Tłumaczenie strony WWW

Tłumaczenie stron internetowych

Dlaczego warto zainwestować w tłumaczenie strony www?

Tłumaczenie stron www jest wymieniane jako jeden z zalecanych przez Google czynników, który w 2021 roku spowoduje znaczny wzrost pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwań. Internet to potęga. Ostatni rok spowodował, że większa część srzedaży przeniosła się do Internetu. Ten trend z pewnością utrzyma się również w kolejnych latach. Obecnie każda firma — chcąc zminimalizować konsekwencje związane z dystansem społecznym — powinna mieć stronę www i rozbudować swój kanał sprzedażowy online. Każdy nowy język na Twojej stronie www to od kilku do kilkuset milionów nowych potencjalnych klientów.

Sprzedaż przeniosła się do Internetu

Klienci zniknęli z ulic, biur oraz centrów handlowych i przenieśli się do Internetu. Twój potencjalny klient przed podjęciem decyzji o zakupie towaru lub usługi będzie poszukiwał informacji w Google, lub innej popularnej wyszukiwarce. Obecnie robią tak konsumenci na całym świecie. Każdy z nich jest Twoim potencjalnym klientem.

Wysoka stopa zwrotu

Jeżeli posiadasz już stronę www, to wszystkie wcześniej wymienione argumenty przemawiają za tym, abyś poważnie rozważył tłumaczenie strony www. Nie musisz mieć siedziby lub sklepu w wybranym kraju, żeby w nim sprzedawać. Nie musisz też od razu przetłumaczyć całej strony. Wystarczy przetłumaczyć najważniejsze fragmenty strony na wybrany język i ją odpowiednio pozycjonować. Tak łatwo można zaistnieć na zagranicznym rynku.

Inowacyjne tłumaczenie pozycjonujące

Jako pierwsze biuro tłumaczeń na świecie stworzyliśmy skuteczną usługę tłumaczenia pozycjonującego, która jest połączeniem tłumaczenia, copywritingu oraz optymalizacji treści i pozycjonowania strony www. Dzięki tej innowacyjnej i autorskiej technice Twoja strona zacznie sprzedawać na pniu, a inwestycja w tłumaczenie stron www szybko się zwróci.

Tłumaczenie Stron Internetowych

Tłumaczenie strony internetowej

Jak działa tłumaczenie stron www?

Tłumaczenie stron internetowych nigdy nie było takie proste i skuteczne. Wyślij nam link do strony www, którą chcesz przetłumaczyć. Dodatkowo wielką pomocą dla nas będzie, gdy prześlesz do nas w wyodrębnionych plikach tekstowych treść strony. Niezwłocznie po otrzymaniu materiałów przygotujemy dla Ciebie wycenę. Za tłumaczenie strony www zapłacisz online przez system Przelewy 24 lub tradycyjnym przelewem bankowym. Termin realizacji tłumaczenia Twojej strony zależy od objętości oraz języka, na który wykonywane jest tłumaczenie strony internetowej.

Tłumaczenie strony internetowej

Jak zamówić tłumaczenie stron www?

3 PROSTE KROKI
1. Wyślij link do strony internetowej

Masz treść strony www wyodrębnioną w plikach tekstowych? Wyślij nam te pliki do wyceny. Przygotujemy niezwłocznie wycenę* tłumaczenia strony Twojej www. 

Dlaczego mam wysłać wyodrębnioną treść strony www? Ty najlepiej znasz swoją stronę internetową. Znasz wszystkie jej podstrony i zakamarki. Przygotowując wycenę na tłumaczenie strony internetowej, łatwo możemy pominąć którąś z podstron.

*wycena jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

2. POTWIERDŹ WYCENĘ

Na maila otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie. Do wyboru są następujące formy płatności: 

 • Szybka płatność przez Przelewy24
 • Tradycyjny przelew
 • Płatność kartą online

3. TŁUMACZENIE STRONY WWW

Gotowe tłumaczenie wyślemy w ustalonym formacie. Istnieje również taka opcja, że udzielisz nam dostępu do CMS Twojej strony internetowej i to my zaimplementujemy tłumaczenie. 

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  IMIĘ I NAZWISKO

  ADRES E-MAIL

  NUMER TELEFONU

  WIADOMOŚĆ

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Co nas wyróżnia na tle innych biur tłumaczeń?

  Oferujemy tłumaczenie pozycjonujące. Jako pierwsze biuro tłumaczeń na świecie stworzyliśmy zupełnie innowacyjną usługę, która jest połączeniem tłumaczenia, copywritingu i pozycjonowania strony internetowej. Tłumaczenie stron internetowych nigdy nie było tak skuteczne. Oprócz samego tłumaczenia strony zoptymalizujemy przetłumaczony tekst pod kątem wyszukiwań w Google oraz innych popularnych wyszukiwarkach stron www. 

  Gwarantujemy najskuteczniejsze w Polsce tłumaczenie stron internetowych

  Tłumaczenie + pozycjonowanie

  Tłumaczenie pozycjonujące

  Jak działa tłumaczenie pozycjonujące?

  Tłumaczenie strony internetowej: W pierwszej kolejności przetłumaczymy treść Twojej strony www w tradycyjny sposób. Tłumaczenie takie bez wyjątku zostanie wykonane przez native speakera języka docelowego. Jest to bardzo istotne w przypadku tekstów, które mają sprzedawać. Język jest żywy i szybko ewaluuje. A ten stosowany w Internecie w celach marketingowych ewaluuje jeszcze szybciej. Tylko native speaker posiada odpowiednią wrażliwość i znajomość języka, żeby przetłumaczony tekst Twojej strony był przyjemny w odbiorze i brzmiał tak, jak oczekują tego potencjalni klienci.

  Wybór skutecznych słów kluczowych: Nie wystarczy przetłumaczyć strony. Nasi specjaliści od pozycjonowania i SEO przeprowadzą dokładną analizę Twojej branży oraz konkurencyjnych witryn, w poszukiwaniu skutecznych słów kluczowych, które Twoi potencjalni klienci każdego dnia wyszukują w Internecie.

  Optymalizacja treści: Po przetłumaczeniu treści Twojej strony www nasi copywriterzy oraz specjaliści od pozycjonowania i SEO dodadzą do treści strony skuteczne słowa kluczowe, oraz zoptymalizują jej zawartość w taki sposób, że stanie się ona widoczna w wynikach wyszukiwań potencjalnych klientów. 

  Lokalizacja produktów: Dostosujemy zawartość Twojej strony internetowej do kultury kraju oraz grupy docelowej, zachowując tożsamość Twojej marki.

  tłumaczenie strony www, tłumaczenie stron www, tłumaczenie stron internetowych, tłumaczenie strony internetowej
  Tłumaczenie pozycjonujące stron internetowych
  Lokalizacja multimediów w ramach tłumaczenia strony internetowej

  Na życzenie klienta możemy również zlokalizować (przetłumaczyć na język obcy i dopasować do kultury oraz tradycji danego kraju) całą zawartość multimedialną strony internetowej (zdjęcia, grafiki, pliki PDF do pobrania, itp.) w trakcie procesu tłumaczenia.

  Tłumacząc swoją stronę www na język obcy, zapewniasz swoim obcojęzycznym klientom odwiedzającym Twoją stronę www czytelny odbiór swoich usług lub towarów oraz zyskasz udział w rynku w swojej branży przy stosunkowo niewysokich kosztach.

  Chcesz zamówić tłumaczenie strony internetowej?

  Masz pytania?

  Jak zamówić tłumaczenie strony internetowej?

  3 proste kroki od wyceny do gotowej strony www, która zacznie się na pniu sprzedawać

  WYCENA TŁUMACZENIA STRONY WWW

  Przeczytaj, na czym polega wycena tłumaczenia strony internetowej. Dla nasz od samego początku współpraca najważniejsza jest komunikacja z klientem i przejrzysta wycena bez niespodzianek.

  WYCENA TŁUMACZENIA STRONY WWW

  Wyślij link do swojej strony internetowej. Zalecamy również przesłanie wyodrębnionych do plików tekstowych treści Twojej strony www. Pozwoli nam to szybko i precyzyjnie wycenić tłumaczenie strony internetowej na wybrane języki.
  Zamów wycenę tłumaczenia strony www

  WYBÓR SKUTECZNYCH SŁÓW KLUCZOWYCH

  Dowiedz się, w jaki sposób dobierzemy do Twojej strony www skuteczne słowa kluczowe, które spowodują, że Twoja strona zacznie się pojawiać w TOP 10 wyszukiwarki Google.

  WYBÓR SKUTECZNYCH SŁÓW KLUCZOWYCH

  Tłumaczenie strony internetowej jest pierwszym krokiem do tego, żeby zacząć sprzedawać w nowym kraju. Niestety to nie wystarczy by inwestycja się zwróciła. Konkurujesz często z tysiącami innych stron, które są wyżej wynikach wyszukiwań Google lub innych popularnych przeglądarek. Codziennie tysiące potencjalnych klientów przeszukuje internet w poszukiwaniu usług, które oferujesz. Jak ich ściągnąć na Twoją stronę www? Posiadamy profesjonalne narzędzia dzięki którym jesteśmy w stanie określić, które słowa kluczowe powinny się znaleźć na Twojej stronie by zaczęła przyciągać potencjalnych klientów i sprzedawać.

  OPTYMALIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

  Bardzo ważnym elementem tłumaczenia pozycjonującego jest optymalizacja Twojej strony www. Dowiedź się, na czym dokładnie polega tłumaczenie pozycjonujące i optymalizacja pod kątem wyszukiwarki.

  OPTYMALIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

  Kolejnym krokiem będzie optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarek, czyli tzw. SEO (ang. Search Engine Optimization). Gdy mamy już za sobą dogłębną analizę i wybraliśmy odpowiednie słowa kluczowe rozpoczynamy we współpracy z Twoim

  Chcesz zamówić tłumaczenie przysięgłe Online?

  Najważniejsze informacje
  realiza una bena traducción de paginas web y disfruta de las ventajas
  tłumaczenie strony internetowej
  Inwestycja w tłumaczenie strony internetowej przełoży się na realne dochody

  Tłumaczenie strony internetowej pozwala na dotarcie do tysięcy nowych  i potencjalnych klientów. Tłumaczenie strony www pozwoli zaoferować Twoje produkty lub usługi szerokiej międzynarodowej grupie odbiorców. Tłumaczenie strony internetowej zapewnia ekspozycję na nowym rynku i zapewnia wymierny ważny potencjał rozwoju Twojej firmy.

  cuantas mas lenguas tenga tu pagina web, mas clientes potenciales
  Tłumaczenie stron www
  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz, wysyłając do nas zapytanie. Każdą wycenę przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Ofertę na tłumaczenie strony internetowej możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą ofertę, to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumaczenie strony www.

  tłumaczenie stron www, tłumaczenie strony www
  tłumaczenie stron www cena

  Badania wykazały, że konsumenci są bardziej skłonni do dokonania zakupu, jeśli mogą znaleźć informacje na temat usługi lub towaru w swoim języku ojczystym.

  Skuteczne tłumaczenie stron www

  3 metody gwarantujące skuteczne tłumaczenie strony www
  1. Tłumaczenie strony www z plików oryginalnych

  Tłumaczenie strony internetowe możemy wykonać bezpośrednio w kodzie źródłowym Twojej strony internetowej (HTML, PHP, XML lub inny format) z zachowaniem integralności znaczników. Rozwiązanie to można stosować gdy nie ma dostępu do CMS`a strony internetowej. Dodatkowo nie wymaga, abyś ręcznie wprowadzał przetłumaczone teksty do plików źródłowych strony.

  2. Tłumaczenie strony internetowej w plikach tekstowych

  Możemy wykonać tłumaczenie strony www w dowolnym edytowalnym formacie tekstowym (np. Word lub Excel). Kwestie techniczne ustalane są indywidualnie i mogą się różnić w zależności od objętości strony www oraz całej jej struktury. 

  3. Tłumaczenie w CMS (ang. Content Management System)

  Jeśli Twoja strona jest zarządzana przez CMS (np. WordPress, Joomla!, Prestashop, itp.) możliwe jest wprowadzenie tłumaczenia przez tłumacza lub Twojego informatyka bezpośrednio przez CMS. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest stworzenie strony testowej przed jej ostateczną publikacją. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy w stanie sprawdzić ostateczny kontekst poszczególnych tłumaczeń i ocenić czy zachodzi potrzeba dostosowania treści do układu strony.

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów
  Mamy tylko zadowolonych klientów

  Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące tłumaczeń uwierzytelnionych, zarówno tych pisemnych jak i ustnych. Mamy do tej pory 100% zadowolonych klientów. Nie wierzysz? Znajdź niezadowolonego klienta biura tłumaczeń Linguaforum i odbierz rabat w wysokości 20%. 

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę na tłumaczenie strony www

  Jak zamówić tłumaczenie stron internetowych?

  Zamów tłumaczenie strony www w 3 prostych krokach

  wyślij dokument

  WYŚLIJ LINK DO STRONY WWW

  Wyślij link do strony internetowej, którą chcesz przetłumaczyć. Wielką pomocą dla nas będzie gdy prześlesz do nas w wyodrębnionych plikach tekstowych treść strony. Dzieki temu szybko i precyzyjnie wycenimy tłumaczenie strony internetowej.

  Tłumaczenie przysięgłe online tłumacz przysięgły online

  WYBÓR FORMY PŁATNOŚCI

  Zaakceptuj wycenę. Podana cena jest gwarantowana. Po realizacji tłumaczenia nie doliczamy dodatkowych kosztów. Wybierz formę płatności: (przelew tradycyjny, szybki przelew przez serwis Przelewy 24, płatność kartą, PayPal). Wyślij potwierdzenie zapłaty. Od tego momentu Twoje tłumaczenie jest w realizacji.

  Tłumaczenie przysięgłe online tłumacz przysięgły online

  TŁUMACZENIE STRONY WWW

  Dedykowany zespół specjalistów składający się z tłumacza, copywritera, specjalisty od pozycjonowania i SEO oraz koordynatora projektu rozpoczyna proces tłumaczenia i optymalizacji Twojej strony internetowej. Cały projekt będzie nadzorowany przez koordynatora, który jest jednocześnie Twoim bezpośrednim kontaktem we wszystkich sprawach. Od tego momentu koordynator będzie do Twojej dyspozycji przez 24/7.

  Lokalizacja Produktu

  LOKALIZACJA PRODUKTU Usługi lokalizacyjne. Lokalizacja produktu Zindywidualizowane usługi tłumaczeniowe dla firm W związku z...

  Więcej