kontakt
Biuro tłumaczeń Linguaforum
Porozmawiajmy
Messenger
Linguaforum

Twoje osobiste biuro tłumaczeń za rogiem!

Zawsze jesteśmy blisko Ciebie. Nieważne w którym zakątku świata się znajdujesz.
Biuro tłumaczeń Linguaforum zrealizuje każde tłumaczenie online. Sprawdź jak w kilku prostych krokach zlecić tłumaczenie. 

Śledź nas w mediach społecznościowych
Pamietaj, że nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi

Zastanawiasz się ile będzie kosztowało tłumaczenie?

A może masz jakieś inne pytanie..?

Zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu z nami w dowolnej formie. Możesz zadzwonić, napisać w messengerze, skorzystać z formularza kontaktowego lub wysłać maila. Możesz też od razu zamówić darmową i niezobowiązująca wycenę lub po prostu zadać wszelkie pytania, które Ciebie nurtują.

Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo danych.

RODZAJ TŁUMACZENIA

JĘZYK ŹRÓDŁOWY

JĘZYK DOCELOWY

*pola obowiązkowe

Załącz plik:


* - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

24/7

Tłumaczymy przez 365 dni w roku, a co 4 lata nawet przez 366

Kontakt

Infolinia 24h: (+48) 600 00 44 66 Mail: biuro@linguaforum.eu

Darmowa wycena

Każda nawet najbardziej obszerna i pracochłonna wycena jest u nas darmowa i niezobowiązująca

Godziny otwarcia

Poniedziałek: od 8:00 do 20:00 Wtorek: od 8:00 do 20:00 Środa: od 8:00 do 20:00 Czwartek: od 8:00 do 20:00 Piątek: od 8:00 do 20:00 Sobota: od 10:00 do 15:00 Niedziela: od 10:00 do 15:00

Końcowa satysfakcja

Dla nas najważniejszy jest uśmiech klinta na końcu.

Dane biura tłumaczeń

Trzecia Połowa Sp. z o.o.
ul. Sarmacka 1A lok. 82
02-972 Warszawa
NIP: 951-249-24-65
REGON: 384657490
KRS: 0000809362

Dane do przelewu
Bank: mBank
Numery kont:
PLN: 26 1140 2004 0000 3802 7934 5438
EUR: 23 1140 2004 0000 3112 0993 3377
USD: 18 1140 2004 0000 3312 0993 3369
Kod BIC (Swift): BREXPLPWMBK
Gdzie nas znajdziesz?

Każde tłumaczenie możemy zrealizować online. Skontaktuj się z nami zanim wybierzesz się do naszego biura

Jak zamówić tłumaczenie?

5 kroków od wysłania zapytania po odbiór gotowego tłumaczenia

Biuro tłumaczeń Poznań

WYŚLIJ DOKUMENT

Dokument lub tekst, który chcesz przetłumaczyć wyślij nam mailem w formie skanu, zdjęcia albo pliku tekstowego (np. Word, PDF, Excel). W przypadku tłumaczenia przysięgłego, jeżeli wymagane jest tłumaczenie z oryginału, to zamawiamy kuriera, który odbierze dokumenty od Ciebie. Dokument możesz również dostarczyć osobiście do naszego biura w Warszawie (Sarmacka 1A/82). Biuro tłumaczeń Linguaforum znajdziesz tutaj.

W przypadku tłumaczeń ustnych prosimy o przesłanie szczegółów dotyczących zlecenia takich jak język, lokalizacja czy termin tłumaczenia.

Biuro tłumaczeń Kraków

DARMOWA WYCENA

Doświadczony konsultant starannie przeanalizuje dokument lub tekst, który chcesz przetłumaczyć. Dodatkowo przejrzy go i skonsultuje z tłumaczami pod kątem języka, specjalizacji, objętości czy też możliwego terminu realizacji. Konsultant tłumaczeniowy sprawdzi również aktualne stawki na rynku. Nie mamy stałych stawek tylko sprawdzamy dla Twojego zapytania ceny jednocześnie u wielu sprawdzonych tłumaczy i dzięki temu udaje nam się zawsze zaproponować najlepszy stosunek jakości do ceny, dostępny w danym momencie na rynku. Konsultant po zebraniu wszystkich informacji przygotuje dla Ciebie wycenę. Zazwyczaj cały proces wyceny tłumaczenia trwa od 30 do 60 min

Biuro tłumaczeń Warszawa

AKCEPTACJA ZLECENIA

W przesłanej wycenie znajdziesz informacje odnośnie ceny końcowej oraz terminu realizacji tłumaczenia. Cena podana w ofercie jest gwarantowana*. Nie zostaniesz po realizacji zlecenia niemile zaskoczony wyższą ceną. W przypadku tłumaczenia przysięgłego w cenie za tłumaczenie jest darmowa wysyłką kurierem lub poleconym priorytetem. Po zapoznaniu się z otrzymaną ofertą wyślij nam mailową akceptacje wraz z danymi do faktury.

*wyjątek mogą stanowić rękopisy lub dokumenty, które nie uda się przekonwertować do plików edytowalnych. Wówczas informujemy w wycenie, ze cena końca za tłumaczenie może ulec zmianie.

Tanie biuro tłumaczeń Warszawa

FORMA PŁATNOŚCI

Za tłumaczenie możesz zapłacić na wiele sposobów. Wybierz formę płatności: (tradycyjny przelew, szybki przelew przez serwis Przelewy 24, zapłatą gotówką lub kartą w naszym biurze, PayPal). Wyślij potwierdzenie zapłaty.

Po dokonaniu wpłaty wyślij nam potwierdzenie zapłaty i podaj adres do wysyłki. Od tego momentu Twoje tłumaczenie jest w realizacji.

Biuro tłumaczeń Wilanów Mokotów Sadyba Zawady Warszawa

WYSYŁKA KURIEREM

Podaj nam adres do wysyłki. Po realizacji zlecenia tłumaczenie przysięgłe wysyłane jest kurierem lub listem poleconym na ten właśnie adres.

Tłumaczenia wysyłamy również zagranicę. Taka usługa jest wyceniana indywidualnie. Dokładne ceny można sprawdzić na stronie Poczty Polskiej.

Tłumaczenia zwykłe wysyłane są mailem na Twoją skrzynkę pocztową.