Po dokonaniu wpłaty wyślij nam potwierdzenie zapłaty i podaj adres do wysyłki. Od tego momentu Twoje tłumaczenie jest w realizacji.

Biuro tłumaczeń Wilanów Mokotów Sadyba Zawady Warszawa

WYSYŁKA KURIEREM

Po realizacji zlecenia tłumaczenie przysięgłe wysyłane jest kurierem lub listem poleconym na wcześniej podany adres. Tłumaczenia zwykłe wysyłane są mailem na Twoją skrzynkę pocztową. 

Biuro Tłumaczeń Warszawa

Biuro tłumaczeń Linguaforum jest własnością Spółki “Trzecia Połowa Sp. z o.o.”

Siedziba biura w Warszawie:
ul. Sarmacka 1A lok. 82
02-972 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie. XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000809362; NIP 951-249-24-65; Kapitał zakładowy 5.000 PLN; Kapitał wpłacony 5.000 PLN;