Tłumaczenie stron internetowych

Tłumaczenie strony WWW

Tłumaczenie stron internetowych oraz tłumaczenie SEO

Lokalizacja i tłumaczenie stron internetowych

Dlaczego warto zainwestować w tłumaczenie strony www?

Tłumaczenie stron www jest wymieniane jako jeden z zalecanych przez Google czynników, który spowoduje znaczny wzrost pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwań. Internet to potęga. Rozwój Internetu i samrtfonizacja społeczeństwa spowodowały, że większa część sprzedaży przeniosła się do Internetu.

Każda firma — chcąc zminimalizować konsekwencje związane z dystansem społecznym — powinna mieć stronę www i sukcesywnie rozbudowywać swoje kanały sprzedażowe online.

Każdy nowy język na Twojej stronie www to od kilku do kilkuset milionów nowych potencjalnych klientów.

Tłumaczenie stron internetowych online

Jak tłumaczymy strony internetowe?

Tłumaczenie stron internetowych nigdy nie było takie proste i skuteczne. Wyślij nam link do strony www, którą chcesz przetłumaczyć. Dodatkowo wielką pomocą dla nas będzie, gdy prześlesz do nas w wyodrębnionych plikach tekstowych treść Twojej strony. Niezwłocznie po otrzymaniu materiałów przygotujemy dla Ciebie wycenę. Za przetłumaczenie strony www zapłacisz online przez system Przelewy 24 lub tradycyjnym przelewem bankowym. Termin realizacji tłumaczenia Twojej strony zależy od objętości oraz języka, na który wykonywane jest tłumaczenie treści strony internetowej.

Dostępny Gdziekolwiek Jesteś

Język Albański Tłumacz

Nie ważne, gdzie się znajdujesz – tłumaczenia języka albańskiego są dostępne dla Ciebie z każdego miejsca na świecie. Dzięki Linguaforum możesz łatwo zamówić tłumaczenie online. Gotowe tłumaczenia otrzymasz przesyłką kurierską do paczkomatu lub na wskazany adres. Wygoda i efektywność to nasze priorytety.

Zamów tłumaczenie w kilka minut

Ekspresowe Tłumaczenia Albański

Potrzebujesz tłumaczenia ekspresowe z albańskiego lub na Albański? Sprawdź nasz sklep z szybkimi tłumaczeniami! Znajdziesz tam standaryzowane dokumenty urzędowe z Albanii, które możemy dla Ciebie przetłumaczyć w ekspresowym tempie i dostarczyć kurierem. To szybkie, proste i wygodne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie czas.

Tłumaczenie SEO | Co to takiego?

Tłumaczenie strony + profesjonalne SEO

Oferujemy tłumaczenie SEO. Jako jedno z niewielu biuro tłumaczeń w Polsce łączymy tłumaczenia wykonywane przez native speakerów z profesjonalnymi usługami SEO. 

Tłumaczenie stron internetowych nigdy nie było tak skuteczne. Oprócz samego tłumaczenia strony www, zoptymalizujemy przetłumaczony tekst pod kątem wyszukiwań w Google oraz innych popularnych wyszukiwarkek stron www. 

Nasze największe zalety
BEZPŁATNA WYCENA
NAJLEPSZA CENA
tłumaczenie seo pozycjonowanie po niemiecku copywriting po angielsku
Tłumaczenia SEO

Najwyższa jakość tłumaczenia jest dla nasz tak oczywista, że nie wymieniamy jej wśród zalet. Możemy dla Ciebie wykonać tłumaczenie strony www. Możemy też dodatkowo świadczyć usługi związane z SEO. Wszystkie tłumaczenia strony internetowej są realizowane przez native speakera swojego języka.

Proces realizacji tłumaczenia
3 PROSTE KROKI
1. Wyślij link do strony internetowej

Masz treść strony www wyodrębnioną w plikach tekstowych? Chcesz poznać koszty tłumaczenia strony? Wyślij nam te pliki do wyceny. Przygotujemy niezwłocznie wycenę* tłumaczenia Twojej strony internetowej. 

Dlaczego mam wysłać wyodrębnioną treść strony www? Ty najlepiej znasz swoją stronę internetową. Znasz wszystkie jej podstrony i zakamarki. Przygotowując wycenę na tłumaczenie strony internetowej, łatwo możemy pominąć którąś z podstron.

*wycena jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

2. POTWIERDŹ WYCENĘ

Na maila otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie. Do wyboru są następujące formy płatności: 

 • Szybka płatność przez Przelewy24
 • Tradycyjny przelew
 • Płatność kartą online

3. TŁUMACZENIE I STRONY WWW

Gotowe tłumaczenie wyślemy w ustalonym formacie. Istnieje również taka opcja, że udzielisz nam dostępu do CMS Twojej strony internetowej i to my zaimplementujemy tłumaczenie. 

Linguaforum Opinie
Zadowolenie Klientów – Nasz Priorytet

Nasze usługi tłumaczeniowe cieszą się wysokim uznaniem klientów, co potwierdzają ich opinie na mapie Google. Dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług, dlatego stale pracujemy nad doskonaleniem naszych metod pracy. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Tłumaczenie stron www | 3 powody na tak

Sprzedawaj na świecie

Klienci powoli znikają z ulic, biur oraz centrów handlowych. Tradycyjna sprzedaż coraz bardziej zanika i przeniosła się do Internetu.

Dzisiejszy potencjalny klient przed podjęciem decyzji o zakupie towaru lub usługi będzie poszukiwał informacji w Google, lub innej popularnej wyszukiwarce internetowej.

Robią tak konsumenci na całym świecie. Każdy z nich może być Twoim potencjalnym klientem. Bariery krajowe zniknęły. Wszystko przeniosło się do jednej wielkiej globalnej cyfrowej wioski. 

Wysoka stopa zwrotu

Jeżeli posiadasz już stronę www, to wszystkie wcześniej wymienione argumenty przemawiają za tym, abyś poważnie rozważył tłumaczenie języka strony. Nie musisz mieć siedziby lub sklepu w wybranym kraju, żeby w nim sprzedawać.

Nie musisz też od razu przetłumaczyć całej strony, chociaż oferujemy również tłumaczenia całych stron internetowych. Wystarczy przetłumaczyć najważniejsze fragmenty strony na wybrany język i ją odpowiednio pozycjonować.

Tak można w łatwy sposób zaistnieć na zagranicznym rynku.

Tłumaczenia SEO

Jako jedno z niewielu biur tłumaczeń na świecie łączymy profesjonalne tłumaczenia z usługami SEO. Łączymy światy tłumaczeń, copywritingu, optymalizacji treści i pozycjonowania strony www.

Dzięki innowacyjnym i autorskim technikom i wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi do pozycjonowania Twoja strona zacznie się stopniowo piąć do góry w wynikach wyszukiwań Google. 

Jak w powinna wygląda kompleksowa lokalizacja strony

JAK WYGLĄDA PROCES TŁUMACZENIA STRONY WWW?

 1. Planowanie i analiza:

  • Określenie celów lokalizacji strony internetowej, czyli które rynki docelowe chcesz osiągnąć.

  • Analiza konkurencji na danym rynku.

  • Wybór języków, na które chcesz przetłumaczyć swoją stronę.

 2. Tłumaczenie treści:

  • Tłumaczenie wszystkich treści znajdujących się na stronie internetowej na wybrane języki.

  • Dbając o to, aby tłumaczenia były dokładne i adekwatne do kultury docelowej.

 3. Dostosowanie treści:

  • Dostosowanie treści tłumaczonej strony do kultury, tradycji i oczekiwań docelowych odbiorców.

  • Zmiana formatów dat, jednostek miary i walut.

 4. Dostosowanie projektu strony:

  • Zapewnienie, że projekt strony jest dostosowany do różnych języków i alfabetów.

  • Może to obejmować zmianę układu strony, kolorów, czcionek i innych elementów wizualnych.

 5. Techniczna lokalizacja strony:

  • Konfiguracja odpowiednich ustawień serwera i bazy danych do obsługi wielu języków.

  • Ustalenie sposobu, w jaki użytkownicy będą mogli przełączać się między wersjami językowymi.

 6. Testowanie:

  • Przetestowanie strony pod kątem poprawności technicznej i lingwistycznej.

  • Sprawdzenie, czy wszystkie linki, przyciski i funkcje działają poprawnie na każdej wersji językowej.

 7. SEO i optymalizacja:

  • Zoptymalizowanie strony pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) dla każdej wersji językowej.

  • Wykorzystanie odpowiednich meta tagów, słów kluczowych i unikatowych adresów URL.

 8. Publikacja:

  • Wdrożenie zlokalizowanej strony na serwerze.

  • Udostępnienie odwiedzającym możliwości wyboru preferowanego języka.

 9. Wsparcie i aktualizacje:

  • Monitorowanie strony w różnych wersjach językowych i dokonywanie bieżących aktualizacji treści.

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników w różnych językach.

 10. Promocja i marketing:

  • Rozpoczęcie działań marketingowych i promocyjnych, aby dotrzeć do docelowych rynków i przyciągnąć użytkowników.

Gwarantujemy najskuteczniejsze w Polsce profesjonalne tłumaczenie stron internetowych

Tłumaczenia stron pod SEO

Proces lokalizacji strony internetowej może być dość skomplikowany i wymaga współpracy z osobami mającymi doświadczenie w tłumaczeniach, projektowaniu stron internetowych oraz SEO. Dbałość o jakość tłumaczeń i dostosowanie treści tłumaczonej strony do kultury docelowej są kluczowe dla sukcesu w międzynarodowym środowisku online.

Języki tłumaczenia stron internetowych

Na jakie języki tłumaczymy strony internetowe?

Proces lokalizacji strony internetowej może być dość skomplikowany i wymaga współpracy z osobami mającymi doświadczenie w tłumaczeniach, projektowaniu stron internetowych oraz SEO. Dbałość o jakość tłumaczeń i dostosowanie treści tłumaczonej strony do kultury docelowej są kluczowe dla sukcesu w międzynarodowym środowisku online.

Chcesz zamówić tłumaczenie strony www?

Najważniejsze informacje
realiza una bena traducción de paginas web y disfruta de las ventajas
tłumaczenie strony internetowej
Inwestycja w tłumaczenie tekstów strony internetowej przełoży się na realne dochody

Tłumaczenie strony internetowej pozwala na dotarcie do tysięcy nowych  i potencjalnych klientów. Tłumaczenie strony www pozwoli zaoferować Twoje produkty lub usługi szerokiej międzynarodowej grupie odbiorców. Tłumaczenie strony internetowej zapewnia ekspozycję na nowym rynku i zapewnia wymierny ważny potencjał rozwoju Twojej firmy.

cuantas mas lenguas tenga tu pagina web, mas clientes potenciales
tłumaczenie stron www
Wycena bez ryzyka

Nic nie ryzykujesz, wysyłając do nas zapytanie. Każdą wycenę przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę na kompleksowe tłumaczenie strony w różnych językach możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą ofertę, to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na wysokiej jakości tłumaczenie strony www.

tłumaczenie stron www, tłumaczenie strony www
koszty tłumaczenia stron www

Badania wykazały, że konsumenci są bardziej skłonni do dokonania zakupu, jeśli mogą znaleźć informacje na temat usługi lub towaru w swoim języku ojczystym.

Skuteczne tłumaczenie stron www

3 metody gwarantujące skuteczne tłumaczenie strony www
1. Tłumaczenie strony www z plików oryginalnych

Tłumaczenie strony internetowej możemy wykonać bezpośrednio w kodzie źródłowym Twojej strony internetowej (HTML, PHP, XML lub inny format) z zachowaniem integralności znaczników. Rozwiązanie to można stosować gdy nie ma dostępu do CMS`a strony internetowej. Dodatkowo nie wymaga, abyś ręcznie wprowadzał przetłumaczone teksty do plików źródłowych strony. Wdrożenie tłumaczeń na stronę jest częścią naszej usługi.

2. Tłumaczenie strony internetowej w plikach tekstowych

Możemy wykonać przekład strony internetowej w dowolnym edytowalnym formacie tekstowym (np. Word lub Excel). Kwestie techniczne ustalane są indywidualnie i mogą się różnić w zależności od objętości strony www oraz całej jej struktury. 

3. Tłumaczenie w CMS (ang. Content Management System)

Jeśli Twoja strona jest zarządzana przez CMS (np. WordPress, Joomla!, Prestashop, itp.) możliwe jest wprowadzenie tłumaczenia przez tłumacza lub Twojego informatyka bezpośrednio przez CMS. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest stworzenie strony testowej przed jej ostateczną publikacją. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy w stanie sprawdzić ostateczny kontekst poszczególnych tłumaczeń i ocenić czy zachodzi potrzeba dostosowania treści do układu strony.

Optymalizacja SEO: Marcin Matusik